Citi handlowy: HIT! Zgarnij 400 zł do wydania na Allegro z kartą kredytową Citi Simplicity i do 300 zł za skuteczne polecenie!

Citi handlowy wraca z kolejną edycją promocji karty kredytowej Citi Simplicity, gdzie do zdobycia jest karta podarunkowa o wartości 400 zł do wydania na Allegro. Okres karencji jest krótki, a warunki otrzymania nagrody nadal banalnie proste. Wystarczy, że RAZ zalogujesz się do aplikacji mobilnej (w pierwszym miesiącu) oraz dokonasz transakcji kartą o łącznej wartości min. 1000 zł. Na dokonanie transakcji masz aż TRZY miesiące, wystarczy że będziesz płacić kartą Citi Simplicity za codzienne zakupy. Ponadto za skuteczne polecenie karty kredytowej możesz odebrać do 300 zł, a warunki zwolnienia z opłat za obsługę karty kredytowej zostały ułatwione. Trzeba wykonywać nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie (standardowo 1000 zł/mies.). Dodatkowo możesz połączyć tą promocje z promocją CitiKonta i zgarnąć dodatkowe 200 zł w gotówce i do 100 zł moneybacku za płatności kartami (szczegółowe informacje odnośnie promocji konta osobistego dostępne tutaj). Koniecznie przeczytaj szczegóły!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każda osoba fizyczna, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, która od od 1 stycznia 2020 r. nie posiadała w Banku Citi handlowy głównej karty kredytowej.

Korzystanie z  innych produkty Citibanku (np. konto osobiste, konto firmowego) nie wyklucza Cię z możliwości wzięcia udziału w promocji.

Z promocji wykluczone są osoby:
•ze statusem dewizowym nierezydenta,
•będące obywatelami lub rezydentami podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Czas trwania promocji

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Promocja minęła

Udział w promocji możesz wziąć do 24 listopada 2021 r.

Jak zgarnąć premię? Instrukcja krok po kroku

1

KROK 1  - Złóż wniosek o wydanie karty płatniczej - głównej Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity z dedykowanego linku.

♦Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych, masz na to 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie Karty. Możesz to zrobić drogą elektroniczną. Przeważnie jest to wyciąg z rachunku bankowego za ostatnie 3 m-ce. (Szczegółowe informacje odnośnie dokumentów znajdziesz w regulaminie).

Pamiętaj, że przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

2

KROK 2 - Zawrzyj z Bankiem umowę o Kartę i aktywuj ją za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

3

KROK 3 Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

4

KROK 4 - Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

Transakcje muszą spełniać następujące kryteria:
•muszą być bezgotówkowe (transakcja bezgotówkowa - płatność za nabywane towary i usługi dokonywana w punktach handlowych lub usługowych, jak również płatność dokonana bez fizycznego użycia Karty, w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie, elektronicznie lub poprzez Citibank Online),
•nie mogą zostać zwrócone lub anulowane,
•nie mogą się zaliczać do transakcji szczególnych (np. doładowanie Revoluta, czy transakcje powiązane z hazardem).

Transakcja szczególna – Transakcja podlegająca spłacie, oprocentowaniu oraz naliczeniu opłat lub prowizji na zasadach wskazanych w Regulaminie oraz Tabeli Opłat i Prowizji dla Transakcji gotówkowych, tj.: – wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

5

KROK 5 - To nie wszystko! Po spełnieniu powyższych warunków, w pierwszym roku posiadania karty nie będziesz ponosił opłat za obsługę karty kredytowej (12 zł/mies.), jeśli będziesz wykonywać nią transakcje bezgotówkowe na minimum 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym (okres rozliczeniowy trwa miesiąc).

Bank pobierze opłatę za dany okres rozliczeniowy, a jak wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł, to w następnym okresie rozliczeniowym Ci ją zwróci.

6

KROK 6 - NOWOŚĆ Nagroda za polecenie - do 300 zł za skuteczną rekomendację.​​ Jak ją zgarnąć?

•Po otrzymaniu karty kredytowej  wypełnij formularz na stronie https://www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/mgm-polecam-lp.  Konieczne jest podanie swoich danych, aby wygenerować unikalny link.

Źródło: https://www.citibank.pl/

•Następnie swój unikalny link podaj znajomym. Kiedy któryś z Twoich znajomych skorzysta z oferty specjalnej, otrzyma Kartę Kredytową, a następnie ją aktywuje i wyrazi zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (dotyczącej spełnienia przez osobę poleconą warunków, od których uzależnione jest przyznanie Polecającemu nagrody)  – Ty i Twój znajomy otrzymacie nagrody!

TY otrzymasz:
Za polecenie 1 lub 2 osób  po 200 zł za każde polecenie.
Za polecenie 3 lub 4 osób po 250 zł za każde polecenie.
Za polecenie 5 i więcej po 300 zł za każde polecenie.

Twój znajomy może odebrać jedną z nagród specjalnych:

Źródło: https://www.citibank.pl/

Możesz maksymalnie otrzymać 10 nagród za skuteczne polecenie. Nagroda zostanie przekazana na rachunek Karty i pomniejszy kwotę zadłużenia dotyczącą Twojej Karty lub zwiększy ewentualną nadpłatę na rachunku Karty. W przypadku powstania lub zwiększenia nadpłaty na rachunku Karty spowodowanych przekazaniem Nagrody, opłata z tytułu obsługi nadpłaty na rachunku Karty określona w Tabeli Opłat i Prowizji Kart Kredytowych nie zostanie naliczona.

Kiedy otrzymasz nagrodę:

Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz powiadomienie w serwisie Citibank Online o przyznaniu nagrody najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Kartę podarunkową do Allegro w postaci elektronicznego e-kodu o wartości 400 zł otrzymasz poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków.

Premie podlegają zwolnieniu z opodatkowania!

Karta podarunkowa do Allegro – Co warto wiedzieć?

Karta podarunkowa w formie e-kodu o wartości 400 zł jest ważna przez 12 miesięcy.

Karty możesz użyć bez rejestracji konta w serwisie Allegro. Żeby z niej skorzystać, wpisz numer karty (e-kodu) w koszyku zakupowym w miejscu ,,masz kod rabatowy”.

Możesz ją wykorzystać tylko do jednej płatności, przy czym może być to Transakcja dotycząca jednego lub kilku Towarów pochodzących od jednego lub wielu sprzedających. Niewykorzystana kwota, tzw. kwota reszty, zostanie zwrócona w postaci nowej karty podarunkowej i zostanie przypisana do konta Allegro użytkownika, na którym dokonano zakupu z użyciem pierwszej karty podarunkowej. Niewykorzystana kwota reszty, będzie zwracana do pełnego wykorzystania wszystkich środków z pierwotnej karty lub do upływu terminu jej ważności.

Karta nie pokrywa kosztów przesyłki oraz nie ma możliwości wykorzystania karty, jeżeli chcesz skorzystać z płatności ratalnych.

W przypadku płatności na kwotę mniejszą lub równą wartości karty, przy kosztach dostawy wynoszących 0 zł (łącznie z usługą Allegro Smart), naliczona zostanie kwota 1 zł w celu autoryzacji płatności.

W przypadku dokonania zwrotu towaru przy użyciu karty podarunkowej, środki za zwracany towar otrzymasz w postaci karty podarunkowej.

Szczegółowe zasady dostępne w regulaminie na stronie internetowej.

Oferta banku:

W tabeli poniżej znajdziesz najważniejsze opłaty za Kartę Kredytową Citi Simplicity:

Miejsce 2
Citi Simplicity
4.5/5
Citi Simplicity

Konto
Lorem Ipsum
0 ZŁ / 12 ZŁ
Karta
Lorem Ipsum
10%, MIN. 20 ZŁ
Bankomaty
Lorem Ipsum

Przelew internetowy

Lorem Ipsum

Płatności mobilne

Łatwiejsze do uniknięcie opłaty za kartę w ramach promocji w pierwszym roku.
Długi okres bezodsetkowy - 56 dni.
System spłat ratalnych Komfort (Rozłóż zakupy powyżej 100 zł na Raty w Karcie).
Program korzyści Citi Specials (rabaty, przedsprzedaż Live Nation, Mastercard Bezcenne Chwilę, nagrody za polecenie).
Płatności Google Pay i Apple Pay.
Nowoczesna aplikacja Citi Mobile.
Przystępne podstawowe wymagania do wnioskowania o kartę kredytową.
Bezpłatna usługa CitiAlerts (powiadomienia SMS).
Standardowo karta jest darmowa jeżeli dokonasz transakcji bezgotówkowcy na min. 1000 zł/mies.
Wysoka prowizja (6.8%wartości transakcji) za przewalutowanie w walutach obcych.
Wysokie prowizje za wypłaty z bankomatów (min. 20 zł).
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły

Jeżeli tabelka nie wyświetla się poprawnie, to znajdziesz ją w rankingu kart kredytowych na drugim miejscu (ranking dostępny tutaj).

Podsumowanie:

Jest to w dalszym ciągu jedna z najlepszych promocji. Można dostać bardzo wysoką premię (400 zł na allegro) za spełnienie naprawdę łatwych warunków. Wystarczy, że będziesz płacić kartą za swoje codzienne zakupy i RAZ zalogujesz się do aplikacji. Weź pod uwagę to, że im szybciej spełnisz warunki promocji tym szybciej dostaniesz premię. Ponadto możesz ją połączyć z promocją konta osobistego CitiKonto i zgarnąć dodatkowo 200 zł w gotówce i do 100 zł moneybacku za płatności (szczegółowe informacje odnośnie promocji konta osobistego dostępne tutaj), a dodatkowo za skuteczne polecenie karty możesz zgarnąć do 300 zł. Nie czekaj, załóż kartę już dziś!

Pamiętaj, żeby nie zamykać karty przed wypłaceniem nagrody!

Ważne dokumenty:

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro – edycja VIII”

Regulamin promocji„Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem – wrzesień 2021”

Tabela opłat i prowizji

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Promocje za darmo!

0 0 głosy
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Promocja bankowa krótko i na temat
Dla kogo

Dla nowych klientów, tzn. osób które od 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w Banku głównej karty kredytowej.

Czas trwania
24 listopada, 2021
Nagroda

•400 zł do wydania na Allegro.

Termin wypłaty nagrody

Najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków.

Rekomendacja
BNP Paribas: Zgarnij do 350 zł w gotówce LUB 450 zł w e-kodach do sklepu Decathlon z Kontem Otwartym na Ciebie!
Trwa do:
30.11.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Santander: HIT! Zgarnij 350 zł w gotówce oraz 150 zł do Biedronki albo RTV EURO AGD z „Kontem Jakie Chcę”!
Trwa do:
20.12.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
BNP Paribas: Zgarnij 300 zł do Allegro z darmową kartą kredytową Mastercard Standard lub Gold!
Trwa do:
14.01.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Millennium: HIT! Zgarnij aż 360 zł premii z Kontem 360°! [skrócony okres karencji!]
Trwa do:
31.01.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
mBank: Zgarnij do 250 zł premii z mKontem Intensive i dodatkowe 50 zł za otwarcie eKonta Junior!
Trwa do:
31.01.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
mBank: Otwórz eKonto możliwości i zyskaj do 200 zł premii!
Trwa do:
28.02.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Polecana
Citi handlowy: Zgarnij 200 zł i do 100 zł moneybacku za płatności z CitiKontem!
Trwa do:
04.12.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Citi handlowy: HIT! Zgarnij Smartfon Vivo Y11s z Kartą Kredytową Citi Simplicity!
Trwa do:
22.11.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Santander: Zgarnij 350 zł premii z „Kontem Jakie Chcę” oraz do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie!
Trwa do:
31.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
BNP Paribas: Zgarnij do 420 zł w gotówce, e-kodach do Costa Coffee i allegro z Kontem Otwartym na Ciebie!
Trwa do:
31.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Polecana
mBank: Otwórz eKonto i zyskaj do 300 zł premii i 1.8% na Koncie Oszczędnościowym Moje cele!
Trwa do:
08.02.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła