Adres banku

ING Bank Śląski S.A.

ul. Sokolska 34

40-086 Katowice

Dane banku

NIP: 634-013-54-75
KRS: 0000005459
REGON: 271514909
Kod BIC/Swift: INGBPLPW

Kontakt

Strona www:
https://www.ing.pl/
Infolinia:
323570069

W Polsce funkcjonuje wiele banków, jednak wśród nich mamy instytucje o bardzo silnej pozycji na rynku jak i takie banki, które są niezbyt duże i niektórym ich nazwa nic nie mówi. Do tej pierwszej grupy należy zaliczyć ING Bank Śląski.

W Polsce funkcjonuje wiele banków, jednak wśród nich mamy instytucje o bardzo silnej pozycji na rynku jak i takie banki, które są niezbyt duże i niektórym ich nazwa nic nie mówi. Do tej pierwszej grupy należy zaliczyć ING Bank Śląski. To niewątpliwie jeden z największych banków w kraju, cieszący się sporą popularnością wśród klientów. Postaramy się poniżej przedstawić najważniejsze informacje odnoszące się do ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski – najważniejsze informacje

Początki ING Banku Śląskiego to jeszcze lata 80-te minionego wieku, a więc czas słusznie minionego systemu w Polsce, gdzie nie mieliśmy wolnego rynku. To wtedy w 1988 roku doszło do wyodrębnienia z Narodowego Banku Polskiego podmiotu określonego jako Bank Śląski. Pierwsze trzy lata funkcjonował jako bank państwowy, od roku 1991 stał się spółką akcyjną. W roku 1994 pojawił się na Giełdzie Papierów Wartościowych i w tym momencie był to już dobrze funkcjonujący podmiot. Przełomowy był jednak roku 1996, gdy decyzja  zakupie większościowego pakietu została podjęta przez dużą instytucję bankową z Holandii, a więc ING Groep. Kolejne lata to dynamiczny rozwój banku, aż do istotnej dla jego funkcjonowania fuzji z roku 2001, gdy doszło do połączenia Banku Śląskiego z ING Bank N V Oddział w Warszawie. Ta fuzja doprowadziła do tego, że pojawił się obecnie znany nam podmiot – ING Bank Śląski, którego siedziba znalazła się w Katowicach i tam obecna jest do dziś. Jest to również jedyny duży bank w Polsce, który swoją spółkę ma zarejestrowaną w tym regionie. Trzeba podkreślić, że współcześnie ING Bank Śląski to jedna z największych instytucji finansowych w naszym kraju, bardzo duży komercyjny bank, który oferuje swoje usługi zarówno dla klientów detalicznych jak i przedstawicieli firm czy dużych instytucji. ING Bank Śląski to w tej chwili podmiot znajdujący się w piątce największych banków w kraju jeśli chodzi o ilość prowadzonych kont bankowych.

ING Bank Śląski – opinie i recenzje konsumentów

Dla wielu klientów decyzja o tym, by skorzystać z usług konkretnego banku to wynik długich przemyśleń i analiz. Bardzo często przy tym korzystamy z pomocy internetu i tam szukamy informacji odnoszących się do danego banku i tego co może nam zaoferować. Nie inaczej jest jeśli chodzi o ING Bank Śląski. Zaglądając do sieci możemy pod hasłem „Ing bank opinie” znaleźć informacje od innych klientów, którzy z oferty banku korzystają. Na tej podstawie można dowiedzieć się o tym jak oferta banku jest oceniana. Jeśli chodzi o ING Bank opinie klientów w dużej mierze skupiają się na bardzo bogatej ofercie niezależnie czy chodzi o klientów indywidualnych czy korporacyjnych. Dodatkowo wielu z nich podkreśla innowacyjność banku, jako ten czynnik decydujący o tym, że współpraca z nim dobrze się układa. Niektórzy klienci jednak negatywnie wypowiadają się na temat funkcjonowania serwisu transakcyjnego, część z nich oczekuje również, że poprawiona zostanie aplikacja, która jak wiadomo dla większości z nas to podstawa jeśli chodzi o korzystanie z usług banków. Do pozytywnych głosów zaliczyć należy również te mówiące o świetnych kampaniach reklamowych i wieloletnim przywiązaniu do jednej osoby jako głównej twarzy banku. Od lat kampanie reklamowe oparte są o postać znanego aktora Marka Kondrata. Wielu klientów w pozytywny sposób ocenia ofertę dla klientów detalicznych, duży dostęp do bezpłatnych bankomatów oraz atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o konta osobiste. Na uwagę zasługuje również fakt, że koszty utrzymania kont osobistych nie są wygórowane.

Produkty bankowe – co wchodzi w skład oferty ING Banku Śląskiego?

ING Bank Śląski to instytucja, która przygotowuje ofertę dla szerokiego grona odbiorców. Nie można więc w przypadku tego banku mówić o profilowanym charakterze oferty. Obecnie oferta produktowa banku prezentuje się następująco:

 • kredyty gotówkowe
 • lokaty
 • kredyty hipoteczne
 • limity odnawialne
 • ubezpieczenia
 • konta osobiste
 • karty kredytowe
 • biuro maklerskie
 • kredyty konsolidacyjne
 • pożyczki hipoteczne
 • fundusze inwestycyjne
 • konta oszczędnościowe
 • konta funduszowe
 • ubezpieczenia samochodowe

Liczba produktów i usług finansowych proponowanych przez bank jest bardzo szeroka, co sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci mogą wybrać ofertę spełniającą ich indywidualne oczekiwania.

ING Bank Śląski – oferta dla klientów detalicznych

Podstawowe produkty bankowe oferowane przez ING Bank Śląski to rzecz jasna oferta kierowana do klientów detalicznych. Dla tych osób przygotowana jest również oferta: Ing bank śląski online – tak charakteryzowana jest baza tych produktów, z których klient może skorzystać bez wychodzenia z domu. Regularnie udoskonalana Ing bankowość internetowa to szansa na to, by skutecznie odpowiedzieć na oczekiwania klientów w tym zakresie i zapewnić takie warunki, w których faktycznie w sieci będzie można załatwić wiele spraw bezpośrednio związanych z bankiem i jego obsługą. W przypadku klientów detalicznych oferta skupia się na bankowości osobistej, dlatego ING Bank Śląski proponuje kilka opcji jeśli chodzi o konta osobiste: klasyczne konto Direct, konto dla młodych, konto dla dzieci czy konto walutowe. Oferta to również bogata baza kredytów i pożyczek, w tym kredyty konsolidacyjne, hipoteczne i gotówkowe. Osoby chcące ulokować swoje środki mogą liczyć na konta funduszowe, lokaty z funduszem, fundusze inwestycyjne czy obligacje skarbowe. Do dyspozycji klientów są karty debetowe i kredytowe. Nie można zapominać również o bogatej ofercie ubezpieczeniowej obejmującej ubezpieczenia: dla dziecka, na życie, na samochód, podróżne, domowe, ochrona spłaty zadłużenia, ochrona karty do konta. Do dyspozycji klientów zostaje oczywiście infolinia ING bank, możliwość uzyskania dostępu do dokumentów takich jak wyciąg z konta ING. Wszystko zmierza do tego, by klientom zapewnić profesjonalna i kompleksową obsługę dopasowaną do ich potrzeb i oczekiwań wymagającą minimalnego zaangażowania ze strony klienta banku.

Oferta dla klientów biznesowych, korporacyjnych i samorządowych.

Trzeba podkreślić, że ING Bank Śląski obecnie to nie tylko klienci indywidualni, lecz znacznie szersze grono odbiorców. Wśród klientów banku znajdują się oczywiście klienci biznesowi, korporacje czy samorządy. Dla tej grupy klientów również bank przygotowuje kompleksową ofertę. Przedsiębiorcy mogą skorzystać ze specjalnie skrojonych pożyczek i kredytów, mają dostęp do kont firmowych, mogą załatwić leasing czy wykupić ubezpieczenie. W ramach usług banku można zorganizować terminale do płatności. Największe firmy mogą liczyć na obsługę pod kątem usług powierniczych, obsługę rynków finansowych, corporate finance czy obsługę handlu. Przez ING Bank Śląski organizować można finansowanie dla rozwoju firmy. Samorządy korzystające z usług banku otrzymują dostęp do specjalnie przygotowanych kont, mogą liczyć na usługi dla firm, bankowość internetową czy finansowanie inwestycji. Oferta skierowana do dużych podmiotów to przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i szukanie indywidualnie dopasowanych propozycji.

Kredyt bankowy – podstawowy produkt ING Bank Śląski

Podstawowym produktem podobnie jak w przypadku każdego banku są kredyty. Chcąc poznać ofertę kredytową warto zapoznać się z propozycjami dostępnymi w ofercie banku. Pod hasłem Ing bank opinie kredyt znaleźć można informacje o tym jak inni oceniają kredyty udzielane przez ING Bank Śląski. Chcąc poznać przygotowane propozycje trzeba jednak bliżej przyjrzeć się temu jak wygląda przykładowa oferta kredytu w przypadku oferty gotówkowej. RRSO w przypadku kredytu na kwotę 12 430 złotych kształtuje się na poziomie 18,74% i całkowity koszt kredytu to 4707,26 zł przy rozłożeniu na 46 rat płatnych w kwocie 335,49 zł. W tym znajduje się kwota ubezpieczenia 1704,76 zł oraz prowizja w wysokości 806,71 zł.

Wyciągi bankowe – jak szybko i wygodnie pobrać dokumentację bankową?

Bank ING online to wygoda dla wszystkich klientów banku, którzy otrzymują obecnie dostęp do bankowości internetowej. To właśnie dzięki niej będzie można między innymi wygodnie pobierać wyciąg ze swojego konta. Cały proces jest prosty, wymaga zalogowania się na własne konto. Po zalogowaniu duży przycisk w kolorze pomarańczowym pozwoli przenieść się na stronę, gdzie prezentowane będą szczegóły dotyczące konta i tam z zakładki wyciągi będzie można dostać się do dokumentów wybierając okres, za który wyciąg ma zostać wygenerowany.

Bankowość internetowa w ING Banku Śląskim

Współcześnie zdecydowana większość osób korzystających z usług banków liczy na ofertę, która będzie dopasowana do ich potrzeb i oczekiwań. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że takie kwestie jak ing bankomat i dostępność do bankomatów wzbudzają zainteresowanie podobnie jak funkcjonowanie bankowości internetowej. W przypadku bankomatów klienci mogą korzystać bez opłat z maszyn pod nadzorem Planet Cash oraz maszyn należących do banku znajdujących się w oddziałach. Jeśli chodzi o bankowość internetową do dyspozycji klientów pozostaje serwis transakcyjny, który daje możliwość skorzystania z wielu usług banków oraz aplikacja na telefony, tak by dostęp do banku mieć zawsze pod ręką. Jeśli zainteresujemy się takimi zagadnieniami jak lokata w ING bank opinie czy kredyt hipoteczny ING bank opinie to często spotkamy się z pozytywnymi opiniami klientów, którzy podkreślają prosty sposób wnioskowania od produkty bankowe za pośrednictwem bankowości internetowej.

Oferta ING Bank Śląski dla firm

Oferty przygotowywane przez ING Bank Śląski są również skrojone pod kątem firm. W tym zakresie bank dąży do tego, by odpowiedzieć na oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców, dlatego w wielu aspektach oferta skrojona jest pod potrzeby klientów biznesowych. Klienci prowadzący firmy mogą liczyć w tym banku między innymi na dedykowane kredyty, lokaty i specjalnie przygotowane konta. Obecnie istnieje również możliwość prowadzenia firmowej księgowości za pośrednictwem konta bankowego w specjalnie przygotowanej dedykowanej do tego zakładce w ramach bankowości internetowej. Konto firmowe w ING Bank Śląski można również założyć bez wychodzenia z biura za pośrednictwem prowadzonej przez bank strony internetowej. W ciągu kilku dni w firmie pojawi się kurier z dokumentami do podpisania.  Oferta przygotowywana przez ING Bank Śląski dla przedsiębiorców ma w najważniejszych aspektach ułatwiać prowadzenie działalności i sprawy finansowe z nią związane.

Dlaczego warto skorzystać z usług ING Banku Śląskiego?

Każdy kto zastanawia się dlaczego warto korzystać z usług przygotowanych przez ING Bank Śląski powinien zdać sobie sprawę z tego, że jest to jeden z największych banków w kraju, który stale dynamicznie się rozwija. Warto przyjrzeć się opiniom klientów, by zobaczyć, że usługi oferowane przez bank stoją na wysokim poziomie. Świetnym tego przykładem będą ing bank opinie o kredycie hipotecznym, które wyraźnie pokazują, że klienci są zadowoleni z przebiegu procedury ubiegania się o kredyt i chętnie decydują się na ofertę Banku ze względu na atrakcyjne warunki. Do tego dochodzi nowoczesna bankowość internetowa oraz przygotowana na dobrym poziomie aplikacja. Oferta jest dopracowana zarówno dla klientów detalicznych jak i klientów biznesowych. Jednak ING Bank Śląski to nie tylko usługi bankowe to również znacznie szersza oferta i działalność o charakterze charytatywnym,. Obecnie bank prowadzi między innymi fundację ING Dzieciom a także Fundację Sztuki Polskiej ING. Jeśli ktoś ceni sobie działalność charytatywną to taki charakter banku może być dla niego dodatkowym czynnikiem zachęcającym do skorzystania z jego usług. Jeśli szukacie stabilnej instytucji finansowej z dobrze przygotowaną ofertą, która stale jest rozwijana i udoskonalana to wybór ING Banku Śląskiego będzie faktycznie dobrą decyzją. Obok świetnie przygotowanej oferty można również liczyć na profesjonalną obsługę ze strony pracowników banku, którzy niezależnie od formy kontaktu (czat, infolinia, oddział) zawsze służą pomocą i dążą do zaproponowania najlepszych rozwiązania dla każdego klienta.

5 1 głos
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Miejsce 4
4.4/5
Konto Direct dla Firmy
Konto Direct dla Firmy

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli spełnisz warunek aktywności w danym miesiącu kalendarzowym tzn.:
•wykonasz min. jeden przelew do ZUS lub US,
lub
•zapewnisz wpływ środków na rachunek w wysokości min. 2 000 PLN (z wyjątkiem przelewów pomiędzy rachunkami własnymi firmy).

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•suma Twoich transakcji tą kartą w okresie rozliczeniowym wyniesie min. 300zł.
Okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Karta

•0 zł - w bankomatach Banku i sieci Planet Cash
•5 zł - każda kolejna wypłata z pozostałych bankomatów

Bankomaty

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli spełnisz warunek aktywności w danym miesiącu
kalendarzowym tzn.:
•wykonasz min. jeden przelew do ZUS lub US,
lub
•zapewnisz wpływ środków na rachunek w wysokości min. 2 000 PLN (z wyjątkiem przelewów pomiędzy rachunkami własnymi firmy).

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem kuriera lub na selfie.
Opłaty za prowadzenie konta, kartę i przelewy internetowe można łatwo uniknąć.
Nowoczesna aplikacja mobilna.
Darmowe biuro rachunkowe przez 6 miesięcy, darmowe fakturowanie i inne usługi ułatwiające prowadzenie firmy.
Moje Rabaty - kody rabatowe na wybrane produkty i usługi.
Darmowe wypłaty jedynie z bankomatów ING i sieci Planet Cash, pozostałe za opłatą (dość drogi pakietów bezpłatnych wypłat z bankomatów w kraju i za granicą).
Wysokie prowizje za płatności kartą walutową i za wypłaty z bankomatów za granicą.
Uboga oferta oszczędnościowa.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 5
4.5/5
Konto z Lwem Direct
Konto z Lwem Direct

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•suma Twoich transakcji tą kartą w okresie rozliczeniowym wyniesie min. 300 zł.
Okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Karta

•0 zł - z bankomatów Banku i sieci Planet Cash oraz pierwsza wypłata z pozostałych bankomatów w okresie rozliczeniowym
•5 zł - każda kolejna wypłata z pozostałych bankomatów
Możliwość aktywowania pakietu wypłat gotówki, który obejmuje wypłaty gotówki dokonane kartą w kraju i za granicą - 15 zł / 30 dni

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu za pośrednictwem kuriera, przelewu z innego banku, lub na selfie.
Brak opłaty za prowadzenie konta, a opłaty za kartę można łatwo uniknąć.
Smart Saver - automatyczne oszczędzanie (1.6% do 5.000 zł).
Nowoczesne płatności mobilne.
Moje rabaty - zniżki do popularnych sklepów internetowych, dostępne w Moim ING.
Darmowe wypłaty jedynie z bankomatów ING i sieci Planet Cash, pozostałe za opłatą (dość drogi pakietów bezpłatnych wypłat z bankomatów w kraju i za granicą).
Wysokie prowizje za płatności kartą walutową i za wypłaty z bankomatów za granicą.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 8
4/5
Karta kredytowa Visa
Karta kredytowa Visa

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
• w przeciągu 12 miesięcy dokonasz transakcji na min. 2400 zł - średnio 200 zł w miesiącu.

Karta

•2% wypłacanej kwoty, min. 5 zł - z bankomatów ING Banku
•3% wypłacanej kwoty, min. 9 zł - z bankomatów innych banków

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Niewielka opłata roczna za kartę, którą można łatwo uniknąć.
Brak prowizji za przewalutowanie transakcji.
Szeroka gama płatności mobilnych Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz BLIK.
Promocje z Visa Oferty.
Karta dodatkowa dla osoby powyżej 13. roku życia.
Usługa Chargeback - otrzymasz zwrot pieniędzy za towar/usługę, jeśli sprzedawca nie wywiąże się z umowy, bądź otrzymany towar jest niezgodny z opisem.
Plan ratalny dla dowolnej kwoty wykorzystanego limitu - od min. 300 zł.
Niski limit kredytowy (max. do 20.000 zł ).
Krótszy okres bezodestkowy niż u konkurencji (max. 51 dni).
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 2
4/5
Konto Maklerskie Elastyczne
Konto Maklerskie Elastyczne

Konta

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Możliwość otwarcia konta online w bankowości internetowej ING.
Niskie prowizje od obrotu funduszami ETF, akcjami i obligacjami skarbowymi.
Wygodna integracja z bankowością online.
Odroczony termin płatności.
Darmowe otwarcie i prowadzenie konta.
Brak możliwości inwestowania na rynkach zagranicznych.
Brak forex, IKE i IKZE.
Brak dostępu do pełnego arkuszu zleceń.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 3
4.5/5
Save Smarter
Save Smarter

Konta

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku umożliwiającego regularne oszczędzanie.
Wyższe oprocentowanie 1.6% w skali roku do 5.000 zł bezterminowo.
Automatyczne odkładanie - dwa sposoby do wyboru.
Dowolny moment wypłat, bez utraty odsetek.
Nieograniczona ilość bezpłatnych przelewów przez Internet ze Smart Savera na Twoje konto w ING.
Konto oszczędnościowe dla osób od 13. roku życia.
Do otwarcia konta oszczędnościowego wymagane jest konto osobiste w ING.
Promocyjne oprocentowanie obowiązuje tylko do 5.000 zł, trzeba załozyć aż 5 kont osobistych (darmowych) w celu zwiększenia zysków.
Niskie oprocentowanie dla kwot powyżej 5.000 zł (0.05%).
Nie ma możlwiości wpłacenia pieniędzy "ręcznie/samodzielnie" na rachunek.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 7
4.0/5
Konto Walutowe ING
Konto Walutowe ING

Konta

•1.5 zł - Karta Debetowa Mastercard
•0 zł / 7 zł - Visa zbliżeniowa
Opłata za kartę Visa zbliżeniowa wynosi 0 zł, jeżeli:
suma Twoich transakcji tą kartą w okresie rozliczeniowym wyniesie min. 300zł (okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca).

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Jeżeli posiadasz konto osobiste ING to konto walutowe otworzysz bez wychodzenia z domu w Moim ING.
Darmowe prowadzenie konta, niska opłata za kartę wydaną do rachunku - Mastercard w EUR.
Możliwość podłączenia konta do karty z funkcją wielowalutową Visa (wówczas konieczne konto osobiste w ING).
Kantor internetowy 24/7 za 0 zł - w Moim ING.
Darmowe przelewy przychodzące.
Bezpłatne przelewy wewnętrzne.
Tylko 3 dostępne waluty.
Jeżeli nie jesteś klientem ING, konto walutowe otworzysz tylko w oddziale.
Do korzystania z karty z funkcją wielowalutową, konieczne jest konto osobiste w ING.
Wysoka prowizja za wypłaty z bankomatów innych niż ING i Planet Cash (3% wartości transakcji).
Wysokie spready poza kantorem.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Nie znaleziono
Couple with credit card buying on-line with a laptop

Ranking kont osobistych

W dzisiejszych czasach ciężko funkcjonować bez posiadania choć jednego konta w banku. Jeśli czeka Cię podjęcie decyzji odnośnie tego, w jakim banku konto otworzyć, to niestety nie udzielimy Ci na to pytanie jednej, prawidłowej odpowiedzi. Podpowiemy jednak na, co zwrócić uwagę podczas wyboru konta osobistego.

Banking online

Ranking kont firmowych

Wiele osób prowadzących działalność gospodarczą zastanawia się jak i w jakim kierunku rozwijać swoje przedsiębiorstwo, aby działało jak najsprawniej. Świetnymi rozwiązaniami dla posiadaczy firm stały się konta bankowe dla firm. Kontem firmowym nazywamy bankowy rachunek bieżący, który przeznaczony jest dla posiadaczy działalności gospodarczych.

Ranking Konto Darmowe

Ranking kont darmowych

Zastanawiasz się nad założeniem darmowego konta w banku, ale pytania bez odpowiedzi i wątpliwości sprawiają, że odwlekasz tę decyzję albo nie wiesz, jak się do niej zabrać? Doskonale trafiłeś! Nasz specjalistyczny portal z precyzją i dokładnością omawia różnorakie zagadnienia, związane z zakładaniem kont bankowych.

Ranking Konto Maklerskie

Ranking kont maklerskich

Podczas przygotowywania naszego rankingu kont maklerskich uwzględniliśmy najciekawsze oferty tych domów maklerskich, które działają na terenie Polski. Oceniając poszczególne produkty wzięliśmy pod uwagę nie tylko takie czynniki jak opłaty i prowizje, ale także dostęp do rozmaitych instrumentów finansowych.

Ranking kont walutowych

Ranking kont walutowych

Świat zmienia się na naszych oczach, również w kwestiach bankowości i prowadzenia różnych operacji związanych z działalnością gospodarczą poza ramami ojczystej waluty. W czasach globalizacji i stałego przemieszczania się po całym świecie, coraz więcej osób doświadczyło podobnej sytuacji.

Ranking konto studenckie

Ranking kont studenckich

Już od dłuższego czasu polski rynek bankowy pełen jest ofert dla młodych - czyli tak zwanych kont studenckich. W założeniu mają one być jak najtańsze, najczęściej po prostu darmowe, tym samym banki zupełnie nie zarabiają na swoich młodych klientach.