BNP Paribas: Zgarnij 300 zł Premii z Kontem Otwartym na Ciebie + weź udział w konkursie i wygraj 5000 zł

W nowej promocji BNP Paribas „Otwórz się na zmiany” do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce za przetestowanie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie prostych warunków. Dodatkowo możesz powalczyć o duże nagrody: 5000 zł, 1500 zł lub 1000 zł w konkursie „Wszystko zaczęło się od…”, żeby wziąć w nim udział należy opisać zadanie konkursowe „Opowiedz nam co zainspirowało Cię do zmiany stylu życia i zmniejszenia konsumpcji”. Przeczytaj szczegóły, żeby dowiedzieć się więcej.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każda osoba fizyczna, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, która:

•w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BPN Paribas,
•nie jest stroną Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z BPN Paribas w dniu wzięcia udziału w promocji.

Czas trwania promocji

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Promocja minęła

W promocji możesz wziąć udział do 30 czerwca 2021 r. lub do momentu osiągnięcia liczby 3000 Rejestracji w Promocji.

Jak zgarnąć premię? Instrukcja krok po kroku

1

Krok 1 - Wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i zarejestruj się.

♦Pamiętaj, żeby zaznaczyć wymagane oświadczenia do wzięcia udziału w Promocji i jej przeprowadzenia, dotyczące zaakceptowania Regulaminu, zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Uczestnika oraz ich przekazanie do Banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Promocji, a także upoważnienie Banku do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz informację o objęciu Promocją, w postaci potwierdzenia na ekranie komputera oraz e-maila zawierający link promocyjny.

♦WAŻNE: Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie pamiętaj, aby podczas rejestracji wybrać „TAK” w polu „Chcę wziąć udział w konkursie”. Możesz to zrobić jedynie podczas składania rejestracji do Promocji.

2

Krok 2 - Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej z otrzymanego na e-mail linku promocyjnego do 30 czerwca 2021 r.

♦Pamiętaj, żeby we wniosku podać takie same dane jak w formularzu rejestracyjnym!

3

Krok 3 - Zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, Karty i dostępu do Bankowości elektronicznej oraz nadaj PIN do Karty nie później niż do 16 lipca 2021 r.

Możesz to zrobić na dwa sposoby:
•na stronie internetowej Banku z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera,
albo
•za pomocą Aplikacji Mobilnej z weryfikacją tożsamości poprzez wideoweryfikację.

W obu przypadkach zawarcie Umowy ramowej odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti.

4

Krok 4 - W lipcu 2021 r. :

•wykonaj min. 1 przelew w bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja mobilna GOmobile),

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz 50 zł premii.

5

Krok 5 - W sierpniu 2021 r.:

•wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł,
•zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 500 zł.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz 150 zł premii.

6

Krok 6 - We wrześniu 2021 r.:

•wykonaj min. 3 przelewy w bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja mobilna GOmobile),
•wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł,
•zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz 100 zł premii.

♦WAŻNE: W promocji nie są uznawane następujące transakcje:
•zwrócone lub sporne,
•przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
•polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych, wszelkie transakcje kwalifikowane jako przekazy pieniężne czy zakłady - w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych.

Wpływy - każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z:
•twoich innych rachunków (w tym rachunków, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w Banku BNP Paribas,
•rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas,
•wpłat gotówkowych.

DEFINICJE:

•Transakcja bezgotówkowe: płatność kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz zlecenie przelewu z rachunku karty kredytowej i wypłatę środków z bankomatu( uwaga dwie ostatnie pozycje wiążą się z dodatkowymi kosztami).

•Transakcje bezgotówkowe - opewacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu Aplikacji Google Pay i Aplikacji Apple Pay) oraz transakcji o Kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu.

 

7

Krok 7 - Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie „Wszystko zaczęło się od...”, to we wrześniu 2021 r.:

•opisz zadanie konkursowe „Opowiedz nam co zainspirowało Cię do zmiany stylu życia i zmniejszenia konsumpcji”. Możesz dodać również zdjęcie w tematyce zadania konkursowego. Zadanie wykonasz za pośrednictwem Strony Konkursu podając na formularzu swój adres e-mail, którym zarejestrowałeś się w Konkursie.

♦WAŻNE: Opis jak i fotografia nie może naruszać prawa osób trzecich.

Autorzy najciekawszych odpowiedzi otrzymają nagrody pieniężne w wysokości:
•5000 zł (+nagroda dodatkowa, w wysokości 556 zł, która będzie przekazywana bezpośrednio do właściwego Urzędu Skarbowego na pokrycie zobowiązania podatkowego) lub
•1500zł(+nagroda dodatkowa, w wysokości 167 zł, która będzie przekazywana bezpośrednio do właściwego Urzędu Skarbowego na pokrycie zobowiązania podatkowego) lub
•1000 zł (+nagroda dodatkowa, w wysokości 111 zł, która będzie przekazywana bezpośrednio do właściwego Urzędu Skarbowego na pokrycie zobowiązania).
W Konkursie nagrodzone zostanie aż 5 osób! Jedna nagroda główna w wysokości 5000 zł, dwie nagrody II stopnia w wysokości 1500 zł oraz dwie nagrody III stopnia w wysokości 1000 zł.

♦Pamiętaj, żeby złożyć oświadczenie dotyczące zgody na publikację opisu zadania konkursowego oraz fotografii (jeżeli została dodana do zadania konkursowego) przez Organizatora i Bank.

♦WAŻNE: Do możliwości wzięcia udziału w konkursie konieczne jest spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody w lipcu.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Bank BNP Paribas poinformuje cię mailowo (z adresu zmiany@bnpparibasplus.pl) o przyznaniu każdej nagrody.

•Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody (50 zł) dostaniesz nie później niż do 20 sierpnia 2021 r. na adres email podany w formularzu rejestracji. W mailu otrzymasz również link oraz unikalny kod do zalogowania się na bezpiecznej stronie Organizatora. Logowanie jest konieczne w celu uzupełnienia numeru konta, na który ma zostać wypłacona nagroda. Masz na to czas do 26 sierpnia 2021r.
Pierwszą nagrodę(50 zł) otrzymasz do 31 sierpnia 2021r.

•Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody (150zł) dostaniesz do dnia 24 września 2021 r.
Nagrodę otrzymasz do 30 września 2021r.

•Wiadomość o przyznaniu trzeciej nagrody (100zł) dostaniesz do dnia 22 października 2021 r.
Nagrodę otrzymasz do 31 października 2021r.

Premie podlegają zwolnieniu z opodatkowania!

Wiadomość o wygraniu nagrody w Konkursie zostanie wysłana do Laureatów do 20 października 2021 r. Jeżeli będziesz jednym z nich, nagrodę otrzymasz do 31 października 2021 r.
Bank przekaże do właściwego Urzędu Skarbowego odpowiednie kwoty na pokrycie zobowiązania podatkowego.

Oferta banku:

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe, do konta masz do wyboru dwie karty: Kartę Otwartą na Dzisiaj lub Kartę Otwartą na Świat. Polecamy skorzystać z tej pierwszej, ponieważ już przy jednej transakcji bezgotówkowej jej użytkowanie jest darmowe. W tabeli poniżej znajdziesz najważniejsze opłaty za konto:

Miejsce 4
Konto Otwarte na Ciebie
4/5
Konto Otwarte na Ciebie
0 zł
Konto
Lorem Ipsum
0 zł / 3 zł / 6 zł / 8 zł / 10 zł
Karta
Lorem Ipsum
0 zł / 5 zł
Bankomaty
Lorem Ipsum
0 zł

Przelew internetowy

Lorem Ipsum
Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu na dwa sposoby: przez telefon w aplikacji mobilnej GOmobile lub przez internet z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera.
Bezwarunkowo darmowe konto, a opłaty za kartę Otwartą na Dzisiaj można łatwo uniknąć.
Nowoczesna aplikacja GOmobile i pełna gama płatności mobilnych.
Szeroki wybór kart płatniczych.
Bezpłatne ubezpieczenia w zależności od wybranej karty("Rezygnacja z podróży", "Cyber Pomoc").
Specjalna oferta dla osób poniżej 26 roku życia.
Wysokie opłaty miesięczne za Kartę Otwartą na eŚwiat, Kartę Otwartą na Świat i Kartę Mastercard Multiwalutową, których nie da się uniknąć.
Wysokie opłaty za wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj.
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa banku.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły

Podsumowanie:

Promocja, jak i konkurs zdecydowanie warte uwagi. Samo Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe, a przy wyborze karty otwartej na dziś i jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu również jej użytkowanie jest bezpłatne. Nie czekaj, załóż konto już dziś!

Pamiętaj, żeby nie zamykać rachunku przed wypłaceniem nagrody! Jeżeli po skorzystaniu z promocji będziesz chciał zamknąć konto, to w tym artykule opisaliśmy jak to zrobić.

Ważne dokumenty:

Regulamin Promocji „OTWÓRZ SIĘ NA ZMIANY”

Regulamin Konkursu „WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ OD…”

Tabela opłat i prowizji

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Promocje za darmo!

0 0 głosy
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Promocja bankowa krótko i na temat
Dla kogo

Dla nowych klientów, tzn. osób które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto osobiste nie posiadały ROR w BPN Paribas.

Czas trwania
30 czerwca, 2021
Nagroda

•300 zł w gotówce (wypłacane w 3 turach: 50 zł, 150 zł i 100 zł).

Termin wypłaty nagrody

Do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. 

Millennium: Zgarnij 150 zł premii z Kontem 360° lub Kontem 360° Student!
Trwa do:
02.08.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
BNP Paribas: Zgarnij 500 zł do Allegro i do 15200 pkt mamBonus z kartą kredytową Mastercard Standard lub Gold!
Trwa do:
30.09.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Santander CB: Zyskaj 200 zł z kartą kredytową Visa Comfort!
Trwa do:
13.08.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Bank Pekao: Zgarnij 100 zł premii z Kontem Przekorzystnym i 3400 pkt w programie Mastercard Bezcenne Chwile
Trwa do:
30.09.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
BNP Paribas: Zgarnij do 350 zł Premii z Kontem Otwartym na Ciebie!
Trwa do:
31.07.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Citi handlowy: HIT! Zgarnij smartfon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB z Kartą Kredytową Citi Simplicity
Trwa do:
09.08.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Citi handlowy: Do 240 zł rocznie (przez 3 lata!) z kartą kredytową CitiBank Motokarta
Trwa do:
11.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
mBank: Otwórz eKonto możliwości i zyskaj do 200 zł premii! [skrócony okres karencji!]
Trwa do:
26.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Millennium: Do 700 zł Premii z Kontem Mój Biznes oraz darmowe Konto i Karta przez 2 lata!
Trwa do:
31.08.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Bank PEKAO: Do 1.200 zł Premii dla Firm oraz Konto Przekorzystne Biznes i Karta za 0 zł przez rok!
Trwa do:
30.09.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Millennium: Zgarnij nawet do 400 zł premii z Kontem 360° i Kontem 360° Junior
Trwa do:
19.07.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Santander: HIT!! Zgarnij 350 zł premii z „Kontem Jakie Chcę” oraz 70 zł na zakup do CCC, łącznie aż 420 zł!
Trwa do:
31.07.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła