Adres banku

Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna

Departament Restrukturyzacji Nieruchomości

ul. Żwirki i Wigury 31

02-091 Warszawa

Dane banku

NIP: 5260006841
KRS: 0000014843
REGON: 000010205
Kod BIC/Swift: 801365365

Kontakt

Strona www:
https://www.pekao.com.pl/
Infolinia:
801365365

Pod nazwą Pekao kryje się polski bank, który ma uniwersalny charakter i ofertę skierowaną do szerokiego grona klientów, zarówno prywatnych jak i przedsiębiorców i klientów biznesowych.

Bank Pekao – najważniejsze informacje

Pod nazwą Pekao kryje się polski bank, który ma uniwersalny charakter i ofertę skierowaną do szerokiego grona klientów, zarówno prywatnych jak i przedsiębiorców i klientów biznesowych. Bank powstał w 1929 roku w Warszawie i swoją siedzibę posiada w tym mieście do dnia dzisiejszego. Pekao to jeden z najstarszych banków w naszym kraju, z dużym doświadczeniem w branży finansowej. Dla wielu naszych rodaków kojarzony jako bank z żubrem, natomiast jego nazwa powstała na bazie skrótu, który rozwinięty jest w nazwie spółki akcyjnej – Polska Kasa Opieki SA. Na początku swojej działalności bank funkcjonował jako państwowy bank komercyjny pod postacią spółki akcyjnej. W pierwszych latach działalności prowadził również swoje placówki w różnych zakątkach świata. Najczęściej pojawiał się w tych miejscach, gdzie migrowali Polacy. Zmiany w banku, które sprofilowały jego działalność na współczesne czasy nastąpiły po zakończeniu PRL. To właśnie PEKAO jako pierwszy bank w Polsce wydał kartę kredytową, a od roku 1998 prowadził proces prywatyzacji. Od roku 1999 był częścią włoskiej grupy UniCredit, w roku 2007 połączył się z bankiem BPH, od którego przejął klientów korporacyjnych. W roku 2016 doszło do zakupu banku przez PZU SA oraz Polski Fundusz Rozwoju i po blisko 20 latach bank wrócił do polskich właścicieli. Od roku 2017 ponownie wykorzystywane jest logo z żubrem. Bank ma więc niezwykle bogatą historię, teraz czas na to, by poznać ofertę jaką przygotował dla swoich klientów. Przed nami krótka charakterystyka propozycji dla klientów indywidualnych i firmowych.

Bank Pekao – opinie i recenzje konsumentów

W przypadku banku Pekao, opinie klientów są najlepszym źródłem wiedzy o produktach finansowych oferowanych przez bank. Oczywiście dla większości osób ważny będzie wybór odpowiedniej, spersonalizowanej oferty. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że klienci doceniający ofertę banku zwracają uwagę właśnie na to, że do wyboru jest cała masa produktów bankowych, z których większość można indywidualnie dopasować do własnych oczekiwań. To faktycznie sytuacja korzystna, która sprawia, że czy to warunki obsługi, propozycje kredytów czy kont są w dużej mierze spersonalizowane. Klient otrzymuje ofertę, która będzie odpowiadała jego potrzebom. Poznając opinie o Pekao Bank można liczyć na rozpoznanie oferty banku. Pozytywne głosy od klientów zbiera między innymi bankowość elektroniczna Pekao. Klienci doceniają nowoczesne rozwiązania, a także pozytywnie oceniają dostęp do gotówki, ponieważ jeśli chodzi o bankomat Pekao sieć jest również dobrze rozwinięta. Bankowość elektroniczna przygotowywana dla klientów daje dostęp do wielu produktów „na klik”. Z ofert banku można skorzystać nie wstając od komputera. To jeden z największych pozytywów przewijających się w opiniach na temat tego banku. Negatywnie klienci odnoszą się przede wszystkim do placówek stacjonarnych, gdzie niestety często spotyka się kolejki. Związane jest to jednak z tym, że wiele osób należy do grona klientów banku, a sieć placówek jest ograniczana na rzecz kontaktu online i telefonicznego. W ostatnich latach ilość klasycznych placówek została zmniejszona, te które funkcjonują również działają w mniejszym zakresie. Tym samym obsługa stacjonarna w opinii klientów mogłaby ulec poprawie. Bank stara się odpowiadać na oczekiwania klientów i między innymi dlatego infolinia Pekao jest stale rozwijana i grono pracujących konsultantów jest poszerzane.

Produkty bankowe – co wchodzi w skład oferty Bank Pekao?

Bank Pekao tak jak zostało wspominane jest jednym z najbardziej popularnych banków na rynku. Jego oferta nie ma sprofilowanego charakteru, dlatego można mówić o bogatej bazie propozycji produktowych dla klientów. Usługi kierowane są do szerokiego grona osób i dotyczy to zarówno klientów prywatnych jak i konsumentów z kręgu biznesowego. W ofercie spotykamy najważniejsze produkty rynku bankowego:

 • konta osobiste
 • kredyty gotówkowe
 • ubezpieczenia kart kredytowych i kredytów
 • kredyty hipoteczne
 • lokaty oszczędnościowe
 • pożyczki gotówkowe
 • kredyty studenckie
 • pożyczki remontowe
 • wymiana walut
 • inwestycje
 • usługa ułatwiająca opłatę rachunków.
 • biuro maklerskie
 • kompleksowa oferta ubezpieczeniowa
 • obsługa kont oszczędnościowych dla najmłodszych

Bank Pekao – oferta dla klientów detalicznych

Podstawową grupą klientów dla banku Peako są oczywiście klienci detaliczni. Dlatego ten zakres usług jaki dla nich jest przygotowany wygląda bardzo dobrze.  Podstawowe propozycje to oczywiście konto w Pekao – w tym zakresie można liczyć na konta osobiste, konta dla młodych czy konto walutowe oraz oszczędnościowe. Do konta przypisane są również inne usługi jak między innymi pożyczka z limitem odnawialnym w koncie. W przypadku kont osobistych propozycja banku zakłada prowadzenie kont bez opłat oraz dostęp do kart debetowych. Oferty kont osobistych to również propozycje dla dzieci i konta oszczędnościowe „Mój Skarb” prowadzone z myślą o oszczędnościach gromadzonych dla dzieci.

Jeśli chodzi o propozycje pożyczkowe i kredytowe oferta również jest dobrze rozwinięta. Klienci mogą skorzystać z kredytów i pożyczek gotówkowych, otrzymują dostęp do bogatej oferty jeśli chodzi o kredyty hipoteczne, studenckie, konsolidacyjne, remontowe. Bank wspiera również osoby chcąc kupić mieszkanie czy zbudować dom. Specjalna oferta dla tych klientów zakłada między innymi szybką wycenę kredytu do 300 tysięcy złotych. Bank finansuje do 90% inwestycji przy założeniu dodatkowego zabezpieczania dla części nieruchomości w postaci wykupienia ubezpieczenia kredytu. Oferta to również możliwość wyboru kilku walut a także zmiennej lub stałej stopy procentowej. Klienci indywidualni mogą liczyć na pomoc pracowników banku w ustaleniu indywidualnych warunków kredytowania.

Nie brakuje również propozycji ubezpieczeniowych. W związku z tym, że bank należy do PZU oferta ubezpieczeń powiązana jest z tą firmą i należy do najbogatszych w Polsce. Poza ubezpieczeniami kredytów i pożyczek klienci mogą skorzystać z ubezpieczeń komunikacyjnych, mają możliwość wykupu ubezpieczenia nieruchomości.

W ofercie pojawiają się propozycje dla tych, którzy chcą oszczędzać a więc konta inwestycyjne, oszczędności emerytalne czy oszczędności dla dziecka. Obecnie większość usług dla klientów detalicznych dostępnych jest jako produkty na klik, z których skorzystać można bez wychodzenia z domu.

Oferta dla klientów biznesowych, korporacyjnych i samorządowych.

Drugą grupą klientów Peako są większe podmioty i tutaj w grę wchodzą między innymi usługi świadczone na rzecz klientów biznesowych, korporacji czy instytucji samorządowych. Duże podmioty decydujące się na współpracę z Pekao mogą liczyć na sprecyzowaną biznesową ofertę przygotowaną z myślą o nich.Bank przygotowuje również ofertę, która jest dopasowana bądź to dla małych i średnich firm, bądź też specjalnie skrojoną pod kątem dużych korporacji, gdzie oferta produktów bankowych jest znacznie szersza. Dla małych i średnich firm dostępne są konta firmowe, specjalnie przygotowane pożyczki i kredyty umożliwiające finansowanie wydatków na inwestycje. W przypadku korporacji dochodzą produkt skarbowe, zabezpieczenie ryzyka kursowego, zabezpieczenie wysokości stop procentowych, certyfikaty depozytowe czy usługi związane z zarządzaniem finansami w firmie. Kompleksowa oferta dla korporacji i samorządów zakłada stworzenie warunków, w których zarządzanie finansami będzie maksymalnie uproszczone.

Kredyt bankowy – podstawowy produkt Bank Pekao

W ofercie Pekao możemy liczyć na bardzo dobrze przygotowane propozycje kredytowe. To jeden z podstawowych produktów banku, dlatego warto bliżej mu się przyjrzeć i zobaczyć na jakie warunki kredytu możemy liczyć. Oczywiście w dużej mierze warunki są wynikiem indywidualnych ustaleń, inaczej będzie wyglądać kredyt hipoteczny w banku Pekao a inaczej oferta kredytu gotówkowego. Poniższe dane odnoszą się do kredytu gotówkowego oferowanego przez Pekao. W tym względzie RRSO to 13,3% przy kredycie na dowolny cel i kwocie 8559 złotych. Całkowity koszt kredytu to 1453,59 złotego, w tym prowizja 412,7 i pozostała kwota to odsetki. Symulacja dotyczy kredytu na 29 płatnego w racie 333,75 zł.

Wyciągi bankowe – jak szybko i wygodnie pobrać dokumentację bankową?

Klienci banku Pekao dostają kompleksową ofertę usług, które ułatwiają korzystanie z produktów bankowych. Dużym ułatwieniem jest oczywiście dostęp do bankowości elektronicznej, która pozwala sprawnie zarządzać finansami. Na względzie możemy mieć między innymi wygodę jeśli chodzi o pobranie wyciągu z konta. Wystarczy zalogować się ze strony głównej na własne konto. Po zalogowaniu się na konto wystarczy wejść do zakładki historia i wybrać historię rachunku, którego wyciąg ma dotyczyć, a następnie w zakładce wyciągi będzie można pobrać dokument za interesujący nas okres rozliczeniowy. Sprawa jest prosta, każdy bez problemu sobie z tym poradzi i kontrola finansów osobistych nie będzie stanowiła problemu. Wyciąg pobierany jest w formie pliku PDF na dysk komputera czy pamięć urządzenia mobilnego.

Bankowość internetowa w Bank Pekao

Wśród elementów zasługujących na uwagę znajduje się bankowość internetowa Pekao. Od lat dążeniem banku jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które pod względem rozwiązań technologicznych postawią bank w czołówce rynkowych ofert. Bankowość internetowa dostępna w ofercie banku to oczywiście doskonale przygotowana strona internetowa z indywidualnym dostępem do konta. Obok niej funkcjonuje również aplikacja na urządzenia mobilne, która również cieszy się popularnością wśród klientów. Dostępna za 0 zł aplikacja PeoPay to jedna z najlepszych propozycji na krajowym rynku. Większość spraw można załatwić w kontakcie online, wiele produktów w ofercie banku to produkty na klik, dzięki czemu skorzystanie z oferty nie stanowi problemu. Innowacyjne rozwiązania wprowadzane przez Pekao sprawiają, że bank wyróżnia się w tym względzie na tle innych krajowych instytucji finansowych.

Oferta Bank Pekao dla firm

Przygotowana przez Pekao oferta skierowana jest również do firm. To ta grupa klientów, która dla banków jest oczywiście bardzo istotna, nie powinno więc być zaskoczenia, że zwraca się uwagę na tą kwestię. Na uwadze warto mieć między innymi ofertę kont firmowych, które dedykowane są dla przedsiębiorców, posiadają oczywiście wydzielone konto VAT i wygodę wykonywania przelewów do US i ZUS. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy w formie księgowości co pozwoli wygenerować JPK. Jeśli chodzi o obsługę firm bank Pekao ma także specjalnie przygotowywane oferty kredytowe z myślą o inwestycjach, które firmy mogą realizować. Nisko oprocentowane kredyty na inwestycje to jeden z tych czynników, które przyciągają biznesowych klientów do oferty Peako.  Można liczyć na wsparcie pracowników banku jeśli chodzi o realizację inwestycji i pomoc w wyborze formy kredytowania. Klienci mogą liczyć na dostęp do terminali płatniczych bez opłat, co ułatwi wprowadzenie w firmie płatności bezgotówkowych. Doświadczenie w obsłudze różnych klientów sprawia, że oferta przygotowana przez Peako stoi faktycznie na wysokim poziomie i spełniać będzie oczekiwania wszystkich klientów również tych należących do grona przedsiębiorców. W przypadku przedsiębiorców oferta tworzona jest w różny sposób w zależności czy chodzi o jednoosobowe firmy, małe i średnie przedsiębiorstwa czy wielkie korporacje.

Dlaczego warto skorzystać z usług Banku Pekao?

Wiele osób zastanawia się co może skłonić nas do skorzystania z usług Pekao. Na uwadze warto mieć między innymi ogromne doświadczenie na rynku. Bank funkcjonuje już od blisko 100 lat i zajmuje się obsługą zarówno klientów detalicznych jak i biznesowych. Osoby korzystające z usług banku chętnie podkreślają jego innowacyjność i wprowadzenie na rynek nowoczesnych rozwiązań związanych między innymi z obsługą produktów bankowych przez internet. Większość klientów docenia również oferty kredytowe przygotowywane przez Pekao. Doskonałym przykładem będą opinie o kredycie hipotecznym Pekao. Pozytywne opinie klientów pokazują, że bank wspiera klientów zainteresowanych inwestycją w mieszkanie czy budowę domu. Ogromne doświadczenie na rynku, duży wybór produktów oraz innowacyjność to niewątpliwie takie czynniki, które przemawiają za popularnym bankiem z żubrem i mogą zachęcić do tego, by tej instytucji zaufać i powierzyć jej swoje finanse. Stabilna pozycja banku na rynku może przemawiać do niezdecydowanych i tych osób, które obawiają się o swoje pieniądze w dobie kryzysu. W przypadku Pekao mamy do czynienia z dużym bankiem  o silnym kapitale znajdującym się w polskich rękach, co dodatkowo powinno podnosić wiarygodność tej instytucji w oczach klientów.

0 0 głosy
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Miejsce 2
4.5/5
Konto Przekorzystne Biznes
Konto Przekorzystne Biznes

Jeżeli założysz konto w promocji, to prowadzenie konta przez rok będzie darmowe.

STANDARDOWO:

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli spełnisz min. jeden z następujących warunków:
•zapewnisz wpływy na rachunek w kwocie min. 2000 zł w danym miesiącu kalendarzowym
•wykonasz z rachunku min. 1 przelew do ZUS lub US (lub inny podatkowy),
•na rachunek rozliczona zostanie min. 1 transakcja z terminala wydanego przez Bank,
•wykonasz min. 1 transakcje wymiany walut w Banku,
•wykonasz min. 1 płatność na rzecz Pekao Leasing.

Dodatkowo, Bank nie nalicza opłaty za prowadzenie rachunku:
•nowo założonym firmom (do 12 miesięcy od daty rozpoczęcia działalności) przez pierwszych 12 miesięcy od daty zawarcia umowy,
•podmiotom niedziałającym w celu osiągnięcia zysku w rozumieniu art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Konta

Jeżeli założysz konto w promocji, to karta przez rok będzie darmowa.

STANDARDOWO:
Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 300 zł w miesiącu.

Karta

•0 zł - z bankomatów PEKAO
•0 zł - dwie pierwsze wypłaty w miesiącu z pozostałych bankomatów
•2.30% min. 5 zł -kolejne wypłaty z pozostałych bankomatów

Bankomaty

•0 zł – wewnętrzne i pierwsze 15 przelewów zewnętrznych w miesiącu
•1.5 zł – kolejne przelewy zewnętrzne
•0 zł - w aplikacji mobilnej PeoPay

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, to Konto założysz bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem aplikacji mobilnej PeoPay lub online.
Darmowe konto i karta w promocji przez rok, później łatwe do uniknięcia opłaty.
Nowoczesna bankowość mobilna PeoPay - jedna aplikacja do płacenia i zarządzania finansami firmy.
Karta wielowalutowa - brak kosztów przewalutowania transakcji.
Korzystna oferta na terminal płatniczy.
Atrakcyjny program rabatowy - Galeria Rabatów (zniżki do 30%).
Płatna autoryzacja operacji przez kody SMS (można uniknąć opłaty korzystając z darmowej autoryzacji w PekaoInternet lub Peopay).
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 8
4.4/5
Konto Przekorzystne
Konto Przekorzystne

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•w poprzednim miesiącu zapewnisz wpływ na rachunek jednorazowo na kwotę min. 500 zł i dokonasz min. jedną transakcje bezgotówkową kartą lub aplkacją PeoPay
lub
•masz mniej niż 26 lat.

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli spełnisz te same warunki, co w przypadku zwolnienia z opłat za konto to znaczy:
•zapewnisz wpływ na rachunek jednorazowo na kwotę min. 500 zł i dokonasz min. jedną transakcje bezgotówkową kartą lub aplkacją PeoPay
lub
•masz mniej niż 26 lat.

Karta

Dla osób poniżej 26. roku życia:
•0 zł
Dla osób powyżej 26. roku życia:
•0 zł - z bankomatów PEKAO
•0 zł* / 2.30% min. 5 zł - z pozostałych bankomatów
*Opłata wyniesie 0 zł dla dwóch pierwszych wypłat w miesiącu, jeżeli w poprzednim miesiącu spełniłeś warunki zwolnienia z opłat za konto.

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu za pośrednictwem aplikacji mobilnej PeoPay – na selfie.
Konto i karta są darmowe dla osób poniżej 26 roku życia.
Dla osób powyżej 26 roku życia opłaty za konto i kartę można łatwo uniknąć(w obu przypadkach trzeba spełnić te same warunki).
Funkcjonalna aplikacja mobilna PeoPay i pełna oferta płatności mobilnych.
Karta wielowalutowa - jedna karta do rachunków w PLN, EUR, USD, GBP, CHF.
Brak kosztów przewalutowania - rozliczenie transakcji następuje bezpośrednio po kursach Mastercard bez dodatkowej opłaty banku.
Atrakcyjny program rabatowy - Galeria Rabatów (zniżki do 30%).
Płatna autoryzacja operacji przez kody SMS (można uniknąć opłaty korzystając z darmowej autoryzacji w PekaoInternet lub Peopay).
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 5
4.5/5
Karta kredytowa Elastyczna
Karta kredytowa Elastyczna

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
• dokonasz w poprzednim cyklu rozliczeniowym min. jednej transakcji bezgotówkowej lub gotówkowej.

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Niewielka opłata za kartę, którą można łatwo uniknąć(min. jedna transakcja kartą w poprzednim cyklu rozliczeniowym).
Brak prowizji za przewalutowanie transakcji.
Elastyczna spłata - wydatki od 300 do 5000 zł możesz rozłożyć na raty.
4% zwrotu wydatków za rezerwacje noclegów na Booking.com.
Opłata za wydanie karty głównej i karty pomocniczej (15zł).
Wysoka opłata za przekroczenie limitu (40 zł).
Niski limit kredytowy (do 30.000 zł).
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 10
4/5
Eurokonto Walutowe
Eurokonto Walutowe

Opłata wynosi 0 zł dla:
•posiadaczy rachunku Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Konta Private Banking.

Konta

•0 zł - Visa EUR, Visa USD
•0 zł / 3 zł - MasterCard Debit FX z funkcją wielowalutową
Opłata za kartę MasterCard Debit FX z funkcją wielowalutową wynosi 0 zł, jeżeli:
•zapewnisz wpływ na rachunek jednorazowo na kwotę min. 500 zł i dokonasz min. jedną transakcje bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay
lub
•masz mniej niż 26 lat

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Darmowe prowadzenie konta dla posiadaczy rachunku Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Konta Private Banking i darmowa karta do konta.
Opłatę za kartę MasterCard Debit FX z funkcją wielowalutową można łatwo uniknąć.
Darmowy Kantor Pekao24.
Funkcjonalna aplikacja mobilna PeoPay.
Brak kosztów przewalutowania - rozliczenie transakcji następuje bezpośrednio po kursach Mastercard bez dodatkowej opłaty banku.
Karta wielowalutowa - jedna karta do rachunków w PLN, EUR, USD, GBP, CHF.
Atrakcyjny program rabatowy - Galeria Rabatów (zniżki do 30%).
Konieczność posiadania konta osobistego w Banku PEKAO.
Wysokie opłaty za wypłaty z bankomatów za granicą.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 2
4.5/5
Konto Przekorzystne Biznes
Konto Przekorzystne Biznes

Jeżeli założysz konto w promocji, to jego prowadzenie przez rok będzie darmowe.

STANDARDOWO:
Opłata wynosi 0 zł, jeżeli spełnisz min. jeden z następujących warunków :
•zapewnisz wpływy na rachunek w kwocie min. 2000 zł w danym miesiącu kalendarzowym,
•wykonasz z rachunku min. 1 przelew do ZUS lub US (lub inny podatkowy),
•na rachunek zostanie rozliczona min. 1 transakcja z terminala wydanego przez Bank,
•wykonasz min. 1 transakcje wymiany walut w Banku,
•wykonasz min. 1 płatność na rzecz Pekao Leasing.

Dodatkowo, Bank nie nalicza opłaty za prowadzenie rachunku nowo założonym firmom (do 12 miesięcy od daty rozpoczęcia działalności) przez pierwszych 12 miesięcy od daty zawarcia umowy i podmiotom niedziałającym w celu osiągnięcia zysku w rozumieniu art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Konta

Jeżeli założysz konto w promocji, to karta przez rok będzie darmowa.

STANDARDOWO:
Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•wykonasz kartą transakcje bezgotówkowe na co najmniej 300 zł w miesiącu.

Karta

•0 zł - z bankomatów PEKAO
•0 zł - dwie pierwsze wypłaty w miesiącu z pozostałych bankomatów
•2.30% min 5 zł -kolejne wypłaty z pozostałych bankomatów

Bankomaty

•0 zł –  przelewy wewnętrzne i pierwsze 15 przelewów zewnętrznych w miesiącu
•1.5 zł – kolejne przelewy zewnętrzne w miesiącu
•0 zł - wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej PeoPay

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, to Konto założysz bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem aplikacji mobilnej PeoPay lub online.
Darmowe konto i karta w promocji przez rok, później łatwe do uniknięcia opłaty.
Nowoczesna bankowość mobilna PeoPay - jedna aplikacja do płacenia i zarządzania finansami firmy.
Karta wielowalutowa - brak kosztów przewalutowania transakcji.
Korzystna oferta na terminal płatniczy.
Atrakcyjny program rabatowy - Galeria Rabatów (zniżki do 30%).
Płatna autoryzacja operacji przez kody SMS (można uniknąć opłaty korzystając z darmowej autoryzacji w PekaoInternet lub Peopay).
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 4
4.5/5
Konto Przekorzystne dla młodych
Konto Przekorzystne dla młodych

Konta

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu za pośrednictwem aplikacji mobilnej PeoPay – na selfie.
Bezwarunkowo darmowe konto, karta i wszystkie bankomaty na całym świecie.
Funkcjonalna aplikacja mobilna PeoPay i pełna oferta płatności mobilnych.
Karta wielowalutowa - jedna karta do rachunków w PLN, EUR, USD, GBP, CHF.
Brak kosztów przewalutowania - rozliczenie transakcji następuje bezpośrednio po kursach Mastercard bez dodatkowej opłaty banku.
Atrakcyjny program rabatowy - Galeria Rabatów (zniżki do 30%).
Płatna autoryzacja operacji przez kody SMS (można uniknąć opłaty korzystając z darmowej autoryzacji w PekaoInternet lub Peopay).
Mało atrakcyjna oferta oszczędnościowa.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Nie znaleziono
Couple with credit card buying on-line with a laptop

Ranking kont osobistych

W dzisiejszych czasach ciężko funkcjonować bez posiadania choć jednego konta w banku. Jeśli czeka Cię podjęcie decyzji odnośnie tego, w jakim banku konto otworzyć, to niestety nie udzielimy Ci na to pytanie jednej, prawidłowej odpowiedzi. Podpowiemy jednak na, co zwrócić uwagę podczas wyboru konta osobistego.

Banking online

Ranking kont firmowych

Wiele osób prowadzących działalność gospodarczą zastanawia się jak i w jakim kierunku rozwijać swoje przedsiębiorstwo, aby działało jak najsprawniej. Świetnymi rozwiązaniami dla posiadaczy firm stały się konta bankowe dla firm. Kontem firmowym nazywamy bankowy rachunek bieżący, który przeznaczony jest dla posiadaczy działalności gospodarczych.

Ranking Konto Darmowe

Ranking kont darmowych

Zastanawiasz się nad założeniem darmowego konta w banku, ale pytania bez odpowiedzi i wątpliwości sprawiają, że odwlekasz tę decyzję albo nie wiesz, jak się do niej zabrać? Doskonale trafiłeś! Nasz specjalistyczny portal z precyzją i dokładnością omawia różnorakie zagadnienia, związane z zakładaniem kont bankowych.

Ranking Konto Maklerskie

Ranking kont maklerskich

Podczas przygotowywania naszego rankingu kont maklerskich uwzględniliśmy najciekawsze oferty tych domów maklerskich, które działają na terenie Polski. Oceniając poszczególne produkty wzięliśmy pod uwagę nie tylko takie czynniki jak opłaty i prowizje, ale także dostęp do rozmaitych instrumentów finansowych.

Ranking kont walutowych

Ranking kont walutowych

Świat zmienia się na naszych oczach, również w kwestiach bankowości i prowadzenia różnych operacji związanych z działalnością gospodarczą poza ramami ojczystej waluty. W czasach globalizacji i stałego przemieszczania się po całym świecie, coraz więcej osób doświadczyło podobnej sytuacji.

Ranking konto studenckie

Ranking kont studenckich

Już od dłuższego czasu polski rynek bankowy pełen jest ofert dla młodych - czyli tak zwanych kont studenckich. W założeniu mają one być jak najtańsze, najczęściej po prostu darmowe, tym samym banki zupełnie nie zarabiają na swoich młodych klientach.