mBank: Otwórz eKonto i zyskaj do 300 zł premii i 1.7% na koncie oszczędnościowym Moje cele [skrócony okres karencji]

mBank ruszył z promocją  „eKonto osobiste plus premia” dla nowych klientów, w której okres karencji został skrócony o rok! (możesz skorzystać z promocji jeżeli od 01.01.2018 r. nie miałeś konta w mBanku) i do zdobycia jest aż 300 zł! Bonus w wysokości 50 zł otrzymasz za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód i jedną transakcję bezgotówkową, a jeżeli masz dziecko, to kolejne 50 zł zgarniesz za samo otwarcie eKonta Junior. Premie do 200 zł dostaniesz za zasilanie konta (min. 1000 zł) oraz 8 transakcji bezgotówkowych (kartą, telefonem lub blikiem) przez 4 miesiące po otwarciu konta (w każdym z miesięcy). Dodatkowo możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 1.7% na rachunek do regularnego oszczędzania „Moje cele” do 10.000 zł przez 3 kolejne miesiące. Zachęcam Cię do przeczytania szczegółów!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, będąca nowym klientem mBanku.

Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, która od 01.01.2018 r. nie była i nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem: rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Korzystanie z innych produktów mBanku (np. rachunków firmowych, kart kredytowych, kredytu) nie wyklucza Cię z promocji.

Czas trwania promocji

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Promocja minęła

W promocji możesz wziąć udział do 28 września 2021 r.

Jak zgarnąć premię? Instrukcja krok po kroku

1

Krok 1 - Złóż wniosek o otwarcie eKonta promocyjnego, wraz z wnioskiem o wydanie Karty promocyjnej z dedykowanego linku.

Jeżeli chcesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 1.7% na rachunek do regularnego oszczędzania „Moje cele”  zawnioskuj o nie przy składaniu wniosku o otwarcie eKonta.

♦Pamiętaj, żeby zaznaczyć we wniosku wymagane oświadczenia:

1) Przystępuję do promocji ze świadomością, że mBank może organizować w przyszłości podobne promocje pod taką samą nazwą lecz o innych parametrach cenowych.
2) Otrzymałem regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia” przeczytałem i akceptuję jego postanowienia.

2

Krok 2 - Zawrzyj umowę o prowadzenie rachunków bankowych dla osób fizycznych.

♦Pamiętaj, że musi być to umowa indywidualna (nie można otworzyć konta razem z drugą osobą).

♦WAŻNE: Żeby zgarnąć bonus w wysokości 50 zł:

•Otwórz konto na selfie lub przez e-dowód.
•Wykonaj min. jedną transakcje karta debetową w miesiącu otwarcia konta lub kolejnym miesiącu.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 50 zł.

3

Krok 3 - Jeżeli posiadasz dziecko, możesz zgarnąć dodatkowe 50 zł za otwarcie dla niego eKonta Junior. Masz na to czas do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Jeżeli nie posiadasz dzieci lub nie chcesz otwierać eKonta Junior, to pomiń ten krok.

4

Krok 4W ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia eKonta :

a) Zasil konto promocyjne JEDNORAZOWO kwotą min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia eKonta.

♦Pamiętaj, że przelew nie może być wykonany z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Najlepiej wykonaj przelew z rachunku w innym banku.

W miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w pierwszym miesiącu po otwarciu eKonta :

b) Wykonaj min. 8 transakcji kartą(w tym płatności telefonem) i/lub płatność BLIK-iem

♦Pamiętaj, że transakcje nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru)!

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz Premię za Szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł.

5

Krok 5W drugim, trzecim i czwartym miesiącu po otwarciu eKonta promocyjnego spełnij dokładnie te same warunki w każdym z miesięcy:

a) Zasil konto promocyjne JEDNORAZOWO kwotą min. 1000 zł.

♦Pamiętaj, że przelew nie może być wykonany z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Najlepiej wykonaj przelew z rachunku w innym banku.

b) Wykonaj min. 8 transakcji kartą(w tym płatności telefonem) i/lub płatność BLIK-iem.

♦Pamiętaj, że transakcje nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru)!

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz Premię I, II i III za Wpływ

i Transakcje, każdą w wysokości 50 zł.

DEFINICJE:

•Transakcja Kartą – bezgotówkowa transakcja zakupu Kartą Promocyjną w punkcie handlowo-usługowym i w Internecie przy użyciu Karty promocyjnej wydaną do eKonta promocyjnego.

•Płatność BLIK – transakcja BLIK(transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym i w Internecie przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym), wypłata gotówki BLIKiem(w bankomacie przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym), przelew na numer telefonu(przelew wykonany z aplikacji mobilnej na numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK).

•Płatność telefonem – bezgotówkowa transakcja zakupu dokonana w punkcie handlowo-usługowym i przez Internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest Karta promocyjna wydana do eKonta promocyjnego.

6

Krok 6 - Promocyjne oprocentowanie 

Żeby promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele było naliczane, suma wpływów na ten rachunek w bieżącym miesiącu musi być wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym

♦Pamiętaj, żeby wpłacić na Mój cel min. 100 zł w ciągu miesiąca, jeżeli nic z niego nie wypłacasz.

Przykład: Stan aktywów na Moich celach na dzień 30.06 wynosi 300 zł.
•Jeżeli stan aktywów na Moich celach na dzień 31.07 wyniesie 400 zł, to wówczas naliczy się promocyjne oprocentowanie.
•Jeśli stan aktywów na Moich celach na dzień 31.07 wyniesie 399 zł, to wówczas nie naliczy się promocyjne oprocentowanie.

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 1,8% do kwoty 10 000 zł będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje Cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Przykład: Jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele w marcu, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez kwiecień, maj i do końca czerwca.

Po tym okresie środki na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będą oprocentowane zgodnie z aktualnie obowiązującą w Banku Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBank S.A. To samo dotyczy środków przewyższające kwotę 10 000 zł.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

•Premię za Szybki Wpływ i Transakcje (w wysokości 50 zł) otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeżeli założyłeś konto w czerwcu i w czerwcu i/lub lipcu spełniłeś warunki, to premię otrzymasz do końca sierpnia.

•Premię I, II i III za Wpływ i Transakcje (w wysokości 50 zł każda) otrzymasz w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełnisz warunki.

Przykład: Jeżeli przystąpiłeś do Promocji w czerwcu, wykonałeś Wpływ i Transakcje w sierpniu /wrześniu /październiku, to odpowiednio premie I/II/III otrzymasz do końca września/października/listopada.

•Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie lub przez e-dowód i/lub Bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Premie podlegają zwolnieniu z opodatkowania!

Oferta banku:

Otwarcie i prowadzenie eKonta osobistego jest darmowe, a za kartę debetową nie zapłacisz nic jak wykonasz nią transakcje za min. 350 zł miesięcznie. W tabeli poniżej znajdziesz najważniejsze opłaty za konto i kartę.

Miejsce 3
eKonto Osobiste
4.5/5
eKonto Osobiste
0 zł
Konto
Lorem Ipsum
0 zł / 7 zł
Karta
Lorem Ipsum
0 zł / 2.5 zł
Bankomaty
Lorem Ipsum
0 zł

Przelew internetowy

Lorem Ipsum
Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu za pośrednictwem kuriera lub na selfie.
Brak opłaty za prowadzenie konta, a opłaty za kartę łatwo uniknąć.
Wygodna aplikacja mobilna i szeroka gama płatności mobilnych.
Karta wielowalutowa.
CyberRescue bezpłatny, całodobowy dostęp do specjalistów, którzy udzielą wsparcia w zakresie bezpieczeństwa korzystania z internetu.
Konto oszczędnościowe Moje Cele(1.8% do 10.000 zł przez 3msc.).
mOkazje - zwrot części wydatków za zakupy.
Opłata za wypłaty z bankomatu poniżej 100 zł.
Wysokie prowizje za płatności kartą i za wypłaty z bankomatów za granicą.
Płatna obsługa gotówkowa w palcówce mBanku (10 zł za wpłatę/wypłatę).
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły

Podsumowanie:

mBank wystartował z nową promocją, w której skrócił okres karencji do 01.01.2018 r. i dał możliwość zgarnięcia dodatkowych bonusów(jeżeli nie posiadasz dzieci, lub nie chcesz zakładać konta dla dziecka to krok 3 możesz pominąć). Warunki do zdobycia premii w wysokości 200 zł pozostały łatwe. Obowiązkowe transakcje kartą, telefonem lub blikiem nie muszą być na konkretną kwotę. Ponadto możesz skorzystać z podwyższonego oprocentowanie na rachunku Moje cele, które mimo że trwa tylko przez 3 miesiące, jest korzystne przy obecnej sytuacji na rynku rachunków oszczędnościowych. Także, jeżeli nie masz jeszcze konta osobistego w mBanku to zachęcam Cię do jego założenia.

Pamiętaj, żeby nie przekształcać rachunku indywidualnego na rachunek wspólny oraz nie zamykać rachunku przed wypłaceniem nagrody! Jeżeli po odebraniu nagrody będziesz chciał zamknąć konto w tym artykule opisaliśmy jak to zrobić.

 

Ważne dokumenty:

Regulamin Promocji Regulamin Promocji „eKonto osobiste plus premia”

Tabela opłat i prowizji

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Promocje za darmo!

5 2 głosy
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Promocja bankowa krótko i na temat
Dla kogo

Dla nowych klientów, tzn. osób które od 01.01.2018 r. nie miały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku.

Czas trwania
28 września, 2021
Nagroda

•Do 200 zł premii.
•Do 100 zł bonusu.
•Promocyjne oprocentowanie 1.7% na rachunku do regularnego oszczędzania  „Moje cele”  do 10.000 zł przez 3 pełne miesiące.

Termin wypłaty nagrody

Do końca kolejnego miesiąca, po którym spełnisz warunki Promocji.  

Rekomendacja
BNP Paribas: Zgarnij do 350 zł w gotówce LUB 450 zł w e-kodach do sklepu Decathlon z Kontem Otwartym na Ciebie!
Trwa do:
30.11.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Santander: HIT! Zgarnij 350 zł w gotówce oraz 150 zł do Biedronki albo RTV EURO AGD z „Kontem Jakie Chcę”!
Trwa do:
20.12.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
BNP Paribas: Zgarnij 300 zł do Allegro z darmową kartą kredytową Mastercard Standard lub Gold!
Trwa do:
14.01.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Millennium: HIT! Zgarnij aż 360 zł premii z Kontem 360°! [skrócony okres karencji!]
Trwa do:
31.01.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
mBank: Zgarnij do 250 zł premii z mKontem Intensive i dodatkowe 50 zł za otwarcie eKonta Junior!
Trwa do:
31.01.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
mBank: Otwórz eKonto możliwości i zyskaj do 200 zł premii!
Trwa do:
28.02.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Polecana
Citi handlowy: Zgarnij 200 zł i do 100 zł moneybacku za płatności z CitiKontem!
Trwa do:
04.12.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Citi handlowy: HIT! Zgarnij Smartfon Vivo Y11s z Kartą Kredytową Citi Simplicity!
Trwa do:
22.11.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Santander: Zgarnij 350 zł premii z „Kontem Jakie Chcę” oraz do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie!
Trwa do:
31.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
BNP Paribas: Zgarnij do 420 zł w gotówce, e-kodach do Costa Coffee i allegro z Kontem Otwartym na Ciebie!
Trwa do:
31.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Polecana
mBank: Otwórz eKonto i zyskaj do 300 zł premii i 1.8% na Koncie Oszczędnościowym Moje cele!
Trwa do:
08.02.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła