BNP Paribas: Zgarnij do 420 zł w gotówce, e-kodach do Costa Coffee i allegro z Kontem Otwartym na Ciebie!

W nowej promocji BNP Paribas „Jesienny szał” do zgarnięcia łącznie jest rekordowe 420 zł w gotówce, e-kodach do Costa Coffee i allegro. Warunki promocji są bardzo proste, a nagroda wysoka. Koniecznie przeczytaj szczegóły.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każda osoba fizyczna, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, która:

•w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BPN Paribas,
•nie jest stroną Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z BPN Paribas w dniu wzięcia udziału w promocji.

Czas trwania promocji

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Promocja minęła

Promocja trwa do 31 października 2021 r. lub do momentu osiągnięcia liczby 3000 Rejestracji w Promocji.

Jak zgarnąć premię? Instrukcja krok po kroku

1

KROK 1 - Wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i zarejestruj się.

♦Pamiętaj, żeby zaznaczyć wymagane oświadczenia do wzięcia udziału w Promocji i jej przeprowadzenia, dotyczące zaakceptowania Regulaminu, zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Uczestnika oraz ich przekazanie do Banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Promocji, a także upoważnienie Banku do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz informację o objęciu Promocją, w postaci potwierdzenia na ekranie komputera oraz e-maila zawierający link promocyjny.

2

KROK 2 - Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej z otrzymanego na e-mail linku promocyjnego do 31 października 2021 r.

♦Pamiętaj, żeby we wniosku podać takie same dane jak w formularzu rejestracyjnym!

3

KROK 3 - Zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, Karty i dostępu do Bankowości elektronicznej oraz nadaj PIN do Karty nie później niż do 15 listopada 2021 roku.

Możesz to zrobić na dwa sposoby:
•na stronie internetowej Banku z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera,
albo
•za pomocą Aplikacji Mobilnej z weryfikacją tożsamości poprzez wideoweryfikację.

W obu przypadkach zawarcie Umowy ramowej odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti.

4

KROK 4 - W listopadzie 2021 r. :

•wykonaj min. 1 przelew w bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja mobilna GOmobile),

Za spełnienie wszystkich powyższy warunków otrzymasz 20 zł w postaci e-kodu do Costa Coffee oraz 50 zł w postacie e-kodu na allegro.

♦WAŻNE: Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

♦WAŻNE: Jeżeli założysz konto w październiku, to pamiętaj, żeby w listopadzie wykonać min. 3 transakcję bezgotówkowe kartą, żeby uniknąć opłaty za jej użytkowanie.

5

KROK 5 - W grudniu 2021 r. i w styczniu 2022 r.:

•wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną min. kwotę 300 zł,
•wykonaj min. 2 transakcje BLIKiem,
•zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz 100 zł w gotówce oraz 150 zł w formie e-kodu na allegro.

6

KROK 6 - W lutym 2022 r.:

•wykonaj min. 2 transakcje BLIKiem,
•zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz 100 zł na allegro.

♦WAŻNE: Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK.

Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w których akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

W promocji nie są uznawane transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
•7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
•8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
•6012, określający instytucje finansowe,
•6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
•6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
•4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Wpływy - każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z:
•twoich innych rachunków (w tym rachunków, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w Banku BNP Paribas (w tym rachunków prowadzonych przez Bank w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima),
•rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas,
•wpłat gotówkowych.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Bank BNP Paribas poinformuje cię mailowo (z adresu jesiennyszal@bnpparibasplus.p) o przyznaniu każdej nagrody.

•Wiadomość o przyznaniu pierwszej i drugiej nagrody dostaniesz nie później niż do 23 grudnia 2021 r. na adres email podany w formularzu rejestracji. Pierwszą (20 zł do Costa Coffe) i drugą nagrodę (50 zł na allegro) otrzymasz do 31 grudnia 2021 r.

•Wiadomość o przyznaniu trzeciej i czwartej nagrody dostaniesz do 18 lutego 2022 r. Trzecią nagrodę (150 zł na allegro) i czwartą nagrodę (100 zł w gotówce) otrzymasz do 28 lutego 2022 r.
W mailu otrzymasz również link oraz unikalny kod do zalogowania się na bezpiecznej stronie Organizatora. Logowanie jest konieczne w celu uzupełnienia numeru konta, na który ma zostać wypłacona nagroda. Masz na to czas do 23 lutego 2022 r.

•Wiadomość o przyznaniu piątej nagrody dostaniesz do 28 marca 2022 r. Piątą nagrodę (100 zł na allegro) otrzymasz do 31 marca 2022 r.

E-kody otrzymasz na numer telefonu, który podałeś podczas Rejestracji w Formularzu rejestracyjnym.

Premie podlegają zwolnieniu z opodatkowania!

E-kody do Allegro – Co warto wiedzieć?

•Karty nie można użyć bez rejestracji konta w serwisie lub aplikacji mobilnej Allegro. Żeby z niej skorzystać, musisz wpisać numer karty (e-kodu) w koszyku zakupowym w miejscu ,,masz kod rabatowy”.

•Możesz ją wykorzystać tylko do jednej płatności, przy czym może być to Transakcja dotycząca jednego lub kilku Towarów pochodzących od jednego lub wielu sprzedających. Niewykorzystana kwota, tzw. kwota reszty, zostanie zwrócona w postaci nowej karty podarunkowej i zostanie przypisana do konta Allegro użytkownika, na którym dokonano zakupu z użyciem pierwszej karty podarunkowej. Niewykorzystana kwota reszty, będzie zwracana do pełnego wykorzystania wszystkich środków z pierwotnej karty lub do upływu terminu jej ważności.  Niestety nie jest możliwe dokonywanie płatności w serwisie w ramach jednej Transakcji za pomocą kilku Kart Podarunkowych.

•Karta nie pokrywa kosztów przesyłki oraz nie ma możliwości wykorzystania karty, jeżeli chcesz skorzystać z płatności ratalnych.

•W przypadku płatności na kwotę mniejszą lub równą wartości karty, przy kosztach dostawy wynoszących 0 zł(łącznie z usługą Allegro Smart), naliczona zostanie kwota 1 zł w celu autoryzacji płatności.

•W przypadku dokonania zwrotu towaru przy użyciu karty podarunkowej, środki za zwracany towar otrzymasz w postaci karty podarunkowej.

Szczegółowe zasady dostępne w regulaminie na stronie internetowej.

E-kody do Costa Coffee– Co warto wiedzieć?

E-kod do Costa Coffee jest ważny do 31.03.2022 r.
E-kod do Costa Coffee może być użyty wyłącznie jako forma zapłaty za jedną transakcję w kawiarniach Costa Coffee.
Szczegółowy regulamin korzystania z e-kodu sprawdzisz tutaj.

Oferta banku: 

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe, do konta masz do wyboru trzy karty: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na Świat lub Kartę Otwartą na eŚwiat. Polecamy skorzystać z tej pierwszej, ponieważ już przy trzech transakcjach bezgotówkowej jej użytkowanie jest darmowe. W tabeli poniżej znajdziesz najważniejsze opłaty za konto:

Miejsce 4
Konto Otwarte na Ciebie
4/5
Konto Otwarte na Ciebie
0 zł
Konto
Lorem Ipsum
0 zł / 5 zł / 6 zł / 8 zł / 10 zł
Karta
Lorem Ipsum
0 zł / 5 zł
Bankomaty
Lorem Ipsum
0 zł

Przelew internetowy

Lorem Ipsum
Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu na dwa sposoby: przez telefon w aplikacji mobilnej GOmobile lub przez internet z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera.
Bezwarunkowo darmowe konto, a opłaty za kartę Otwartą na Dzisiaj można łatwo uniknąć.
Nowoczesna aplikacja GOmobile i pełna gama płatności mobilnych.
Szeroki wybór kart płatniczych.
Bezpłatne ubezpieczenia w zależności od wybranej karty("Rezygnacja z podróży", "Cyber Pomoc").
Specjalna oferta dla osób poniżej 26 roku życia.
Wysokie opłaty miesięczne za Kartę Otwartą na eŚwiat, Kartę Otwartą na Świat i Kartę Mastercard Multiwalutową, których nie da się uniknąć.
Wysokie opłaty za wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj.
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa banku.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły

Podsumowanie:

Warunki promocji są proste, a premia rekordowa wysoka! Samo Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe, a przy wyborze Karty Otwartej na Dziś i trzech transakcjach bezgotówkowych w miesiącu jej użytkowanie również  jest bezpłatne. Nie czekaj, załóż konto już dziś!

Pamiętaj, żeby nie zamykać rachunku przed wypłaceniem nagrody! Jeżeli po skorzystaniu z promocji będziesz chciał zamknąć konto, to w tym artykule opisaliśmy jak to zrobić.

Ważne dokumenty:

Regulamin Promocji „Jesienny szał”

Tabela opłat i prowizji

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Promocje za darmo!

0 0 głosy
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Promocja bankowa krótko i na temat
Dla kogo

Dla nowych klientów, tzn. osób które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto osobiste nie posiadały ROR w BPN Paribas.

Czas trwania
31 października, 2021
Nagroda

•20 zł w formie e-kodu do Costa Coffe.
•300 zł w formie e-kodów na allegro.
•100 zł w gotówce.

Termin wypłaty nagrody

•20 zł do Costa Coffe do 31.12.2021 r.
•50 zł na allegro do 31.12.2021 r.
•150 zł na allegro do 28.02.2022 r.
•100 zł w gotówce do 28.02.2022 r.
•100 zł na allegro do 31.03.2022 r.

Rekomendacja
BNP Paribas: Zgarnij do 350 zł w gotówce LUB 450 zł w e-kodach do sklepu Decathlon z Kontem Otwartym na Ciebie!
Trwa do:
30.11.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Santander: HIT! Zgarnij 350 zł w gotówce oraz 150 zł do Biedronki albo RTV EURO AGD z „Kontem Jakie Chcę”!
Trwa do:
20.12.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
BNP Paribas: Zgarnij 300 zł do Allegro z darmową kartą kredytową Mastercard Standard lub Gold!
Trwa do:
14.01.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Millennium: HIT! Zgarnij aż 360 zł premii z Kontem 360°! [skrócony okres karencji!]
Trwa do:
31.01.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
mBank: Zgarnij do 250 zł premii z mKontem Intensive i dodatkowe 50 zł za otwarcie eKonta Junior!
Trwa do:
31.01.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
mBank: Otwórz eKonto możliwości i zyskaj do 200 zł premii!
Trwa do:
28.02.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Polecana
Citi handlowy: Zgarnij 200 zł i do 100 zł moneybacku za płatności z CitiKontem!
Trwa do:
04.12.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Citi handlowy: HIT! Zgarnij Smartfon Vivo Y11s z Kartą Kredytową Citi Simplicity!
Trwa do:
22.11.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Santander: Zgarnij 350 zł premii z „Kontem Jakie Chcę” oraz do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie!
Trwa do:
31.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
BNP Paribas: Zgarnij do 420 zł w gotówce, e-kodach do Costa Coffee i allegro z Kontem Otwartym na Ciebie!
Trwa do:
31.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Polecana
mBank: Otwórz eKonto i zyskaj do 300 zł premii i 1.8% na Koncie Oszczędnościowym Moje cele!
Trwa do:
08.02.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła