Adres banku

PKO Bank Polski SA

ul. Puławska 15

02-515 Warszawa

Dane banku

NIP: 5250007738
KRS: 0000026438
REGON: 016298263
Kod BIC/Swift: BPKOPLPW

Kontakt

Strona www:
https://www.pkobp.pl/
Infolinia:
800 302 302

Bankiem, który cieszy się ogromnym zaufaniem klientów, jest PKO Bank Polski. PKO BP należy do tych banków, w przypadku których przedstawianie go polskim konsumentom jest zbędne.

PKO BP – najważniejsze informacje

Rynek bankowy w Polsce jest nasycony dużą ilością podmiotów, oferujących zarówno kredyty, jak i rachunki dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Bankiem, który cieszy się ogromnym zaufaniem klientów, jest PKO Bank Polski. PKO BP należy do tych banków, w przypadku których przedstawianie go polskim konsumentom jest zbędne. Historia banku PKO ma swój początek w lutym 1919 roku, kiedy to ówczesny wódz niepodległej już Polski, Józef Piłsudski wydał dekret o utworzeniu państwowego banku, mającego funkcjonować pod nazwą Pocztowa Kasa Oszczędności. Krótko po utworzeniu siedziby, znajdującej się w Warszawie, szybko powstały pierwsze lokalne oddziały w innych dużych miastach w kraju. W 1948 roku, w wyniki zmiany nazwy, zamiast pocztowej, bank stał się powszechną kasą oszczędności. W 1974 r. bank udostępnił pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych. Swoją obecną nazwę, instytucja nosi od 2000 roku, kiedy to stała się spółką należącą do Skarbu Państwa. Bank może poszczycić się zatem ponad 100-letnią historią, i od lat konsekwentnie zajmuje pozycję największego a także najbardziej popularnego banku w Polsce. Jest liderem, zarówno pod względem ogólnej liczby obsługiwanych klientów, jak i rachunków bankowych. Miano lidera dają mu też odnotowywane rokrocznie zyski.

PKO BP – opinie i recenzje konsumentów

Konsumenci cenią tę instytucję za bogatą ofertę pożyczek, kont osobistych i kart. Produkty zarówno dla osób prywatnych, małych przedsiębiorców, jak i klientów korporacyjnych można tu otworzyć z poziomu smartfona. Z uznaniem klientów spotyka się wypracowany w ciągu dziesięcioleci działalności, profesjonalizm obsługi. Wielu młodych ludzi, wypowiada się pochlebnie o banku, z racji braku opłat za konto dla osób, które jeszcze się uczą. Uznanie klientów zyskują również oszczędności, które można pomnażać, dzięki oferowanym produktom. Z drugiej strony głosy krytyczne ściąga nieraz aplikacja mobilna (np. jej konstrukcja), jak również zbyt długi w odbiorze klientów czas transmisji niektórych przelewów międzybankowych. Co ma do zaoferowania opisywany bank?

Produkty bankowe – co wchodzi w skład oferty PKO BP?

Bank PKO specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług dla wielu różnych grup konsumentów. Na jakich podstawowych produktach opiera się oferta Banku i na jakich instrumentach finansowych? W Banku PKO otworzyć można zarówno konto osobiste, jak i PKO konto oszczędnościowe. Konto oszczędnościowe PKO BP to produkt, który umożliwia oszczędzanie odłożonych środków, i zwiększenie ich wartości, oraz zabezpieczenie przed inflacją.

Ponadto, oferta PKO to kredyty, pożyczki, lokaty i ubezpieczenia. Można tu liczyć także na limit odnawialny oraz zakup funduszy inwestycyjnych. Na klientów czekają też usługi ze strony Domu maklerskiego.

PKO BP – oferta dla klientów detalicznych

PKO BP oferuje kompleksowe usługi dostosowane do konkretnych grup konsumentów. Najpierw przyjrzymy się wszystkim rozwiązaniom, które można uzyskać jako klient indywidualny. W tym celu korzystamy z aktualnych informacji dostępnych na stronie internetowej banku PKO.

Wszyscy klienci indywidualni mogą otworzyć różnego typu konta – osobiste, oszczędnościowe, walutowe, a także konta służące jedynie do przesyłania pieniędzy. Konto w banku PKO pozwala na codzienną obsługę płatności i przyjmowania przelewów. Samo konto osobiste w PKO jest najczęściej bezpłatne. Koszt może stanowić jedynie obsługa karty.

Karty, jakie oferuje bank, to: kredytowe, debetowe i bankomatowe. W ofercie banku znajdują się także karty obciążeniowe. Dla dzieci będą to karty PKO Junior; można także zamówić karty do konta z funkcją miejską.

Klienci indywidualni banku PKO często udają się do oddziału, aby pożyczyć niewielkie kwoty. Bank oferuje swoim klientom również 3 rodzaje pożyczek – gotówkową, konsolidacyjną oraz EkoPożyczkę PKO.

PKO BP to też szeroka oferta lokat. Zaoszczędzone pieniądze można umieścić nie tylko na lokacie, ale i na koncie oszczędnościowym. Z Bankiem PKO możliwe są też inwestycje. Bank oferuje zarówno Program Inwestycyjny, jak i fundusze. Dostępne są także różne produkty strukturyzowane. W ramach bankowości osobistej można otworzyć konto osobiste, a także skorzystać z mobilnej aplikacji.

Zainteresowanych pożyczeniem pieniędzy, ucieszą kredyty hipoteczne, z opcją ubezpieczenia. Oferta kredytowa PKO BP daje możliwość sfinansowania różnych marzeń i planów. Bank oferuje też wiele ubezpieczeń. Można tu ubezpieczyć samochód, mieszkanie oraz planowaną podróż.

Na klientów czeka też e-urząd, w którym dostępnych jest szereg usług, takich jak E-Pit, Podpis kwalifikowany czy Profil zaufany. E-Tożsamość to kolejna funkcja w ramach e-urzędu. Działają tu też programy wspierające rodzinę, jak 500+ oraz Program Dobry Start. Dostępne są także platformy ubezpieczeń zdrowotnych, takie jak PUE ZUS, Internetowe Konto Pacjenta ale również Program Mój Prąd. Korzystając z opcji Załóż firmę, można otworzyć nową działalność gospodarczą.

Osoby otwierające Konto za Zero mogą liczyć na udogodnienia, takie jak odnawialny limit i debet na koncie, wybrany przez siebie wizerunek na karcie płatniczej, czy też szeroki wachlarz ubezpieczeń.

Klienci indywidualni PKO BP mogą skorzystać z wielu interesujących i funkcjonalnych produktów. Otrzymują m.in. dostęp do rachunków walutowych, prowadzonych w aż 10 walutach (EUR, USD, GBP, CHF, DKK, NOK, CZK, SEK, HRK, HUF), kantoru oraz wielowalutowej karty debetowej. W zestawie z kontem rozliczeniowym znajduje się również nowoczesny system transakcyjny i jedna z najlepszych na rynku aplikacji bankowych.

Aplikacja IKO, gdyż o niej właśnie mowa, daje możliwość podglądu konta, wykonywanie przelewów oraz aplikowanie o nowe produkty bankowe. Pozwala również na tymczasowe zablokowanie karty płatniczej, doładowanie swojego telefonu, zachowanie oszczędności w wirtualnych „skarbonkach” oraz dostęp do mapy, informującej o lokalizacji oddziałów i bankomatów PKO Banku Polskiego.

Oferta dla klientów biznesowych, korporacyjnych i samorządowych.

Warto zapoznać się także z ofertą dedykowaną przedsiębiorcom i innym instytucjom. Wśród oferowanych klientom produktów wyróżnić można:

 1. W przypadku firm
  – Konta
  – Załóż firmę
  – Usługi dla firm.
  – Oszczędności.
  – Karty.
  – Kredyty.
  – Leasing.
  – Wspólnoty i spółdzielnie.
 2. Dla Przedsiębiorstw – Konta
  – Karty.
  – Depozyty.
  – Bankowość internetowa.
  – Produkty skarbowe.
  – Finansowanie działalności.
  – Operacje zagraniczne.
 3. Korporacje i samorządy
  – Bankowość transakcyjna.
  – Finansowanie.
  – Finansowanie handlu.
  – Usługi maklerskie.
  –  Produkty skarbowe.
 4. International banking

Kredyt bankowy – podstawowy produkt PKO BP

PKO BP nie oferuje produktu, który można by nazwać stricte kredytem gotówkowym. Klienci mogą wybrać kredyt konsumencki w formie pożyczki gotówkowej, pożyczki konsolidacyjnej lub pożyczki ekologicznej. Nomenklatura nie zmienia jednak faktu, że są to produkty dostępne niemal od ręki, a środki zazwyczaj można przeznaczyć na dowolny, wybrany przez siebie cel, np. Kredyt samochodowy, remont czy też wymarzony wyjazd. Dodatkowo przyznane pieniądze są wypłacane gotówką, najczęściej na rachunek bankowy wskazany we wniosku kredytowym. Oczywiście klient ma również możliwość złożenia zlecenia wypłaty w kasie banku. Formuła mini ratki daje możliwość szybkiego pozyskania środków na przejrzystych warunkach. Należy jednak pamiętać, że istnieje jedna wspólna cecha, która łączy produkty pożyczkowe w PKO BP. Otóż przyznawane są tylko osobom, które mogą wykazać się oczekiwaną zdolnością kredytową, a od jej oceny może zależeć całkowity koszt kredytu.

Oferta kredytowa PKO BP to rozwiązania dla nowych i dotychczasowych klientów, którzy mają do dyspozycji kilka różnych kredytów gotówkowych. Są one nie tylko dostosowane do różnego typu potrzeb, ale też bardzo wygodne: można skorzystać z nich m.in. w serwisie iPKO oraz w aplikacji mobilnej IKO. Do wyboru jest tutaj:

 • Pożyczka gotówkowa w PKO BP: oprocentowanie RRSO w skali roku wynosi 13,05%. Zaciągnięcie pożyczki online jest niezwykle proste zarówno dla obecnych, jak i dla nowych klientów banku. Okres kredytowania wynosi od 2 do 96 miesięcy. Bank gwarantuje bezpłatną wcześniejszą spłatę. Prowizja za udzielenie pożyczki przez Internet uzależniona jest od jej wysokości: im wyższa, tym niższa prowizja płaci klient
 • Pożyczka Platinum w banku PKO BP: to kolejny produkt, który uzyskać można w serwisie iPKO. Rzeczywiste oprocentowanie roczne wynosi 12,33%, Minimalna kwota, jaką można wziąć to 1500 zł. Spłatę można rozłożyć na 8 lat, w przypadku nowych środków i na 10 lat, jeśli klienta interesuje konsolidacją zadłużenia.

Pożyczka i pożyczka gotówkowa objęta jest formułą reklamowanej dawniej mini ratki. Opiera się to na minimum formalności oraz całkowicie przejrzystych zasadach, które pozwalają poznać wszystkie informacje, takie jak całkowity koszt kredytu, roczna RRSO, wysokość równych miesięcznych rat. Decyzja kredytowa jest jednak wydawana bez zbędnej zwłoki, a środki zostaną przelane na rachunek niezwłocznie po zaakceptowaniu umowy. Szczegółowe informacje o produktach znajdują się na stronie banku.

W ofercie banku znajdują się kredyty hipoteczne, które wielokrotnie zostały nagrodzone w rankingach. Kredyty hipoteczne, udzielane przez bank pozwalają na sfinansowanie nawet 80% zakupowanej nieruchomości. Kredyt można także ubezpieczyć. W późniejszym czasie istnieje możliwość wzięcia wakacji kredytowych, który umożliwi chwilowe zawieszenie zobowiązań, np. w przypadku nagłych problemów finansowych. Wzięcie kredytu, jak i pożyczki w PKO BP możliwe jest w pełni poprzez bankowość internetową.

Wyciągi bankowe – jak szybko i wygodnie pobrać dokumentację bankową?

Pobranie wyciągu to zaledwie kilka prostych kroków.

1. Będąc na stronie głównej banku, wybierz menu „Zaloguj się” w prawym górnym rogu.

2. Teraz pora wskazać z jakiego typu konta bankowego korzystamy, i z którego chcemy pobrać wyciąg.

3. Po zalogowaniu się do serwisu transakcyjnego PKO BP należy wybrać zakładkę „Rachunki”, a następnie wskazać konto, którego wyciąg chcesz otrzymać.

4. Na zakończenie pozostaje już tylko wybrać zakładkę „Wyciągi”, a wtedy PKO BP pozwoli nam pobrać na nasz dysk jedno z 12 rozliczeń z ostatniego roku.

Bankowość internetowa w PKO BP

PKO BP posiada serwis internetowy, w którym można dokonać przelewu, zablokować skradzioną kartę czy też przejrzeć historię swoich wydatków. Sprawdzić tu można swój stan konta, opłacić rachunki, jak również zapłacić za zakupy w internecie. Po aktywacji konta możliwe jest zalogowanie się przy pomocy udostępnionego loginu i ustanowionego przez siebie hasła. Konto internetowe PKO można nadzorować będąc w dowolnym miejscu na ziemi. PKO BP udostępnia klientom serwis internetowy, z którego skorzystać można na komputerze, laptopie czy tablecie.

Oferta PKO BP dla firm

Pierwsza specjalna oferta dla firm w PKO Banku Polskim zaistniała w 1999 roku. Następnie przygotowano konto Biznes Partner dla przedsiębiorstw. W ramach pakietu zaoferowano saldo debetowe, w tym konto, kredyt i pożyczkę oraz karty płatnicze. W 2017 roku zostało otwarte Centrum Bankowości Przedsiębiorstw. Obsługuje ono klientów korporacyjnych o rocznych przychodach od 5 do 30 mln zł.

PKO Bank Polski jakiś czas temu wprowadził nową ofertę rachunków dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Miesięczny koszt prowadzenia PKO Konta dla firm i PKO Konto dla Biznesu to 0 zł, przy czym wymagane jest spełnieniu prostych warunków. PKO Bank Polski obsługuje około 430 000 klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Prosta, przejrzysta i przystępna oferta dla przedsiębiorców na różnych etapach rozwoju ich firmy – czyli dwa rachunki do wyboru zamiast pięciu i 0 zł za utrzymanie ich, na prostych warunkach.

PKO BP to poszerzona w ostatnich latach oferta, która zadowoli klientów indywidualnych. Oferta produktowa PKO to konta, lokaty i kredyty. Wśród oferowanych produktów znaleźć można kredyt hipoteczny, konto osobiste i oszczędnościowe. PKO Bank Polski oferuje swoim klientom korzystne lokaty, ale również daje możliwość zakupu obligacji skarbu państwa. PKO BP to też niezwykle bogata oferta dla firm. Zainteresowani uzyskaniem finansowania przedsiębiorcy, mogą liczyć na fachową obsługę i doradztwo. Większość operacji można przeprowadzić przy użyciu aplikacji mobilnej. Od niedawna, z konta w PKO BP skorzystać mogą także osoby pochodzące z Ukrainy, gdyż udostępniony został serwis w ich języku. Do spółki należy aż 15 innych podmiotów zależnych, w tym Inteligo. Najstarszy polski bank, od 100 lat buduje swoje relacje z klientami i zwiększa zaufanie do instytucji, za którą stoi państwo.

5 1 głos
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Miejsce 8
4.3/5
PKO Konto Firmowe
PKO Konto Firmowe

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
• zapewnisz wpływ na rachunek co najmniej 2 tys. zł miesięcznie.

Dodatkowo, Bank nie nalicza opłaty za prowadzenie rachunku:
•nowo założonym firmom (do 12 miesięcy od daty rozpoczęcia działalności) przez pierwszych 6 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie.

Karta

•0 zł - z bankomatów PKO BP SA
•3.5%, min. 5 zł- z pozostałych bankomatów

Bankomaty

•0 zł - przelew wewnętrzny
•0 zł - przelew zewnętrzny za pośrednictwem aplikacji mobilnej
•0 zł - 10 przelewów zewnętrznych w miesiącu kalendarzowym bez opłat (w tym do ZUS i Urzędu Skarbowego, oraz przelewy SEPA w trybie zwykłym oraz przelewy w EUR do krajów EOG w trybie zwykłym) za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO albo iPKO biznes
•1 zł - każdy kolejny przelew zewnętrzny za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO albo iPKO biznes

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem kuriera.
Opłaty za konto i kartę można uniknąć.
Interesujące usługi dodatkowe (Terminal płatniczy za 0 zł na zawsze, e-Księgowość, finansowanie faktur, iPKO dealer kantor internetowy).
Nowoczesna aplikacja mobilna IKO.
Darmowe przelewy internetowe za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
Duża sieć oddziałów i bankomatów w całej Polsce.
Możliwość uniknięcia opłaty za konto walutowe.
Darmowe wpłaty we wpłatomatach Banku (do 50 tys. zł miesięcznie).
Standardowo wysokie prowizje za konto i kartę w przypadku niespełnienia warunków zwolnienia z opłat.
Wysoka wartość wpływów zwalniająca z opłaty za konto (2 tys. zł).
Wysokie prowizje za przewalutowanie transakcji.
Wysokie prowizje za wypłaty i wpłaty środków w oddziale.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 6
3.7/5
Konto za Zero
Konto za Zero

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•dokonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą debetową wydaną do rachunku lub przy użyciu BLIKa

Karta

•0 zł - w bankomatach PKO BP SA
•10 zł - w bankomatach innych niż PKO BP SA

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu za pośrednictwem kuriera lub na selfie.
Konto jest bezwarunkowo darmowe, karta po spełnieniu prostego warunku również jest darmowa.
Nowoczesna aplikacja mobilna IKO
Profil zaufany - Bezpłatne narzędzie do załatwiania spraw urzędowych online
Usługa Autooszczędzanie
Karta z funkcją wielowalutową - wypłaty z bankomatów i transakcje bez prowizji za przewalutowanie w Polsce i za granicą(trzeba spełnić określone warunki)
Wysokie prowizja za kartę w przypadku niespełnienia warunków zwolnienia z opłat.
Brak płatności mobilnych Google Pay.
Wysokie prowizje za wypłaty z bankomatów innych niż PKO BP
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa banku.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 10
3.8/5
Rachunek Inwestycyjny PKO
Rachunek Inwestycyjny PKO

•60 zł (30 zł dla konta otwartego w II połroczu) - jeżeli spełnisz następujące warunki:
-masz dostęp do Aplikacji internetowych
-wyrazisz zgodę na trwały nośnik elektroniczny
•80 zł (50 zł dla konta otwartego w II połroczu) - jeżeli nie spełnisz warunków

Konta

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Możliwość otwarcia konta online w iPKO.
Możliwości inwestowania na rynkach zagranicznych.
Możliwość oszczędzania na emeryturę na rachunkach IKE.
Odroczony termin płatności.
Wysoka opłata za prowadzenie konta, której nie da się uniknąć.
Brak forex.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 3
4.5/5
Konto Walutowe PKO
Konto Walutowe PKO

•0 zł - z wydaną kartą debetową do rachunku walutowego
•0 zł - dla posiadaczy rachunków ZŁOTE KONTO i PLATINIUM
•0 zł - z podpiętą ważną kartą z funkcją wielowalutową, wydaną do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego
•6.90 zł – w pozostałych przypadkach

Konta

Opłata zależy od posiadanego konta osobistego.

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Jeżeli posiadasz konto osobiste w PKO to konto walutowe otworzysz bez wychodzenia z domu.
Darmowe prowadzenie konta z wydaną kartą debetową lub podłączoną kartą z funkcją wielowalutową.
10 dostępnych walut: EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK, HUF.
Możliwość podłączenia konta do karty z funkcją wielowalutową(wówczas konieczne konto osobiste w Banku PKO).
Możliwość założenia rachunku walutowego dla dziecka od 13. roku życia.
Kantor internetowy w iPKO oraz IKO, gdzie wymienisz waluty online po atrakcyjnym kursie i środki otrzymasz od razu na swoje konto w PKO Banku Polskim.
Darmowe wypłaty gotówki w oddziałach PKO BP w całej Polsce.
Konta walutowe prowadzone w USD, SEK, DKK, NOK objęte są oprocentowaniem, na poziomie 0,10% w skali roku.
Do korzystania z karty z funkcją wielowalutową, konieczne jest konto osobiste w Banku PKO.
Opłaty za przelewy przychodzące.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 8
4.3/5
PKO Konto Firmowe
PKO Konto Firmowe

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
• zapewnisz wpływ na rachunek co najmniej 2 tys. zł miesięcznie.

Dodatkowo, Bank nie nalicza opłaty za prowadzenie rachunku:
•nowo założonym firmom (do 12 miesięcy od daty rozpoczęcia działalności) przez pierwszych 6 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie.

Karta

•0 zł - w bankomatach PKO BP SA
•3.5%, min. 5 zł- w pozostałych bankomatach

Bankomaty

•0 zł - przelew wewnętrzny
•0 zł - przelew zewnętrzny za pośrednictwem aplikacji mobilnej
•0 zł - 10 przelewów zewnętrznych w miesiącu kalendarzowym bez opłat (w tym do ZUS i Urzędu Skarbowego, oraz przelewy SEPA w trybie zwykłym oraz przelewy w EUR do krajów EOG w trybie zwykłym) za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO albo iPKO biznes
•1 zł - każdy kolejny przelew zewnętrzny za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO albo iPKO biznes

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem kuriera.
Opłaty za konto i kartę można uniknąć.
Interesujące usługi dodatkowe (Terminal płatniczy za 0 zł na zawsze, e-Księgowość, finansowanie faktur, iPKO dealer kantor internetowy).
Nowoczesna aplikacja mobilna IKO.
Darmowe przelewy internetowe za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
Duża sieć oddziałów i bankomatów w całej Polsce.
Możliwość uniknięcia opłaty za konto walutowe.
Darmowe wpłaty we wpłatomatach Banku (do 50 tys. zł miesięcznie).
Standardowo wysokie prowizje za konto i kartę w przypadku niespełnienia warunków zwolnienia z opłat.
Wysoka wartość wpływów zwalniająca z opłaty za konto (2 tys. zł).
Wysokie prowizje za przewalutowanie transakcji.
Wysokie prowizje za wypłaty i wpłaty środków w oddziale.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 5
4.0/5
Konto dla młodych
Konto dla młodych

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•wykonasz min. 4 transakcje bezgotówkowe (z wyjątkiem przelewów) kartą debetową lub BLIK-iem

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu za pośrednictwem kuriera lub na selfie.
Konto i bankomaty na całym świecie są darmowe, a karta po spełnieniu prostego warunku również jest darmowa.
Nowoczesna aplikacja mobilna IKO
Profil zaufany - Bezpłatne narzędzie do załatwiania spraw urzędowych online
Usługa Autooszczędzanie
Karta z funkcją wielowalutową - wypłaty z bankomatów i transakcje bez prowizji za przewalutowanie w Polsce i za granicą(trzeba spełnić określone warunki)
Brak płatności mobilnych Google Pay.
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa banku.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Nie znaleziono
Couple with credit card buying on-line with a laptop

Ranking kont osobistych

W dzisiejszych czasach ciężko funkcjonować bez posiadania choć jednego konta w banku. Jeśli czeka Cię podjęcie decyzji odnośnie tego, w jakim banku konto otworzyć, to niestety nie udzielimy Ci na to pytanie jednej, prawidłowej odpowiedzi. Podpowiemy jednak na, co zwrócić uwagę podczas wyboru konta osobistego.

Banking online

Ranking kont firmowych

Wiele osób prowadzących działalność gospodarczą zastanawia się jak i w jakim kierunku rozwijać swoje przedsiębiorstwo, aby działało jak najsprawniej. Świetnymi rozwiązaniami dla posiadaczy firm stały się konta bankowe dla firm. Kontem firmowym nazywamy bankowy rachunek bieżący, który przeznaczony jest dla posiadaczy działalności gospodarczych.

Ranking Konto Darmowe

Ranking kont darmowych

Zastanawiasz się nad założeniem darmowego konta w banku, ale pytania bez odpowiedzi i wątpliwości sprawiają, że odwlekasz tę decyzję albo nie wiesz, jak się do niej zabrać? Doskonale trafiłeś! Nasz specjalistyczny portal z precyzją i dokładnością omawia różnorakie zagadnienia, związane z zakładaniem kont bankowych.

Ranking Konto Maklerskie

Ranking kont maklerskich

Podczas przygotowywania naszego rankingu kont maklerskich uwzględniliśmy najciekawsze oferty tych domów maklerskich, które działają na terenie Polski. Oceniając poszczególne produkty wzięliśmy pod uwagę nie tylko takie czynniki jak opłaty i prowizje, ale także dostęp do rozmaitych instrumentów finansowych.

Ranking kont walutowych

Ranking kont walutowych

Świat zmienia się na naszych oczach, również w kwestiach bankowości i prowadzenia różnych operacji związanych z działalnością gospodarczą poza ramami ojczystej waluty. W czasach globalizacji i stałego przemieszczania się po całym świecie, coraz więcej osób doświadczyło podobnej sytuacji.

Ranking konto studenckie

Ranking kont studenckich

Już od dłuższego czasu polski rynek bankowy pełen jest ofert dla młodych - czyli tak zwanych kont studenckich. W założeniu mają one być jak najtańsze, najczęściej po prostu darmowe, tym samym banki zupełnie nie zarabiają na swoich młodych klientach.