Adres banku

BNP Paribas Bank Polska S.A.

ul. Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

Dane banku

NIP: 5261008546
KRS: 0000011571
REGON: 010778878
Kod BIC/Swift: PPABPLPKXXX

Kontakt

Strona www:
https://www.bnpparibas.pl/
Infolinia:
+48 500 990 500

BNP Paribas Bank Polska SA to bank świadczący usługi, które nie są nastawione na żaden konkretny, wyspecjalizowany profil. Kwalifikowany jest on zatem jako bank uniwersalny.

BNP PARIBAS – najważniejsze informacje

BNP Paribas Bank Polska SA to bank świadczący usługi, które nie są nastawione na żaden konkretny, wyspecjalizowany profil. Kwalifikowany jest on zatem jako bank uniwersalny, oferujący szeroki wachlarz usług bankowych, dostosowanych do wymagań różnego typu klientów.

Zarys historii

Początkowo, a dokładniej od 1975 roku (kiedy to powstał), bank ten funkcjonował w Polsce pod nazwą Bank Gospodarki Żywnościowej (BGŻ). W roku 2008 z połączenia Fortis Bank Polska i Dominet Bank powstał natomiast bank BNP Paribas Polska. Sześć lat później, Bank Gospodarki Źywnościowej (BGŻ) oraz BNP Paribas Bank Polska doszły do porozumienia i przekształciły się w podmiot o nazwie Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Obecnie posługujemy się nazwą BNP Paribas, która została ostatecznie zmieniona w roku 2019. Funkcję prezesa zarządu od 2018 roku sprawuje polski ekonomista Przemysław Gdański. Siedziba banku mieści się w Warszawie.

Aktualna oferta

Jak na bank uniwersalny przystało, BNP Paribas oferuje zainteresowanym możliwość korzystania z produktów przeznaczonych dla klientów indywidualnych oraz różnej wielkości przedsiębiorstw (od małych firm po potężne korporacje). Specjalną ofertę znajdą także dla siebie rolnicy, zajmujący się działalnością wytwórczą. Bank ponadto posiada swoje własne biuro maklerskie, które zajmuje się profesjonalnym doradztwem inwestycyjnym w zakresie obrotu papierami wartościowymi i świadczy usługi brokerskie dla klientów indywidualnych oraz instytucji. Dodatkowo, zainteresowani mogą skorzystać z tak zwanej Bankowości Premium, czyli kompleksowej usługi dla najbardziej wymagających konsumentów.

Na ten moment BNP Paribas znajduje się na 6. miejscu w kraju pod względem wartości aktywów, co stanowi całkiem niezły i zdecydowanie zadowalający wynik, biorąc pod uwagę silną konkurencję.

BNP PARIBAS – opinie i recenzje konsumentów

Decyzja o wyborze banku nie do końca jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Jest to spowodowane głównie mnogością ofert, na które napotykamy, próbując zgłębić tajniki polskiego rynku bankowości. W sytuacji, gdy do tej pory nie mieliśmy styczności z pewnymi zagadnieniami, brakuje nam doświadczenia oraz wiedzy w temacie, czy też po prostu nie jesteśmy pewni co będzie dla nas najlepsze, zazwyczaj pytamy o radę zaufane osoby. Często kierujemy się poleceniami rodziny lub przyjaciół, ostatecznie zakładając konto lub lokatę w banku, z którego korzystają nasi bliscy. Działanie to jest jak najbardziej uzasadnione, ponieważ dana instytucja została już wypróbowana i mamy niejakie pojęcie o zasadach jej funkcjonowania. Zawsze można także udać się osobiście do siedziby instytucji, której ofertą jesteśmy wstępnie zainteresowani. Po przedstawieniu swojej sytuacji kompetentnemu konsultantowi, z pewnością można liczyć na dyskusję na temat dostosowanych pod indywidualne potrzeby produktów i usług.

Internet jako źródło opinii

Zdarza się jednak, że taka liczba rekomendacji okazuje się zbyt mała, a rozsądniejsze wydaje się zasięgnięcie opinii różnych grup klientów. W takim przypadku z pomocą przychodzi nam najczęściej Internet, który stanowi znakomite źródło informacji na każdy temat. Zwłaszcza w tak istotnej dla każdego człowieka dziedzinie, jaką są finanse, wiele osób dzieli się w sieci osobistymi odczuciami po skorzystaniu z ofert instytucji zajmujących się bankowością. Częstotliwość wpisywania w wyszukiwarkę internetową fraz „bnp paribas opini” i „bank bnp paribas opinie” świadczy o tym, że osoby szukające idealnego dla nich banku bardzo poważnie biorą pod uwagę zdanie tych obecnych, bądź też byłych klientów. Nie dziwi więc fakt, że instytucjom bardzo zależy na utrzymywaniu nienagannej reputacji. Gdy interesuje nas konkretna usługa znajdująca się w ofercie rzeczonego banku, wystarczy nieco doprecyzować wyszukiwanie do postaci „bnp paribas kredyt hipoteczny opinie”, „bnp paribas leasing opinie”, „bnp paribas karta kredytowa opinie” czy też „kredyt bnp paribas opinie”, a otrzymamy całkiem pokaźny zbiór wad i zalet poszczególnych wariantów.

Najczęściej wymieniane wady i zalety

Jako plusy posiadania konta w banku BNP Paribas, klienci wymieniają przeważnie brak zbędnych opłat z tytułu posiadania rachunku, korzystania z karty debetowej oraz wypłat z bankomatów. Na pochwałę zasługuje także sprawny system bankowości internetowej, wygodna w obsłudze aplikacja mobilna, a także obsługa szybkich płatności takich jak Blik, Apple Pay i Google Pay. Niezadowolenie klientów powodują zazwyczaj kwestie związane z formalnościami dotyczącymi kredytów, wysokimi ratami, a także pojawiającymi się sporadycznie problemami technicznymi.

Produkty bankowe – co wchodzi w skład oferty BNP PARIBAS?

Bank BNP Paribas jako bank uniwersalny odznacza się bardzo szerokim wachlarzem produktów. Dzięki temu zarówno klienci chcący otworzyć standardowe konto indywidualne, jak i właściciele dużych przedsiębiorstw, są w stanie znaleźć w ofercie odpowiadający im zestaw usług bankowych. Poniżej znajduje się uogólniona lista najważniejszych produktów, jakie udostępnia konsumentom omawiany bank.

BNP Paribas kieruje swoją ofertę do:
– klientów indywidualnych
– rolników
– właścicieli małych firm
– przedsiębiorców
– korporacji

Dodatkowe usługi to:
– Bankowość Premium
– Wealth Management
– Biuro Maklerskie

Głównymi produktami są:
– konta standardowe
– konta oszczędnościowe
– pożyczki gotówkowe
– kredyty gotówkowe
– kredyty hipoteczne
– kredyty samochodowe
– lokaty oszczędnościowe
– karty kredytowe
– pakiety biznesowe

BNP PARIBAS – oferta dla klientów detalicznych

Z uwagi na fakt, iż najpowszechniejszym rodzajem produktu bankowego, na który decyduje się niemal każdy człowiek, jest konto indywidualne, należy przyjrzeć mu się bardziej szczegółowo. Co zatem oferuje bank BNP Paribas klientom indywidualnym?

Konta

Podstawowe produkty, czyli konta, obejmują zarówno konta osobiste dla osób pełnoletnich, ale również konta, które mogą należeć do dzieci i młodzieży przed ukończeniem 18. roku życia. Warto zwrócić uwagę, że Konto Karty Samodzielniaka jest dedykowane dla dzieci w wieku 7-13 lat. Rachunki mogą być prowadzone w wersji podstawowej, czyli wyłącznie w złotych, lub też w wersji walutowej, dopuszczającej m.in. realizację przelewów za pomocą walut obcych, takich jak EUR, USD, CHF i GBP.

Kredyty

W ofercie kredytowej banku BNP Paribas figurują następujące rodzaje: kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyt samochodowy, kredyty ratalne, kredyt odnawialny w koncie. Dodatkowo klienta ma możliwość ubiegania się o restrukturyzację zadłużenia, a co za tym idzie, uzyskania obniżki w miesięcznej racie kredytu, kapitalizacji zaległości, konsolidacji posiadanego kredytu, zamiany produktu odnawialnego na ratalny, jak również wydłużenia okresu kredytowania.

Karty

Jeżeli chodzi o dostępne karty, konsument ma do dyspozycji standardowe karty do posiadanych kont bankowych, karty kredytowe w różnych wariantach, a także jedną z ciekawszych opcji – karty partnerskie z zestawem benefitów we współpracy z konkretnymi markami: Carrefour, Decathlon, Bricomarche oraz Abra. Warto zainteresować się programem mamBONUS, czyli programem lojalnościowym skierowanym do posiadaczy kart kredytowych Mastercard banku BNP Paribas. Oferuje on bardzo korzystne zniżki, rabaty, nagrody bądź raty 0% w wybranych sklepach.

Bankowość internetowa i mobilna

Klienci indywidualni mają dostęp do sprawnie funkcjonujących aplikacji bankowych. Korzystanie z nich w ogromnym stopniu ułatwia proces zarządzania usługami bankowymi. Codzienne czynności, takie jak chociażby wykonywanie przelewów, odbywają się w sposób szybki i niezwykle intuicyjny, przez co nie przysparzają one trudności nawet tym osobom, które nie są zaawansowane w kwestii usług internetowych. Bardzo przydatnym narzędziem jest aplikacja mobilna GOmobile, dzięki której możemy wykonywać operacje bankowe przy pomocy telefonu, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywamy. BNP Paribas umożliwia klientom płatności mobilne, a także aplikacje maklerskie GObroker i Sidoma Proffesional.

Płatności

Płatności mobilne stanowią w obecnych czasach znaczne ułatwienie, dlatego też bank BNP Paribas przygotował dla swoich klientów szeroką ofertę platform, z pomocą którym mogą oni takie transakcje realizować. Należą do nich: Apple Pay, BLIK, Google Pay, Garmin Pay oraz FitBit Pay. Płatności można dokonywać także w sposób elektroniczny, do czego służą Pay U Express, Pay by link i 3D Secure. Oprócz tego typu form, funkcjonuje także standardowe polecenie zapłaty.

Inwestycje

Bank BNP Paribas przykłada dużą wagę do możliwości inwestowania. W związku z tym, wśród produktów z kategorii inwestycyjnych, należących do oferty instytucji, wyróżnić można kilka rodzajów. Produkty strukturyzowane, rachunki maklerskie oraz fundusze inwestycyjne działają na korzystnych warunkach.

Oszczędności

W przypadku oszczędzania pieniędzy, z pomocą banku BNP Paribas klienci mają możliwość lokowania swojego majątku na różnorodnych kontach oszczędnościowych i lokatach.

Emerytura

W skład oferty dotyczącej emerytury wchodzą tradycyjne indywidualne konto emerytalne oraz indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego. Ponadto, osoby zainteresowane sprawdzoną formą oszczędzania na emeryturę mogą skorzystać ze specjalnego Rachunku Oszczędnościowego IKE.

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia w banku BNP Paribas obejmują następujące kategorie:
a) dom i rodzina
b) samochód i podróż
c) spłata zadłużenia
d) życie i zdrowie
e) karta kredytowa

Moje Auto – wynajem samochodu

Bank prowadzi także program długoterminowego wynajmu samochodów „Moje Auto”, dzięki któremu klienci indywidualni mogą użytkować, w ramach ustalonej opłaty miesięcznej, wybrany pojazd z dostępnej listy.

Oferta dla klientów biznesowych, korporacyjnych i samorządowych

1. Rolnicy

– konto otwarte na Agrobiznes
– różne rodzaje kredytów, w tym na prowadzenie gospodarstwa (w razie potrzeby możliwość restrukturyzacji zadłużenia)
– leasing
– fundusze unijne
– ubezpieczenia upraw, sprzętu rolniczego, majątku gospodarstwa rolnego, komunikacyjne oraz na życie i zdrowie
– bankowość internetowa i mobilna oraz płatności mobilne/zbliżeniowe
– karty
– wynajem Auto Plan
– Rachunek Pomocniczy Lokacyjny

2. Małe przedsiębiorstwa

– konta firmowe
– rachunki powiernicze i zastrzeżone
– kredyty
– karty
– bankowość internetowa oraz płatności mobilne/standardowe
– wynajem Auto Plan
– oferta dla wspólnot mieszkaniowych
– oszczędności
– terminale płatnicze
– oferta dla partnerów

3. Przedsiębiorstwa

– pakiety dla firm oraz rachunki bieżące, powiernicze i zastrzeżone
– kredyty
– lokaty
– obsługa i finansowanie handlu
– zarządzanie gotówką
– różne rodzaje płatności
– bankowość internetowa i mobilna

4. Korporacje

– rachunek bieżący, płacowy, powierniczy, zastrzeżony
– finansowanie
– obsługa i finansowanie handlu
– zarządzanie ryzykiem walutowym, stopy procentowej, zmian cen towarów
– zarządzanie gotówką
– bankowość internetowa i mobilna oraz różne rodzaje płatności

Kredyt bankowy – podstawowy produkt BNP PARIBAS

Kredyt gotówkowy to podstawowy produkt oferowany przez bank BNP Paribas klientom indywidualnym. Co dokładnie zawiera?

RRSO wynosi 12,42%. Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na dowolny cel. Rata kredytu jest stała. Maksymalna liczba wnioskodawców w przypadku tego rodzaju kredytu to dwie osoby. Jeżeli chodzi o kwotę, minimalną granicą jest 1000 zł, natomiast maksymalną – 200 000 zł. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 10 lat.

Wyciągi bankowe – jak szybko i wygodnie pobrać dokumentację bankową?

Zarówno obsługa konta bankowego, jak i dostęp do wszelkiej dokumentacji bankowej jest niezwykle wygodny. Jest to oczywiście zasługa sprawnie funkcjonujących aplikacji internetowych, jak również tych w wersji mobilnej. Przed zalogowaniem się, należy wybrać typ konta jaki posiadamy. Do zalogowania potrzebne będą identyfikator/login oraz hasło. W sekcji, w której znajdują się wykonane przez nas transakcje, wystarczy następnie znaleźć wyciąg i w razie potrzeby pobrać go na urządzenie bądź też od razu wydrukować.

Bankowość internetowa oraz mobilna w BNP PARIBAS

Bankowość internetowa i mobilna BNP Paribas stoi na bardzo wysokim poziomie i posiada wiele narzędzi, ułatwiających codzienne korzystanie z produktów i usług. Codzienne korzystanie z usług bankowych zdecydowanie ułatwiają dopracowane aplikacje mobline, dzięki którym w prosty sposób można dokonywać operacji finansowych, oszczędzając przy tym czas. Platforma internetowa posiada osobne segmenty dla poszczególnych rodzajów użytkowników, co ułatwia obsługę i wpływa na przejrzystość strony i jej komfortowe użytkowanie. Dla klientów korzystających z usług Biura Maklerskiego stworzono specjalne aplikacje maklerskie.

Oferta BNP Paribas

BNP Paribas oferuje konta dla małych firm oraz dużych przedsiębiorstw. Rachunek firmowy „Otwarte na Biznes” ma darmowe prowadzenie konta, 0 zł za przelewy internetowe oraz 0 zł za wydanie karty Mastercard, za którą będzie można płacić za branżowe zakupy. To udogodnienie dla małych przedsiębiorstw, gdyż zwykle nie mają bardzo dużego budżetu, a transakcji w ciągu miesiąca może być bardzo dużo. Jeśli np. mała firma lub start up potrzebuje pożyczki, Bank Paribas oferuje również kredyty dla firm – zarówno na bieżącą działalność jak i inwestycyjne.

0 0 głosy
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Miejsce 4
4/5
Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie

Konta

•0 zł* / 5 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
•6 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
•10 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
•8 zł- Karta Mastercard Multiwalutowa
*Opłata za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard wynosi 0 zł, gdy:
wykonasz co najmniej 3 transakcje bezgotówkową kartą w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty
lub
nie ukończyłeś 26. roku życia.

Karta

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard:
•0 zł - z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziału Banku oraz Planet Cash
•5 zł- z Euronet oraz pozostałych bankomatów w Polsce( Opłata nie jest pobierana w przypadku, gdy Użytkownik Karty nie ukończył 26. roku życia)
Pozostałe karty:
•0 zł

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu na dwa sposoby: przez telefon w aplikacji mobilnej GOmobile lub przez internet z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera.
Bezwarunkowo darmowe konto, a opłaty za kartę Otwartą na Dzisiaj można łatwo uniknąć.
Nowoczesna aplikacja GOmobile i pełna gama płatności mobilnych.
Szeroki wybór kart płatniczych.
Bezpłatne ubezpieczenia w zależności od wybranej karty("Rezygnacja z podróży", "Cyber Pomoc").
Specjalna oferta dla osób poniżej 26 roku życia.
Wysokie opłaty miesięczne za Kartę Otwartą na eŚwiat, Kartę Otwartą na Świat i Kartę Mastercard Multiwalutową, których nie da się uniknąć.
Wysokie opłaty za wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj.
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa banku.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 1
4.5/5
Karta kredytowa Mastercard Standard
Karta kredytowa Mastercard Standard

Konta

Jeżeli otworzysz kartę w promocji to przez pierwszy rok będzie bezwarunkowo darmowa.

STANDARDOWO:
Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•dokonasz transakcji bezgotówkowych kartą główną o wartości min. 1000 zł w poprzednim okresie rozliczeniowym.

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Darmowe użytkowanie karty kredytowej przez pierwszy rok w ramach promocji.
Standardowo - możliwość uniknięcia opłaty miesięcznej za kartę.
Długi okres bezodsetkowy - 56 dni.
Program mamBONUS - atrakcyjny program lojalnościowy (Płać kartą i korzystaj ze zniżek, rabatów, nagród i rat 0%).
Płatności Google Pay i Apple Pay.
Nowoczesna aplikacja GOmobile.
Plan ratalny dla transakcji powyżej 200 zł.
Dopasowanie do Klienta -wybór oraz możliwość zmiany dnia zakończenia cyklu rozliczeniowego spośród pięciu dostępnych: 5, 10, 15, 20, 25 dzień miesiąca.
STANDARDOWO Karta jest darmowa jeżeli dokonasz transakcji bezgotówkowych na min. 1000 zł/mies.
Wysokie prowizje za wypłaty z bankomatów (min. 10 zł).
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 6
4/5
Rachunek Maklerski
Rachunek Maklerski

•0 zł - jeżeli wskażesz swój adres mailowy do korespondencji z Biurem Maklerskim BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz podasz jako jeden z rachunków, na który dokonywane są przelewy pieniężne , rachunek bankowy prowadzony w BNP Paribas Bank Polska S.A
•30 zł - w pozostałych przypadkach

Konta

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Możliwość otwarcia konta bez wychodzenia z domu - online.
Możliwości inwestowania na rynkach zagranicznych.
Odroczony termin płatności.
Niskie prowizje od obrotu obligacjami.
Brak możliwość oszczędzania na emeryturę na rachunkach IKE.
Brak forex.
Wysoka opłata za przelew zewnętrzny (do innego banku).
Wysoka standardowa kwartalna opłata za prowadzenie konta (ale łatwa do uniknięcia).
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 9
4.2/5
Konto Otwarte Na Biznes
Konto Otwarte Na Biznes

Opłata wynosi 0zł, jeżeli :
•Twoje średnie miesięczne saldo wyniesie min. 3.000 zł/msc
lub
•zapewnisz wpływy na rachunek min. 20 000 miesięcznie.

Dodatkowo, Bank nie nalicza opłaty za prowadzenie rachunku:
•nowo założonym firmom (do 6 miesięcy od daty rozpoczęcia działalności) przez pierwszych 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Konta

Opłata uzależniona od wysokości miesięcznych wpływów:
•0 zł / 7 zł - wysokość miesięcznych wpływów poniżej 20.000 zł
•0 zł /3.5 zł - wysokość miesięcznych wpływów od 20.000 zł do 100.000 zł

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 700 zł w ciągu poprzedzającego miesiąca kalendarzowego
lub
•zapewnisz wpływy min. 100.000 zł/ miesięcznie.

Karta

•0 zł - z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziału Banku oraz Euronet
•1.50%, min. 10 zł - z pozostałych bankomatów

Bankomaty

Wysokość miesięcznych wpływów poniżej 20.000 zł:
•0 zł - 20 szt.
•1.50 zł - każdy kolejny
Wysokość miesięcznych wpływów od 20.000 zł do 100.000 zł
•0 zł - 40 szt.
•0.9 zł - każdy kolejny
Wysokość miesięcznych wpływów powyżej 100.000 zł
•0 zł - bez limitu

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Opłaty za prowadzenie konta i kartę można uniknąć.
Darmowe wpłaty we wpłatomatach zlokalizowanych na terenie banku.
Możliwość wyboru karty płatniczej do potrzeb biznesu - Karta debetowa Mastercard w PLN lub w EUR (dla transakcji rozliczanych w EUR).
Darmowy pakiet ubezpieczeń na firmowe zakupy kartą.
Bezpłatne korzystanie z terminali płatniczych w ramach Programu Polska Bezgotówkowa przez 12 miesięcy.
Konto firmowe można otworzyć jedynie w placówce banku.
Opłaty są uzależnione od miesięcznych wpływów.
Darmowe wypłaty tylko w bankomatach na terenie oddziału Banku oraz Euronet, reszta za opłatą (min. 10 zł).
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 7
4/5
Konto Otwarte na Ciebie [do 26 lat]
Konto Otwarte na Ciebie [do 26 lat]

Konta

0 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard dla osób poniżej 26. roku życia

Karta

0 zł - dla osób poniżej 26. roku życia

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu na dwa sposoby: przez telefon w aplikacji mobilnej GOmobile lub przez internet z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera.
Bezwarunkowo darmowe konto, karta Otwarta na Dzisiaj i wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce dla osób poniżej 26. roku życia.
Nowoczesna aplikacja GOmobile i pełna gama płatności mobilnych.
Szeroki wybór kart płatniczych.
Bezpłatne ubezpieczenia w zależności od wybranej karty("Rezygnacja z podróży", "Cyber Pomoc").
Wysokie opłaty miesięczne za Kartę Otwartą na eŚwiat, Kartę Otwartą na Świat i Kartę Mastercard Multiwalutową, których nie da się uniknąć.
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa banku.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 2
4/5
Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie

Konta

0 zł* / 5 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
6 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

10 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
8 zł- Karta Mastercard Multiwalutowa
*Opłata za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard wynosi 0 zł, jeżeli:
wykonasz co najmniej 3 transakcje bezgotówkową kartą w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty
lub
nie ukończyłeś 26. roku życia.

Karta

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard:
0 zł - z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziału Banku oraz Planet Cash
5 zł - z Euronet oraz pozostałych bankomatów w Polsce (opłata nie jest pobierana w przypadku, gdy Użytkownik Karty nie ukończył 26. roku życia)
Pozostałe karty:
0 zł

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu na dwa sposoby: przez telefon w aplikacji mobilnej GOmobile lub przez internet z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera.
Bezwarunkowo darmowe konto, a opłaty za kartę Otwartą na Dzisiaj można łatwo uniknąć.
Nowoczesna aplikacja GOmobile i pełna gama płatności mobilnych.
Szeroki wybór kart płatniczych.
Bezpłatne ubezpieczenia w zależności od wybranej karty("Rezygnacja z podróży", "Cyber Pomoc").
Specjalna oferta dla osób poniżej 26 roku życia.
Wysokie opłaty miesięczne za Kartę Otwartą na eŚwiat, Kartę Otwartą na Świat i Kartę Mastercard Multiwalutową, których nie da się uniknąć.
Wysokie opłaty za wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj.
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa banku.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Nie znaleziono
Couple with credit card buying on-line with a laptop

Ranking kont osobistych

W dzisiejszych czasach ciężko funkcjonować bez posiadania choć jednego konta w banku. Jeśli czeka Cię podjęcie decyzji odnośnie tego, w jakim banku konto otworzyć, to niestety nie udzielimy Ci na to pytanie jednej, prawidłowej odpowiedzi. Podpowiemy jednak na, co zwrócić uwagę podczas wyboru konta osobistego.

Banking online

Ranking kont firmowych

Wiele osób prowadzących działalność gospodarczą zastanawia się jak i w jakim kierunku rozwijać swoje przedsiębiorstwo, aby działało jak najsprawniej. Świetnymi rozwiązaniami dla posiadaczy firm stały się konta bankowe dla firm. Kontem firmowym nazywamy bankowy rachunek bieżący, który przeznaczony jest dla posiadaczy działalności gospodarczych.

Ranking Konto Darmowe

Ranking kont darmowych

Zastanawiasz się nad założeniem darmowego konta w banku, ale pytania bez odpowiedzi i wątpliwości sprawiają, że odwlekasz tę decyzję albo nie wiesz, jak się do niej zabrać? Doskonale trafiłeś! Nasz specjalistyczny portal z precyzją i dokładnością omawia różnorakie zagadnienia, związane z zakładaniem kont bankowych.

Ranking Konto Maklerskie

Ranking kont maklerskich

Podczas przygotowywania naszego rankingu kont maklerskich uwzględniliśmy najciekawsze oferty tych domów maklerskich, które działają na terenie Polski. Oceniając poszczególne produkty wzięliśmy pod uwagę nie tylko takie czynniki jak opłaty i prowizje, ale także dostęp do rozmaitych instrumentów finansowych.

Ranking kont walutowych

Ranking kont walutowych

Świat zmienia się na naszych oczach, również w kwestiach bankowości i prowadzenia różnych operacji związanych z działalnością gospodarczą poza ramami ojczystej waluty. W czasach globalizacji i stałego przemieszczania się po całym świecie, coraz więcej osób doświadczyło podobnej sytuacji.

Ranking konto studenckie

Ranking kont studenckich

Już od dłuższego czasu polski rynek bankowy pełen jest ofert dla młodych - czyli tak zwanych kont studenckich. W założeniu mają one być jak najtańsze, najczęściej po prostu darmowe, tym samym banki zupełnie nie zarabiają na swoich młodych klientach.