Bank PKO: Zyskaj do 350 zł na allegro za otwarcie Konta za Zero i Kont dla dzieci

Bank PKO rusza z promocją  „Sprawdza się w działaniu”, w której za spełnienie łatwych warunków możesz zgarnąć 150 zł do wydania na allegro. Wystarczy, że w pierwszych trzech miesiącach po otwarciu Konta za Zero (w każdym z miesięcy) wykonasz min. 5 Transakcji bezgotówkowych lub płatności BLIKIEM. Dodam, że kwota transakcji nie jest w żaden sposób określona, mogą być to nawet transakcje za przysłowiowe „zapałki” :). Ponadto, jeżeli posiadasz dzieci możesz zgarnąć dodatkowo 2 x 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (100 zł za jedno konto) i wykonanie w pierwszych dwóch miesiącach (w każdym z miesięcy) 2 transakcji bezgotówkowych lub płatności BLIKIEM.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każda pełnoletnia osoba fizyczna, mieszkająca w Polsce, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która:
·od 1 stycznia 2020 r. nie posiadała lub nie była współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku PKO (nie dotyczy kont Inteligo),
·działa jako konsument w rozumieniu art. 221.

Dodatkowo w przypadku PKO Konta Dziecka lub PKO Konta Pierwszego:
·osoba fizyczną będącą przedstawicielem ustawowym osoby małoletniej, która od 1 stycznia 2020 r. nie posiadała PKO Konta Dziecka lub PKO Konta Pierwszego (nie dotyczy konta Inteligo).

Czas trwania promocji

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Promocja minęła

Udział w promocji możesz wziąć do 27 czerwca 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród ( 5000 sztuk Nagród głównych; 2000 sztuk Nagród dodatkowych)

Nagrody będą wydawane według kolejności spełnienia przez Uczestników Promocji wszystkich warunków uprawniających do otrzymania Nagrody głównej lub dodatkowej. W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli Nagród danego rodzaju Bank poinformuje o tym za pośrednictwem strony internetowej www.pkobp.pl/sprawdzasie.

♦Ważne:  Bank zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli Nagród, o czym powiadomi na stronie internetowej www.pkobp.pl/sprawdzasie.

Jak zgarnąć premię? Instrukcja krok po kroku

1

Krok 1  - Złóż wniosek o Konto za Zero z kartą debetową Kz0 z dedykowanego linku!

♦Pamiętaj, żeby wyrazić zgodę marketingową, tj. zgodę na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Konieczne jest utrzymanie zgody do czasu wypłaty nagrody.

Konieczne jest określenie we wniosku, o jakie Nagrody będziesz się ubiegać:
•główną do 150 zł,
•główną i dodatkową do 250 zł,
•główną i dwie dodatkowe do 350 zł.

 

2

Krok 2 - Zawrzyj z Bankiem umowę o Konto za Zero z kartą debetową Kz0 najpóźniej do 27 czerwca 2021r.

3

Krok 3 – W pierwszym miesiącu kalendarzowym po otwarciu PKO Konta za Zero wraz z Kartą Kz0:

•Wykonaj minimum 5 Transakcji bezgotówkowych lub Płatności BLIKIEM.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz 50 zł na allegro w pierwszym etapie.

DEFINICJE:

•Transakcje bezgotówkowe - Każdy zakup towarów lub usług, za który płatność dokonano przy użyciu Karty Kz0 lub Karty KP lub Karty Junior w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem (z wyłączeniem Karty Junior), rozliczany w systemie Banku

•Płatności BLIKIEM - dyspozycję z wykorzystaniem kodu mobilnego, będącego indywidualną daną uwierzytelniającą w postaci poufnego numerycznego ciągu znaków, generowaną przez IKO, rozliczaną w systemie Banku, z wyjątkiem wpłat i wypłat z bankomatów oraz przelewów na telefon

 

4

Krok 4 - W drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po otwarciu PKO Konta za Zero wraz z Kartą Kz0 (w każdym  z miesięcy):

•Wykonaj minimum 5 Transakcji bezgotówkowych lub Płatności BLIKIEM.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz 100 zł na allegro w drugim etapie.

5

Krok 5 - Możesz zgarnąć jeszcze max. dwie nagrody dodatkowe (2x100 zł na allegro) za założenie kont dzieciom.

Żeby zgarnąć nagrodę dodatkową:

  • Do 27 czerwca 2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o PKO Konto Dziecka oraz Kartę Junior lub PKO Konto Pierwsze wraz z Kartą KP.

Możesz to zrobić w oddziale lub agencji Banku lub  złożyć elektronicznie wniosek za pośrednictwem strony internetowej www.pkobp.pl, lub iPKO.

  • W każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu PKO Konta Dziecka wykonaj min. 2 Transakcje bezgotówkowe.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz 100 zł za każde otwarte konto dla dziecka, max. 2 nagrody.

♦WAŻNE: Dla jednego dziecka można otworzyć wyłącznie jedno konto w Promocji.

Kiedy otrzymasz nagrodę:

Aby odebrać Nagrodę główną i dodatkową, zaloguj się do iPKO (przed pierwszym logowaniem konieczna jest aktywacja dostępu). Nagrody w formie kodów elektronicznych zostaną wysłane na twój adres email.

Nagrodę główną otrzymasz w dwóch etapach:

  • 50 zł w formie e-kodu na allegro - do 20 dnia następnego miesiąca, po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Przykład: Założyłeś PKO Konto za Zero wraz z Kartą Kz0 17 maja 2021r.  i spełniłeś wszystkie warunki w tym 5 transakcji w następnym miesiącu tj. czerwcu - Nagrodę główną za I etap  otrzymasz do 20 lipca 2021r.

  • 100 zł w formie e-kodu na allegro - do 20 dnia następnego miesiąca, po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Przykład: Założyłeś PKO Konto za Zero wraz z Kartą Kz0 17 maja 2021r., spełniłeś wszystkie warunki w tym warunek transakcji w czerwcu, lipcu i sierpniu - Nagrodę główną za II etap otrzymasz do 20 września 2021r.

Nagrodę dodatkową otrzymasz:

  • 100 zł w formie e-kodu na allegro - do 20 dnia następnego miesiąca, po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Przykład: Założyłeś PKO Konto za Zero wraz z Kartą Kz0 i otworzyłeś PKO Konta Dziecka oraz Karty Junior 17 maja 2021 r., w czerwcu i lipcu spełniłeś wszystkie warunki Promocji dla PKO Konta za Zero oraz dla PKO Konta Dziecka– Nagrodę dodatkową otrzymasz do 20 sierpnia 2021r.

Karta podarunkowa do Allegro – Co warto wiedzieć?

Karta podarunkowa w formie e-kodu ważna jest przez 12 miesięcy.

Karty nie można użyć bez rejestracji konta w serwisie lub aplikacji mobilnej Allegro. Żeby z niej skorzystać musisz wpisać numer karty(e-kodu) w koszyku zakupowym w miejscu ,,masz kod rabatowy”.

Możesz ją wykorzystać tylko do jednej płatności, przy czym może być to Transakcja dotycząca jednego lub kilku Towarów pochodzących od jednego lub wielu sprzedających. Niewykorzystana kwota, tzw. kwota reszty, zostanie zwrócona w postaci nowej karty podarunkowej i zostanie przypisana do konta Allegro użytkownika, na którym dokonano zakupu z użyciem pierwszej karty podarunkowej. Niewykorzystana kwota reszty, będzie zwracana do pełnego wykorzystania wszystkich środków z pierwotnej karty lub do upływu terminu jej ważności.  Niestety nie jest możliwe dokonywanie płatności w serwisie w ramach jednej Transakcji za pomocą kilku Kart Podarunkowych.

Karta nie pokrywa kosztów przesyłki oraz nie ma możliwości wykorzystania karty, jeżeli chcesz skorzystać z płatności ratalnych.

W przypadku płatności na kwotę mniejszą lub równą wartości karty, przy kosztach dostawy wynoszących 0 zł(łącznie z usługą Allegro Smart), naliczona zostanie kwota 1 zł w celu autoryzacji płatności.

W przypadku dokonania zwrotu towaru przy użyciu karty podarunkowej, środki za zwracany towar otrzymasz w postaci karty podarunkowej.

Szczegółowe zasady dostępne w regulaminie na stronie internetowej.

Oferta banku:

W tabeli poniżej znajdziesz najważniejsze opłaty za Konto za Zero:

Miejsce 6
Konto za Zero
3.7/5
Konto za Zero
0zł
Konto
Lorem Ipsum
0zł / 10zł
Karta
Lorem Ipsum
0zł / 10zł
Bankomaty
Lorem Ipsum
0zł

Przelew internetowy

Lorem Ipsum
Blik, HCE, Apple Pay, Garmin Pay

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu za pośrednictwem kuriera lub na selfie.
Konto jest bezwarunkowo darmowe, karta po spełnieniu prostego warunku również jest darmowa.
Nowoczesna aplikacja mobilna IKO
Profil zaufany - Bezpłatne narzędzie do załatwiania spraw urzędowych online
Usługa Autooszczędzanie
Karta z funkcją wielowalutową - wypłaty z bankomatów i transakcje bez prowizji za przewalutowanie w Polsce i za granicą(trzeba spełnić określone warunki)
Wysokie prowizja za kartę w przypadku niespełnienia warunków zwolnienia z opłat.
Brak płatności mobilnych Google Pay.
Wysokie prowizje za wypłaty z bankomatów innych niż PKO BP
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa banku.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły

Podsumowanie:

Warunki promocji są bardzo proste, wymagane transakcje bezgotówkowe lub Płatności BLIKIEM nie są na określoną kwotę, także bez problemu zgarniesz nagrodę główną. Zdobycie nagrody dodatkowej związane jest z posiadaniem dzieci, także jeżeli je masz spełnienie warunków również będzie banalne. Ponad to prowadzenie konta za Zero, jak sama nazwa wskazuje jest bezwarunkowo darmowe, a karta będzie za 0zł jeżeli wykonasz min. 5 transakcji kartą lub blikiem. Promocja zdecydowanie warta uwagi. 

Pamiętaj żeby nie zamykać rachunku przed wypłaceniem nagrody! Jeżeli po skorzystaniu z promocji będziesz chciał zamknąć konto, to w tym artykule opisaliśmy kroki jakie należy podjąć.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Promocje za darmo!

0 0 głosy
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Promocja bankowa krótko i na temat
Dla kogo

Dla nowych klientów, tzn. osób które od 1 stycznia 2020 r.  nie posiadały lub nie były współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku PKO (nie dotyczy kont Inteligo).

Czas trwania
27 czerwca, 2021
Nagroda

•150 zł na allegro - nagroda główna wypłacana w dwóch etapach (50 zł - I etap, 100 zł - II etap).
•100 zł na allegro - nagroda dodatkowa (można max. zdobyć dwie nagrody dodatkowe, czyli 200 zł).

Termin wypłaty nagrody

Nagrody otrzymasz do 20 dnia następnego miesiąca, po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Santander: Zyskaj do 1300 zł premii z Kontem Firmowym Godnym Polecenia!
Trwa do:
26.07.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
mBank: Otwórz Konto mBiznes Komfort za 0 zł i zgarnij 300 zł premii!
Trwa do:
31.08.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Santander: HIT!! Zgarnij 350 zł premii z „Kontem Jakie Chcę” oraz 70 zł na zakup do CCC, łącznie aż 420 zł!
Trwa do:
30.06.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Millennium: Zgarnij 250 zł premii i 100 zł na zakupy do Biedronki z Kontem 360°
Trwa do:
30.06.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
POLECANE
Citi handlowy: HIT! Aż 400 zł do wydania na Allegro z  kartą kredytową Citi Simplicity [KRÓTKI okres karencji!]
Trwa do:
02.08.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Bank PEKAO: Do 1.200 zł premii dla firm i 0 zł za Konto Przekorzystne Biznes i Kartę
Trwa do:
30.06.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Santander: Zyskaj do 1300 zł premii z Kontem Firmowym Godnym Polecenia!
Trwa do:
31.10.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Nest Bank: Zyskaj terminal płatniczy za 0 zł oraz do 400 zł premii z kontem BIZnest!
Trwa do:
15.06.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Alior Bank: Zgarnij do 1500 zł premii z iKontem Biznes!
Trwa do:
15.06.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
BNP Paribas: Zgarnij 300 zł Premii z Kontem Otwartym na Ciebie + weź udział w konkursie i wygraj 5000 zł
Trwa do:
30.06.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Citi handlowy: Zgarnij 300 zł do wykorzystania na produkty Trybeco z CitiKontem!
Trwa do:
30.07.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Citi handlowy: HIT! Zgarnij smartfon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB z Kartą Kredytową Citi Simplicity
Trwa do:
31.07.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła