BNP Paribas: Zgarnij 300 zł Premii z Kontem Otwartym na Ciebie + weź udział w konkursie i wygraj zegarek Swatch!

W nowej promocji BNP Paribas „Konto na czas” do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce. Żeby zgarnąć całą premię, potrzebny jest zegarek umożliwiający dokonywanie płatności SwatchPAY!, bez niego możesz zgarnąć jedynie 150 zł. Jednakże możesz powalczyć o zegarek Swatch (o wartości 370 lub 390 zł) w konkursie. W celu wzięcia udziału należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „W jakich sytuacjach zegarek Swatch ułatwi Ci życie?” zadane podczas rejestracji w promocji. Jeżeli znajdziesz się wśród 50 laureatów nagrody, to zegarek dostaniesz do 15 grudnia i będziesz mógł zgarnąć całą premię! Przeczytaj szczegóły, żeby dowiedzieć się więcej.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każda osoba fizyczna, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, która:

•w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BPN Paribas,
•nie jest stroną Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z BPN Paribas w dniu wzięcia udziału w promocji.

Czas trwania promocji

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Promocja minęła

W promocji możesz wziąć udział do 30 września 2021 r. lub do momentu osiągnięcia liczby 800 Rejestracji w Promocji.

Jak zgarnąć premię? Instrukcja krok po kroku

1

KROK 1 - Wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i zarejestruj się.

♦Pamiętaj, żeby zaznaczyć wymagane oświadczenia do wzięcia udziału w Promocji i jej przeprowadzenia, dotyczące zaakceptowania Regulaminu, zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Uczestnika oraz ich przekazanie do Banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Promocji, a także upoważnienie Banku do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz informację o objęciu Promocją, w postaci potwierdzenia na ekranie komputera oraz e-maila zawierającego link promocyjny.

♦WAŻNE: Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie pamiętaj, aby podczas rejestracji wybrać „TAK” w polu „Chcę wziąć udział w konkursie” i zaakceptować jego regulamin. Możesz to zrobić jedynie podczas składania rejestracji do Promocji.

2

KROK 2 - Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej z otrzymanego na e-mail linku promocyjnego do 30 września 2021 r.

♦Pamiętaj, żeby we wniosku podać takie same dane jak w formularzu rejestracyjnym!

3

KROK 3 - Zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, Karty i dostępu do Bankowości elektronicznej oraz nadaj PIN do Karty nie później niż do 15 października 2021 r.

Możesz to zrobić na dwa sposoby:
•na stronie internetowej Banku z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera,
albo
•za pomocą Aplikacji Mobilnej z weryfikacją tożsamości poprzez wideoweryfikację.

W obu przypadkach zawarcie Umowy ramowej odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti.

4

KROK 4 - W październiku 2021 r. :

•wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe, 
•wykonaj
min. 1 przelew w bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja mobilna GOmobile),
•zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz 100 zł premii.

♦WAŻNE: Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych, w których akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay). Z Promocji wyłączone są Transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (kod kraju inny niż Polska),
- 6012, określający instytucje finansowe,
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Wpływy - każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z:
•twoich innych rachunków (w tym rachunków, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w Banku BNP Paribas,
•rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas,
•wpłat gotówkowych.

5

KROK 5 - W listopadzie 2021 r.:

•wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe,
•zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 500 zł.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz 50 zł premii.

6

KROK 6 - W grudniu 2021 r. i styczniu 2022 r. (w każdym z miesięcy):

•wykonaj min. 3 transakcje SwatchPAY!,
•zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 500 zł.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz 150 zł premii.

Transakcja SwatchPAY! - transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS przy wykorzystaniu Aplikacji SwatchPAY!, rozliczana na zasadach określonych w Umowie ramowej. Z Promocji wyłączone są Transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (kod kraju inny niż Polska),
- 6012, określający instytucje finansowe,
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

7

KROK 7 - Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie „Wygraj zegarek”, to do 30 września 2021 r.:

• zarejestruj się w promocji i odpowiedz na pytanie konkursowe: "W jakich sytuacjach zegarek Swatch ułatwi Ci życie?".

♦WAŻNE: Do możliwości wzięcia udziału w konkursie konieczne jest spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody w październiku.

Autorzy najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe zadane podczas rejestracji w promocji i konkursie otrzymają następujące nagrody:
•Zegarki Swatch z serii New Gent o wartości 370 zł lub 390 zł - nagroda główna (+nagroda dodatkowa, w wysokości 41 zł lub 43 zł (w zależności od wartości wybranego zegarka), która będzie przekazywana bezpośrednio do właściwego Urzędu Skarbowego na pokrycie zobowiązania podatkowego). W Konkursie przewidzianych jest 50 nagród. Do wyboru jeden z 15 modeli zegarków. Każdy Laureat będzie mógł wybrać konkretny model zegarka z serii New Gent. Lista zegarków, spośród których można dokonać wyboru stanowi Załącznik nr 3 do Regulaminu dostępnego tutaj.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Bank BNP Paribas poinformuje cię mailowo (z adresu zegarek@bnpparibasplus.pl) o przyznaniu każdej nagrody.

•Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody (100 zł) dostaniesz nie później niż do 23 listopada 2021 r. na adres email podany w formularzu rejestracji. W mailu otrzymasz również link oraz unikalny kod do zalogowania się na bezpiecznej stronie Organizatora. Logowanie jest konieczne w celu uzupełnienia numeru konta, na który ma zostać wypłacona nagroda. Masz na to czas do 26 listopada 2021 r.
Pierwszą nagrodę (100 zł) otrzymasz do 30 listopada 2021 r.

•Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody (50 zł) dostaniesz do 23 grudnia 2021 r.
Drugą nagrodę (50 zł) otrzymasz do 31 grudnia 2021 r. 

•Wiadomość o przyznaniu trzeciej nagrody (150 zł) dostaniesz do 25 lutego 2022 r.
Trzecią nagrodę (150 zł) otrzymasz do 28 lutego 2022 r.

Premie podlegają zwolnieniu z opodatkowania!

Wiadomość o wygraniu nagrody w Konkursie zostanie wysłana do Laureatów do 23 listopada 2021 r. Jeżeli będziesz jednym z nich, nagrodę otrzymasz przesyłką kurierską do 15 grudnia 2021 r. Bank przekaże do właściwego Urzędu Skarbowego odpowiednie kwoty na pokrycie zobowiązania podatkowego. W mailu z informacją o wygraniu nagrody otrzymasz również link oraz unikalny kod do zalogowania się na bezpiecznej stronie Organizatora. Logowanie jest konieczne w celu przekazania adresu na jaki ma zostać przesłana nagroda oraz dokonania wyboru zegarka, spośród dostępnych modeli (w przypadku braku dostępności wybranego modelu zegarka, organizator poinformuje Cię o zaistniałej sytuacji i zaproponuje inny model z serii New Gent).  Masz na to czas do 30 listopada 2021 r.

Oferta banku:

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe, do konta masz do wyboru trzy karty: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na Świat lub Kartę Otwartą na eŚwiat. Polecamy skorzystać z tej pierwszej, ponieważ już przy trzech transakcjach bezgotówkowej jej użytkowanie jest darmowe. W tabeli poniżej znajdziesz najważniejsze opłaty za konto:

Miejsce 2
Konto Otwarte na Ciebie
4/5
Konto Otwarte na Ciebie
0 zł
Konto
Lorem Ipsum
0 zł / 5 zł / 6 zł/ 8 zł /10 zł
Karta
Lorem Ipsum
0 zł / 5 zł
Bankomaty
Lorem Ipsum
0 zł

Przelew internetowy

Lorem Ipsum
Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu na dwa sposoby: przez telefon w aplikacji mobilnej GOmobile lub przez internet z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera.
Bezwarunkowo darmowe konto, a opłaty za kartę Otwartą na Dzisiaj można łatwo uniknąć.
Nowoczesna aplikacja GOmobile i pełna gama płatności mobilnych.
Szeroki wybór kart płatniczych.
Bezpłatne ubezpieczenia w zależności od wybranej karty("Rezygnacja z podróży", "Cyber Pomoc").
Specjalna oferta dla osób poniżej 26 roku życia.
Wysokie opłaty miesięczne za Kartę Otwartą na eŚwiat, Kartę Otwartą na Świat i Kartę Mastercard Multiwalutową, których nie da się uniknąć.
Wysokie opłaty za wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj.
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa banku.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły

Podsumowanie:

Promocja, jak i konkurs zdecydowanie warte uwagi. Do zdobycia pełnej premii konieczne jest posiadanie zegarka z funkcją SwatchPAY!, jednakże możesz go wygrać w konkursie. Samo Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe, a przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj i trzech transakcjach bezgotówkowych w miesiącu również jej użytkowanie jest bezpłatne. Nie czekaj, załóż konto już dziś! Ponadto możesz połączyć promocję z promocją karty kredytowej BNP Paribas i zgarnąć dodatkowo 500 zł na allegro, szczegóły promocji tutaj. Powodzenia!

Pamiętaj, żeby nie zamykać rachunku przed wypłaceniem nagrody! Jeżeli po skorzystaniu z promocji będziesz chciał zamknąć konto, to w tym artykule opisaliśmy jak to zrobić.

Ważne dokumenty:

Regulamin Promocji „KONTO NA CZAS”

Regulamin Konkursu „WYGRAJ ZEGAREK”

Tabela opłat i prowizji

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Promocje za darmo!

0 0 głosy
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Promocja bankowa krótko i na temat
Dla kogo

Dla nowych klientów, tzn. osób które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto osobiste nie posiadały ROR w BPN Paribas.

Czas trwania
30 września, 2021
Nagroda

•300 zł w gotówce.
•Zegarek Swatch do wygrania w konkursie.

Termin wypłaty nagrody

•100 zł do 30 listopada 2021 r.
•50 zł do 31 grudnia 2021 r.
•150 zł do 28 lutego 2022 r.

Polecana
Millennium: Zgarnij do 250 zł premii z Kontem 360°!
Trwa do:
08.11.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Santander: HIT Powrócił! Zgarnij 350 zł premii z „Kontem Jakie Chcę” oraz 70 zł na zakup do CCC, łącznie aż 420 zł!
Trwa do:
30.09.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
BNP Paribas: Zgarnij do 370 zł w gotówce i e-kodach do Biedronki i Żabki z Kontem Otwartym na Ciebie!
Trwa do:
30.09.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Polecana
Citi handlowy: Zgarnij 200 zł z nowym CitiKontem i do 100 zł moneybacku za płatności!
Trwa do:
16.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Citi handlowy: HIT! Zgarnij 400 zł do wydania na Allegro z kartą kredytową Citi Simplicity [KRÓTKI okres karencji!]
Trwa do:
11.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Santander 300 zł + 70 zł do CCC
Trwa do:
31.08.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
mBank: Zgarnij do 250 zł premii z mKontem Intensive i dodatkowe 50 zł za otwarcie eKonta Junior!
Trwa do:
31.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
BNP PARIBAS 400 zł na allegro
Trwa do:
06.09.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Polecana
Millennium: Zgarnij 150 zł premii i 100 zł do wydania na Amazon.pl z Kontem 360°
Trwa do:
10.09.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
BNP Paribas: Zgarnij 320 zł w kodach do kawiarni i wybranych sklepów z Kontem Otwartym na Ciebie!
Trwa do:
31.08.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła