Promocje bankowe

Polecane

Rekomendacja
Millennium: HIT! Zgarnij aż 360 zł premii z Kontem 360°! [skrócony okres karencji!]
Trwa do:
31.01.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
Santander: HIT! Zgarnij 350 zł w gotówce oraz 150 zł do Biedronki albo RTV EURO AGD z „Kontem Jakie Chcę”!
Trwa do:
20.12.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Rekomendacja
BNP Paribas: Zgarnij do 350 zł w gotówce LUB 450 zł w e-kodach do sklepu Decathlon z Kontem Otwartym na Ciebie!
Trwa do:
30.11.2021
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła

Wszystkie promocje bankowe

Alior Bank: Zgarnij do 1500 zł premii z iKontem Biznes!
Trwa do:
15.06.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Nest Bank: Zyskaj terminal płatniczy za 0 zł oraz do 400 zł premii z kontem BIZnest!
Trwa do:
15.06.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Santander CB: Aż do 360 zł rocznie TurboKARTĄ kredytową
Trwa do:
31.05.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
mBank: Otwórz eKonto możliwości i zyskaj do 200 zł premii!
Trwa do:
28.02.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
Polecana
mBank: Otwórz eKonto i zyskaj do 300 zł premii i 1.8% na Koncie Oszczędnościowym Moje cele!
Trwa do:
08.02.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła
mBank: Zgarnij do 250 zł premii z mKontem Intensive i dodatkowe 50 zł za otwarcie eKonta Junior!
Trwa do:
31.01.2022
00
dni
/
00
godzin
/
00
minut
promocja minęła

Promocje bankowe – jak znaleźć najlepsze oferty produktów bankowych?

Bankowe promocje kuszą na wiele sposobów. Niektóre z banków sięgają w tym celu po gadżety promocyjne, inne po konkursy z nagrodami, a część z nich po prostu daje swoim klientom zarobić. Jak? Na przykład poprzez założenia konta oszczędnościowego, wydanie karty kredytowej, a nawet i za płatności wykonane BLIKiem! Zastanawiasz się gdzie tkwi w tym haczyk? A co jeżeli go nie ma? Banki zrobią naprawdę wiele tylko po to, by zachęcić do korzystania ze swoich usług. Niektórzy zarabiają na nich nawet do kilkuset złotych miesięcznie! Chcesz wiedzieć jak dołączyć do grona tych szczęśliwców? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak samemu możesz znaleźć ciekawe promocje bankowe!

Promocje bankowe – jak dorobić kilkaset złotych miesięcznie?

Banki stają na wysokości zadania w tym, by tylko przyciągnąć uwagę i zainteresowanie klientów. Wielu z nich więc to wykorzystuje i zarabia nawet do kilkuset złotych w miesiącu! Wydaje się to niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Tylko w ubiegłym roku wszystkie banki udostępniły Polakom promocje, których łączna suma wyniosła aż 15 000 zł! Czy zarobienie takiej kwoty jest możliwe? Teoretycznie tak. Aby jednak móc z nich skorzystać, a przy okazji również i dorobić, należy najpierw spełnić kilka warunków.

Konta – promocje bankowe

Zastanawiasz się nad tym, za co banki płacą swoim klientom? Odpowiedź jest bardzo prosta. Grono promocji jest bowiem skierowanych do posiadaczy konta indywidualnegooszczędnościowegostudenckiego, a nawet i młodzieżowego. Mogą w nich brać udział również posiadacze konta firmowego. 

Zarabianie na promocjach bankowych – kto może z nich korzystać?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: praktycznie każdy! Jedyne ograniczenia związane z tym, kto może przystąpić do promocji bankowej, to warunki takie jak:

 • Ukończenie pełnoletności;
 • Posiadanie obywatelstwa polskiego;
 • Aktualny adres zamieszkania na terenie Polski;
 • Brak ograniczeń co do podejmowania czynności prawnych;
 • Zaakceptowanie regulaminu akcji promocyjnej banku oraz udzielenie wymaganych przez instytucję zgód.

Bardzo często zdarza się, że promocje skierowane są również bezpośrednio do osób, które nie posiadają jeszcze konta w banku organizującym daną promocję. Jedynym warunkiem w tym przypadku najczęściej jest założenie konta osobistego.

Rodzaje promocji bankowych

Oferowane rzez banki promocje przyciągają uwagę wielu osób. Najlepsze z nich pozwalają klientom danego banku nawet na otrzymanie bonusu, którego wartość może sięgać nawet powyżej tysiąca złotych. Zanim jednak powiemy o tym, jak je znaleźć, warto wspomnieć o tym, jakie są ich rodzaje. Promocje bankowe można podzielić na:

 • Promocje na konta bankowe;
 • Promocje przyznawane do udzielanych kredytów gotówkowych (w tym hipotecznych);
 • Promocje przyznawane do wydawanych kart kredytowych;
 • Promocje na lokaty i oferowane przez banki produkty oszczędnościowe.

Jak zarabiać na promocjach bankowych i czy jest to pewny zysk?

Uczestnictwo w akcjach promocyjnych organizowanych przez banki, potrafią przynieść nawet do kilkuset złotych zysku. Jego kwota w dużej mierze zależy jednak od warunków, jakie stawia organizujący promocję bank. Jednak na podstawie naszych wieloletnich obserwacji możemy przyznać, że w wielu przypadkach można zauważyć pewną prawidłowość – im dłużej i bardziej angażujesz się w daną promocję, tym więcej możesz na niej zarobić. Wiele instytucji bankowych pozwala swoim klientom również na zarabianie poza organizowanymi promocjami. Jak to możliwe?

Promocje bankowe – zarabianie poza promocjami

Poza oferowanymi promocjami, które stanowią dodatek do oferowanych przez banki usług finansowych, bardzo wiele instytucji sięga również po inne chwyty marketingowe. W celu przyciągnięcia uwagi klientów oferują im dodatkowo inne usługi, które gwarantują pewny zysk. Są to m.in.:

 • Programy poleceń – wystarczy, że polecisz bank komuś ze swojej rodziny lub grona znajomych, a możesz na tym dobrze zarobić! Pewnym standardem stało się wypłacanie klientom polecającym usługi banków, do których należą premii pieniężnych. Jak to działa? Załóżmy, że uda Ci się przekonać swojego znajomego do otworzenia rachunku w Twoim banku. Bank oferujący taką promocję wynagradza Twoją rekomendację kwotą, która trafia na Twoje konto bankowe. Mowa tu o kwocie rzędu od 50 nawet do 200 zł;
 • Moneyback – czyli premiowanie płatności wykonywanych kartą. Płacąc za swoje zakupy bądź inne wydatki kartą płatniczą (debetową lub kredytową), możesz otrzymać od swojego banku premię, która jest zwrotem części kwoty, którą wydałeś. Średnio w ciągu miesiąca można w ten sposób zarobić nawet do 50 zł
 • Premia za płatności BLIK-iem – popularność tej metody płatności wzrasta, a wszystko dzięki temu, iż wiele banków zaczęło przyznawać korzystającym z nich klientom nagrody. Mowa tu o kwotach o wysokości nawet do 20 zł za wykonanie płatności BLIK.

Promocje bankowe – zarabianie na nowych kontach bankowych

To jedna z najczęściej oferowanych przez banki promocji. W celu skorzystania z niej musisz jedynie założyć nowy rachunek w banku, który taką promocję organizuje. W niektórych przypadkach nowi klienci banków mogli otrzymać nawet do kilkuset złotych gratis!

Promocje bankowe – dla stałych klientów

Wiele banków nie zapomina również o swoich stałych klientach. To właśnie z myślą o nich oferują m.in. zarabianie poprzez dokonywanie płatności BLIK-iem, cashback oraz wiele zniżek na usługi, z których klienci ci jeszcze nie korzystali. Jeżeli więc jesteś posiadaczem konta osobistego, całkiem możliwe jest to, że Twój bank przygotował właśnie dla Ciebie atrakcyjną ofertę kredytową. 

Promocje bankowe – zarabianie na kartach kredytowych

Założenie karty kredytowej to doskonały pomysł na to, by przy okazji również i zarobić. Dlatego nie podejmuj pochopnej decyzji i nie wybieraj pierwszej lepszej karty kredytowej, która wpadnie Ci w ręce. Warto rozejrzeć się najpierw w ofertach innych banków. Wybierz trzy, które Twoim zdaniem są najlepsze, a następnie wybierz tą, dzięki której możesz więcej zyskać. Uzyskany tą drogą bonus będziesz mógł wydać np. na zakupy spożywcze w supermarkecie.

Aktualne promocje bankowe – o czym należy wiedzieć?

Korzystając z promocji bankowych, należy przede wszystkim pamiętać o tym, by zapoznać się dokładnie z ich warunkami. Przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do danej promocji lepiej będzie się upewnić, czy w ogóle możesz się do niej zakwalifikować. Decydując się na udział w takiej akcji po raz pierwszy w życiu, warto również wybrać promocję, która nie pochłonie dużych ilości Twojego czasu. Przystępując do takiej akcji, upewnij się również, że udział w niej nie zdyskwalifikuje Cię w przyszłych promocjach organizowanych przez tą instytucję. Dzięki temu będziesz mógł w przyszłości zarobić na nich więcej. Przygotuj się również na to, że aby wziąć w niej udział, z pewnością będziesz musiał wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych. Niestety na chwilę obecną taki warunek dyktuje zdecydowana większość banków organizujących promocje.

Najlepsze promocje bankowe – jak je znaleźć?

Jeszcze kilkanaście lat temu jedynym źródłem informacji o promocjach i konkursach bankowych była telewizja, ulotki rozdawane na ulicy oraz sama wizyta w banku. Nie da się ukryć, że obecnie zadanie związane z wyszukiwaniem aktualnych promocji bankowych ułatwia nam Internet. Wystarczy bowiem wklepać w okno przeglądarki hasło „aktualne promocje bankowe”, a z pewnością pokaże Ci się ich całe mnóstwo. Aktualne promocje bankowe oraz porównywarkę ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Promocje bankowe”.

Jak często banki organizują promocje?

Promocje pojawiają się w ofertach banków bardzo często. Jeżeli więc jedna z nich właśnie dobiegła końca – nie przejmuj się, niebawem z pewnością pojawią się kolejne. Jednak dla własnego spokoju możesz co jakiś czas sprawdzać w Internecie ich dostępność.

Promocje na konta bankowe – na co zwrócić uwagę czytając zasady promocji?

Przede wszystkim pamiętaj o tym, by nigdy nie brać udziału w żadnej z promocji „w ciemno”. Niezapoznanie się z obowiązującym regulaminem może zaowocować m.in. tym, że nagroda nie zostanie Ci przyznana. Dlaczego? Najczęściej jest to spowodowane np. przegapieniem terminów. Dlatego czytając warunki promocji, zwracaj uwagę na:

 • Warunki aktywności – czyli oczekiwania, jakie względem Ciebie ma organizator promocji;
 • Zgody marketingowe – udostępniając swoje dane osobowe, sprawdź najpierw, w jakim celu bank organizujący promocję, będzie je wykorzystywał. Warto również zwrócić uwagę na to, przez jak długi okres będzie to miało miejsce;
 • Zwolnienie banku z tajemnicy bankowej – choć brzmi to groźnie, wbrew pozorom wcale nie musisz się obawiać tego zapisu. Chodzi w nim przede wszystkim o udzielenie informacji partnerowi, który jest współorganizatorem konkursu, do którego chcesz przystąpić;
 • Długość bycia klientem – niestety niektóre banki wymagają od osób, które biorą udział w promocjach tego, by było one ich klientami, np. przez minimum rok;
 • Opłaty za produkt objęty promocją – niestety nawet najbardziej kusząca promocja może być obwarowana opłatami (np. za korzystanie z usługi), które na dłuższą metę zamiast zysku przyniosą Ci straty. Dlatego zawsze upewnij się, co do wysokości prowizji  marży banku, który jest organizatorem promocji.

Akcje i promocje bankowe – o jakich terminach należy pamiętać?

Przestrzeganie terminów, które upoważniają do wzięcia udziału w promocji to bardzo często kwestia pomijana przez osoby w nich uczestniczące. A szkoda, bo bardzo często brak terminowości staje się główną przyczyną do zdyskwalifikowania uczestnika konkursu. W praktyce oznacza to, że bank może odmówić Ci wypłacenia należnej Ci kwoty. Dlatego bardzo ważne jest to, by przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do konkursu, zapoznać się najpierw z terminami, których należy dotrzymać. Bardzo często problem dotyczy również terminów związanych np. z wywiązaniem się z powinności względem organizatora konkursu. Wiele banków umieszcza bowiem w regulaminie zapisy, które mówią o tym, że aby otrzymać nagrodę należy najpierw dokonać płatności nową kartą, wypłacić nią gotówkę z bankomatu, lub wpłacić na nowo założony rachunek pewnej kwoty. Niedopilnowanie tych terminów może być równoznaczne z nieotrzymaniem nagrody.

5 1 głos
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Couple with credit card buying on-line with a laptop

Ranking kont osobistych

W dzisiejszych czasach ciężko funkcjonować bez posiadania choć jednego konta w banku. Jeśli czeka Cię podjęcie decyzji odnośnie tego, w jakim banku konto otworzyć, to niestety nie udzielimy Ci na to pytanie jednej, prawidłowej odpowiedzi. Podpowiemy jednak na, co zwrócić uwagę podczas wyboru konta osobistego.

Banking online

Ranking kont firmowych

Wiele osób prowadzących działalność gospodarczą zastanawia się jak i w jakim kierunku rozwijać swoje przedsiębiorstwo, aby działało jak najsprawniej. Świetnymi rozwiązaniami dla posiadaczy firm stały się konta bankowe dla firm. Kontem firmowym nazywamy bankowy rachunek bieżący, który przeznaczony jest dla posiadaczy działalności gospodarczych.

Ranking Konto Darmowe

Ranking kont darmowych

Zastanawiasz się nad założeniem darmowego konta w banku, ale pytania bez odpowiedzi i wątpliwości sprawiają, że odwlekasz tę decyzję albo nie wiesz, jak się do niej zabrać? Doskonale trafiłeś! Nasz specjalistyczny portal z precyzją i dokładnością omawia różnorakie zagadnienia, związane z zakładaniem kont bankowych.

Ranking Konto Maklerskie

Ranking kont maklerskich

Podczas przygotowywania naszego rankingu kont maklerskich uwzględniliśmy najciekawsze oferty tych domów maklerskich, które działają na terenie Polski. Oceniając poszczególne produkty wzięliśmy pod uwagę nie tylko takie czynniki jak opłaty i prowizje, ale także dostęp do rozmaitych instrumentów finansowych.

Ranking kont walutowych

Ranking kont walutowych

Świat zmienia się na naszych oczach, również w kwestiach bankowości i prowadzenia różnych operacji związanych z działalnością gospodarczą poza ramami ojczystej waluty. W czasach globalizacji i stałego przemieszczania się po całym świecie, coraz więcej osób doświadczyło podobnej sytuacji.

Ranking konto studenckie

Ranking kont studenckich

Już od dłuższego czasu polski rynek bankowy pełen jest ofert dla młodych - czyli tak zwanych kont studenckich. W założeniu mają one być jak najtańsze, najczęściej po prostu darmowe, tym samym banki zupełnie nie zarabiają na swoich młodych klientach.

Ranking konto oszczędnościowe

Ranking kont oszczędnościowych

Rachunek oszczędnościowy jest wyjątkowym produktem finansowym służącym do pomnażania naszych pieniędzy. Wśród tego typu kont można znaleźć wiele opcji szczególnie korzystnych wtedy, gdy zależy nam, by nasz kapitał pracował na możliwie najlepszych warunkach. Nasz ranking kont oszczędnościowych pomoże w dokonaniu najlepszego wyboru.

Ranking kart kredytowych

Ranking kart kredytowych

Ranking brokerów forex

Ranking brokerów forex

Young woman with glasses is holding her bank card because she wants to shop online

Konta osobiste

Konto osobiste to najpopularniejszy produkt w ofercie instytucji bankowych. Proces wyboru tego produktu nie jest jednak łatwym zadaniem, a podjęcia decyzji z pewnością nie ułatwiają banki, które prześcigają się w przygotowywaniu nowych ofert.

Businessman Working

Konta firmowe

Każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą zobowiązany jest do posiadania konta firmowego. Zgodnie w przepisami prawa, przy wszelkich rozliczeniach podatkowych oraz składkowych związanych z prowadzeniem biznesu nie może korzystać z prywatnego konta (wyjątek stanowi tu jednoosobowa działalność gospodarcza).

Konta oszczędnościowe dla firm

Konta oszczędnościowe dla firm

Prowadzisz własną działalność i otrzymałeś właśnie od Twojego banku ofertę otwarcia konta oszczędnościowego dla firm? O ile bieżący rachunek rozliczeniowy, jest niezbędny do prowadzenia jakiejkolwiek działalność gospodarczej, o tyle rachunek oszczędnościowy jest już opcją dodatkową.

Konta dla spółek

Konta dla spółek

Otwarcie spółki nierozerwalnie wiąże się z otwarciem nowego rachunku w banku. Rachunki bankowe dla firm, oprócz niskich kosztów ich prowadzenia, oferują swoim klientom ogromną funkcjonalność oraz wiele dodatkowych, przydatnych opcji, które pomogą kontrolować finanse firmy.

Konta maklerskie

Konta maklerskie

Czy wiesz, że opłaty na najdroższym koncie maklerskim mogą wynosić powyżej kilku procent rocznie? To dużo więcej niż obecnie wynosi stopa inflacji. W takiej sytuacji inwestycja może mijać się z celem. Nawet w przypadku osiągnięcia przyzwoitych zysków w postaci kilkunastu procent może to bardzo niekorzystnie wpłynąć na wynik. 

Konta oszczędnościowe

Konta oszczędnościowe

Jedną z popularniejszych opcji takiego deponowania pieniędzy jest otworzenie rachunku oszczędnościowego. Rachunek oszczędnościowy można założyć w wybranym banku jako niezależne konto bądź można dopiąć go do naszego obecnego konta osobistego.

Smiling man in earphones sitting with bank card and cellphone in hands in kitchen at home

Konta studenckie

Konto studenckie to usługa, która jest skierowana do dość nietypowej grupy ludzi. Mowa bowiem o studentach, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie, a bardzo często również dysponują niewielkimi środkami. Z tego również powodu nie powinni oni być atrakcyjnym z punktu widzenia banku klientem.

Money background

Konta walutowe

Jeśli często dokonujesz płatności za granicą lub przesyłasz pieniądze między krajami, zarabiasz w obcej walucie lub często podróżujesz po świecie, warto zdecydować się na konto walutowe. Te konta służą nie tylko do zarządzania finansami - można zaoszczędzić także czas i pieniądze dzięki usprawnionym transakcjom.

Lovely female checks her bank account on mobile phone application, satisfied to recieve money reward

Konta indywidualne

Rachunek bankowy to jeden z podstawowych produktów znajdujących się w ofercie banków. Główne rodzaje rachunków bankowych to rachunki firmowe oraz indywidualne. Ten podział sięga jednak znacznie głębiej, ponieważ chcąc stworzyć jak najbardziej dopasowane i elastyczne produkty, banki proponują wiele rodzajów rachunków indywidualnych.

Senior lady storing money at bank

Konta dla seniora

Coraz częściej zdarza się, że seniorzy szukają ofert otwarcia kont bankowych, przystosowanych specjalnie dla nich. Przed założeniem takiego konta, warto rzecz jasna zastanowić się, który bank przedstawia najkorzystniejszą opcję. Dobrze jest znać szczegóły dotyczące opłat oraz możliwości, które przychodzą wraz z założeniem rachunku.

Kid earning money for future

Konta dla dzieci

Konta bankowe dla dzieci z powodzeniem można otworzyć w większości banków na terenie całego kraju. Jego założenie jest również możliwe w przypadku, gdy dziecko nie osiągnęło jeszcze 13. roku życia. Przed dokonaniem tego warto jednak zorientować się w tym, jakie konto dla dziecka będzie dla najlepsze.

Entering number of credit card on website

Konta młodzieżowe

Pierwsze konto bankowe to dla nastolatka wyjątkowa chwila. Udanie się do instytucji bankowej założenie rachunku to wydarzenie konstytuujące młodego człowieka jako pełnoprawnego obywatela, samodzielnie decydującego o sobie i swoich finansach. Przed otwarciem takiego konta dobrze jest przeanalizować różne parametry.

Business man investment trading do this deal on a stock exchange. People working in the office

Konta forex

Forex to rynek, na którym największe instytucje rynków finansowych przeprowadzają wymianę walut. Za ich pośrednictwem inwestorzy indywidualni mogą realizować wymianę walut. Jednak aby alokować środki w ramach Forex, konieczne jest odpowiednie konto.