Citi handlowy: Zgarnij 200 zł z nowym CitiKontem i do 100 zł Moneybacku za płatności!

Citi handlowy startuje z siódmą edycją promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja”, gdzie do zdobycia jest 200 zł w gotówce za spełnienie kilku warunków i do 100 zł moneybacku za płacenie kartą kredytową i kartą do konta. Promocja ma krótki okres karencji. Dodatkowo, jeżeli otworzysz kartę kredytową Citi Simplicity w promocji możesz zyskać do 400zł na allegro lub Xiaomi Redmi 9. Przeczytaj szczegóły, żeby dowiedzieć się jakie warunki należy spełnić.

Kto może skorzystać z promocji?

Z  promocji może skorzystać każda osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która od 1 stycznia 2020 r. nie była posiadaczem albo współposiadaczem Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego w Banku Citi Handlowy.

Z promocji wykluczone są:

•osoby ze statusem dewizowym nierezydenta,
•obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki,
•osoby będące pracownikami Banku lub spółek zależnych Banku.

Czas trwania promocji

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Promocja minęła

Udział w promocji możesz wziąć do 22 sierpnia 2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 kont.

Jak zgarnąć premię? Instrukcja krok po kroku

1

Krok 1 - Złóż wniosek o konto osobiste Citikonto z dedykowanego linku.

2

Krok 2 - Zawrzyj z Bankiem umowę o konto osobiste CitiKonto w procesie online nie później niż do 22 sierpnnia 2021 r.

♦WAŻNE: Pamiętaj, żeby zaakceptować zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale Banku lub w ramach kampanii telefonicznej oraz w terminie 10 dni od otwarcia Konta podpisać Regulamin promocji (w przypadku otwarcia Konta online Regulamin jest zatwierdzany za pomocą kodu SMS).

Jeżeli chcesz zdobyć nagrodę w postaci 2 kodów rabatowych na usługi kurierskie, realizowane poprzez platformę szybkienadania.pl. to pamiętaj, żeby podczas zawierania umowy o konto wyrazić zgodę na:

a) przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
b) telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Nie zmieniaj ww. dyspozycji przynajmniej do ostatniego dnia roboczego miesiąca, w którym otworzyłeś Konto.

3

Krok 3 – Do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto:

•zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile,
•zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 100 zł.

♦WAŻNE: Wpłata musi pochodzić z rachunku, który nie jest prowadzony przez Bank Citi Handlowy i może być wpłatą z tytułu wynagrodzenia.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz Premię za Aktywność w wysokości 50 zł!

4

Krok 4 - Do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto:

•zapewnij na konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 2.000 zł,
lub
•wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2.000 zł lub jej równowartość w innej walucie.

Za spełnienie jednego z  powyższych warunków otrzymasz Premię w wysokości  50 zł!

♦WAŻNE: Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank Citi Handlowy dla klientów indywidualnych oraz z rachunku prowadzonych dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

DEFINICJE:

Wpłata wynagrodzenia  oznacza sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu:
•wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
•emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub
•stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
•świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie.

Zlecenie walutowe oznacza złożone przez Uczestnika zlecenie zawarcia transakcji natychmiastowej zamiany waluty bazowej na walutę docelową wskazanej przez Klienta kwoty waluty po zaakceptowanym przez Uczestnika kursie walutowym. Waluta bazowa to waluta, w której Uczestnik posiada środki pieniężne na wskazanym przez Uczestnika Koncie lub Subkoncie Walutowym. Waluta docelowa, to waluta, na którą mają być zamienione środki pieniężne w walucie bazowej przy realizacji zlecenia walutowego.

5

Krok 5 - Do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto:

•dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą do Konta za pośrednictwem systemu płatności Google Pay lub Apple Pay, na łączną kwotę min. 100 zł.

♦Pamiętaj, że nie mogą być to transakcje zwrócone.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz Premię w wysokości  50 zł.

Transakcja bezgotówkowa oznacza transakcję dokonaną w punkcie handlowo-usługowym (np. płatność za zakupy w sklepie stacjonarnym) lub przez Internet, gdy masz kartę do Konta dodaną do systemu płatności Google Pay lub Apple Pay.

Jeżeli spełnisz wszystkie powyższe warunki promocji, to dostaniesz dodatkowe 50 zł premii!

6

Krok 6 - Żeby zgarnąć dodatkowe 100 zł za otwarcie karty kredytowej i spełnieniu kilku warunków:

a) w Okresie Obowiązywania Oferty zawnioskuj o wydanie głównej Karty Kredytowej Citibank na stronie internetowej www.citibank.pl, w ramach kampanii telefonicznej i SMS-owej lub w oddziale Banku,
b) zawrzyj z Bankiem umowę o dowolną Kartę Kredytową z oferty Banku i ją aktywują.

Przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym wydano Ci Kartę Kredytową otrzymasz na Konto zwrot w wysokości 1% łącznej sumy transakcji dokonanych w danym miesiącu kalendarzowym zarówno kartą do Konta jak i Kartą Kredytową, przy czym nie więcej niż 25 zł/mies. Łącznie możesz zyskać aż 100 zł moneybacku.

[Dodatkowe 400 zł do wykorzystania na allegro otrzymasz jeżeli otworzysz kartę kredytową w promocji  "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro – edycja III"  (więcej informacji o tym jak zgarnąć 400 zł na allegro przeczytasz tutaj)]

[Xiaomi Remi 9 otrzymasz jeżeli tworzysz kartę kredytową w promocji„Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi 9" (więcej informacji o tym jak zgarnąć Xiaomi Remin 9 przeczytasz tutaj)]

Nagroda przeznaczona dla pierwszych 1000 osób, którzy po dniu 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w Banku głównej Karty Kredytowej Citibank.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

•Nagrodę w postaci 2 kodów rabatowych na usługi kurierskie, realizowane poprzez platformę szybkienadania.pl otrzymasz najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzysz konto. Zostanie ona przekazana przez Bank w bankowości internetowej na dedykowanej stronie w zakładce „Korzyści i produkty”.

•Premię za aktywność (50 zł) otrzymasz nie później niż do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz Konto.

•Premię za wynagrodzenie lub transakcje walutowe (50 zł) otrzymasz nie później niż do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz Konto.

•Premię za transakcję Google Pay/ Apple Pay (50 zł) otrzymasz nie później niż do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz Konto.

•Premię dodatkową za spełnienie wszystkich warunków (50 zł) otrzymasz nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, w którym zostanie wypłacona premia za transakcję.

•Premię za płacenie kartą kredytową i debetową - zwrot w wysokości 1%  (max. 25 zł/mies.) zostanie otrzymasz nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki.  Jeżeli w jednym z kolejnych miesięcy nie spełnisz warunków, nie pozbawia Cię to prawa do otrzymania zwrotu w kolejnych miesiącach.

Nagrody pieniężne zostaną  przekazane przez Bank Citi Handlowy na twoje konto.

Premie podlegają zwolnieniu z opodatkowania!

Kody rabatowe na usługi kurierskie –  Co warto wiedzieć?

W celu realizacji kodów rabatowych na usługi kurierskie realizowane przez poprzez platformę szybkienadanie.pl należy wpisać Kod rabatowy w podsumowaniu płatności za przesyłkę.
•Kod rabatowy jest ważny do dnia 30 października 2021 r. włącznie.
•Kod rabatowy może być wykorzystany jednokrotnie do realizacji jednej przesyłki.

Szczegółowe zasady realizacji przesyłek z wykorzystaniem Kodów rabatowych są określone przez jego wystawcę i dostępne w Regulaminie świadczenia usługi „Paczkomaty 24/7” przez InPost Sp. z o.o. dostępnym na stronie internetowej:  https://inpost.pl/regulaminy.

Oferta banku:

W tabeli poniżej znajdziesz najważniejsze opłaty za Citikonto.

Miejsce 1
CitiKonto
4/5
CitiKonto
0 zł
Konto
Lorem Ipsum
0 zł
Karta
Lorem Ipsum
0 zł / 8 zł
Bankomaty
Lorem Ipsum
0 zł

Przelew internetowy

Lorem Ipsum
Apple Pay, Google Pay

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu, online z weryfikacją tożsamości za pomocą "selfie".
Konto i karta debetowa są bezwarunkowo darmowe.
Darmowe wypłaty z bankomatów Citi i 4 pierwsze wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce i za granicą w miesiącu.
Darmowe 3 pierwsze przelewy Express Elixir w miesiącu.
Karta wielowalutowa - bank nie pobiera dodatkowych prowizji za przewalutowanie.
Program Citi Specials - rabaty, nagrody, promocje i niespodzianki( w tym dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty).
Uboga oferta płatności mobilnych brak Blika, Garmin Pay i Fitbit Pay.
Wysokie prowizje za wpłaty, wypłaty i przelewy zlecane w oddziale banku.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły

Podsumowanie:

Jest to bardzo fajna promocja Citi Handlowego. Spełnienie warunków nie powinno sprawić Ci problemów. Dodatkowo jeżeli otworzysz kartę kredytową Citi Simplicity w promocji możesz dostać bardzo wysoką premię 400zł na allegro lub Xiaomi Redmi 9.

Pamiętaj, żeby nie zmieniać wyrażonych zgód ani nie zamykać konta przed wypłaceniem nagrody! Jeżeli po odebraniu nagrody będziesz chciał je zamknąć, w tym artykule opisaliśmy jak to zrobić.

Ważne dokumenty:

Regulamin Promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja VII”

Tabela opłat i prowizji

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Promocje za darmo!

0 0 głosy
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Promocja bankowa krótko i na temat
Dla kogo

Dla nowych klientów, tzn. osób które od 1 stycznia 2020 r. nie były posiadaczem albo współposiadaczem w Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego w Banku Citi Handlowy.

Czas trwania
22 sierpnia, 2021
Nagroda

•200 zł w gotówce.
•2 kody rabatowe na usługi kurierskie.

Termin wypłaty nagrody

Nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Millennium: Zgarnij 150 zł premii z Kontem 360° lub Kontem 360° Student!
Trwa do:
02.08.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
BNP Paribas: Zgarnij 500 zł do Allegro i do 15200 pkt mamBonus z kartą kredytową Mastercard Standard lub Gold!
Trwa do:
30.09.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Santander CB: Zyskaj 200 zł z kartą kredytową Visa Comfort!
Trwa do:
13.08.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Bank Pekao: Zgarnij 100 zł premii z Kontem Przekorzystnym i 3400 pkt w programie Mastercard Bezcenne Chwile
Trwa do:
30.09.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
BNP Paribas: Zgarnij do 350 zł Premii z Kontem Otwartym na Ciebie!
Trwa do:
31.07.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Citi handlowy: HIT! Zgarnij smartfon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB z Kartą Kredytową Citi Simplicity
Trwa do:
09.08.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Citi handlowy: Do 240 zł rocznie (przez 3 lata!) z kartą kredytową CitiBank Motokarta
Trwa do:
11.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
mBank: Otwórz eKonto możliwości i zyskaj do 200 zł premii! [skrócony okres karencji!]
Trwa do:
26.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Millennium: Do 700 zł Premii z Kontem Mój Biznes oraz darmowe Konto i Karta przez 2 lata!
Trwa do:
31.08.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Bank PEKAO: Do 1.200 zł Premii dla Firm oraz Konto Przekorzystne Biznes i Karta za 0 zł przez rok!
Trwa do:
30.09.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Millennium: Zgarnij nawet do 400 zł premii z Kontem 360° i Kontem 360° Junior
Trwa do:
19.07.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Santander: HIT!! Zgarnij 350 zł premii z „Kontem Jakie Chcę” oraz 70 zł na zakup do CCC, łącznie aż 420 zł!
Trwa do:
31.07.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła