Adres banku

Bank Millennium SA

ul. Stanisława Żaryna 2A

02-593 Warszawa

Dane banku

NIP: 5260212931
KRS: 0000010186
REGON: 001379728
Kod BIC/Swift: BIGBPLPW

Kontakt

Strona www:
https://www.bankmillennium.pl/
Infolinia:
801 331 331

Od lat znajduje się on w gronie największych i najbardziej popularnych instytucji sektora bankowego utrzymując starych i przyciągając konkurencyjną ofertą i reklamą nowych klientów.

Myśląc o największych bankach w Polsce nie sposób w rozważaniach pominąć Banku Millennium. Od lat znajduje się on w gronie największych i najbardziej popularnych instytucji sektora bankowego utrzymując starych i przyciągając konkurencyjną ofertą i reklamą nowych klientów. Czym charakteryzuje się, jaką ma historię i co oferuje Bank Millennium?

Bank Millennium – najważniejsze informacje

Historia banku sięga czasów PRL-u. W 1989 roku utworzono z inicjatywy ówczesnej władzy w Warszawie Bank Inicjatyw Gospodarczych. Jednocześnie stworzono spółkę akcyjną BIG SA wraz z udziałowcami z m.in. sektora ubezpieczeń. W 1997 roku doszło do fuzji z Bankiem Gdańskim i rozpoczęto działalność pod nową nazwą – BIG Bank Gdański. Już rok później rozpoczęto współpracę z portugalskim bankiem Banco Comercial Português wprowadzając bankowość detaliczną pod nazwą Millennium. W 2002 roku portugalski bank stał się głównym udziałowcem w spółce, co doprowadziło do zmiany jej nazwy w kolejnym roku na znany do dziś Bank Millennium. Od tamtej pory portugalska spółka utrzymuje większość akcji w Banku Millennium, w wysokości 50,1%. Kolejna fuzja w historii banku miała miejsce w 2019 roku, podczas której Bank Millennium przejął Eurobank wraz z jego dotychczasowymi usługami i klientami. Obecnie jest siódmym największym bankiem w Polsce pod względem wysokości aktywów przekraczającej 101 miliardów złotych.

Bank Millennium – opinie i recenzje konsumentów

Popularne marki, by się rozwijać potrzebują zwiększającego się grona zwolenników i zadowolonych klientów. Nie inaczej jest w przypadku banków. Rozwój i popularność internetu pozwala łatwo dzielić się odczuciami przez klientów i śledzić wystawiane o Banku Millennium opinie. Na co szczególnie i najczęściej zwracają uwagę klienci tego banku?

Zalety

Konsumenci cenią Bank Millennium za bogatą ofertę kredytową, w którą wchodzą kredyty gotówkowe, oraz karty kredytowe. Podążając za trendami bank posiada rozbudowaną witrynę Millennium bankowości internetowej oraz aplikację mobilną. Obie cieszą się uznaniem klientów banku, którzy zwracają uwagę na wygodę i przejrzystość podczas korzystania z tych usług przez co łatwo jest obsługiwać posiadane w Banku Millennium konto osobiste. Do zalet zaliczyć można także, z uwagi na wielkość banku, ilość placówek i bankomatów oraz wpłatomatów. Dzięki temu w Millennium bankowość elektroniczna idzie w parze z bardziej tradycyjną bankowością opartą o gotówkę.

Wady

Każda duża marka spotyka się także z krytyką. Negatywnie wskazujące na Bank Millennium opinie najczęściej zwracają uwagę na pojawiające się problemy z kontaktem z infolinią bądź obsługą klienta, oraz uciążliwa metoda logowania na stronie internetowej banku.

Produkty bankowe – co wchodzi w skład oferty Banku Millennium?

Posiadana przez Bank Millennium oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do klientów biznesowych. Jest on uniwersalny pod tym względem i oferuje kompleksowe usługi obejmujące zarówno prowadzenie małych kont osobistych, jak i prowadzenie bankowości dla dużych przedsiębiorstw. Do produktów banku należą:

 • kredyty i pożyczki – gotówkowe, hipoteczne, oraz karty kredytowe;
 • konta osobiste;
 • lokaty, oszczędności i inwestycje;
 • bankowość dla firm i przedsiębiorstw;
 • ubezpieczenia;
 • walutowe usługi finansowe;
 • programy lojalnościowe.

Bank Millennium – oferta dla klientów detalicznych

W Banku Millennium klienci indywidualni mają szeroki wybór kont, pożyczek, kredytów, czy ubezpieczeń, wraz z szeregiem ułatwiających bankowość i zarządzanie oszczędnościami rozwiązań. W ofercie banku dla klientów detalicznych znajdują się:

– Konta osobiste:

W ofercie znajdują się konta osobiste z darmowym prowadzeniem (po spełnieniu kilku warunków) dostosowane do użytkowników w różnym wieku, w tym konta dla dzieci. Bank oferuje także konta walutowe w najpopularniejszych walutach. Wraz z kontem idzie w parze bankowość elektroniczna pozwalająca na dostęp do konta i wykonywanie na nim operacji przy użyciu bankomatów, bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

– Karty płatnicze:

Zakładając konto Millennium otrzymujemy kartę do konta – debetową marki Visa. W przypadku kart kredytowych bank oferuje wachlarz typowych kart Visa i Mastercard, w tym z serii Gold i Platinum. Dodatkowo dostępne są karty przedpłacone, a idąc z duchem czasu karty wirtualne umożliwiające płatności zbliżeniowe smartfonem.

– Kredyty i pożyczki:

Kredyty Banku Millennium obejmują pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne i kredyty hipoteczne. Zaliczają się do tego także limity w kontach osobistych. Co jakiś czas bank wprowadza specjalne oferty kredytów i pożyczek oferując niższe oprocentowanie, lub inne korzystne warunki po spełnieniu określonych warunków.

– Oszczędności:

W Millennium dostępne jest multum rozwiązań do zarządzania oszczędnościami i ich inwestowania. W parze z kontem osobistym często idzie darmowe prowadzenie konta oszczędnościowego z niewielkim oprocentowaniem. Do pomnażania oszczędności oferowane są lokaty, a nawet rozbudowane programy inwestycyjne i emerytalne.

– Ubezpieczenia:

Poza ubezpieczeniem usług finansowych oferowanych przez bank w Millennium możliwe jest wykupienie innego rodzaju ubezpieczeń, jak ubezpieczenie OC/AC, ubezpieczenie turystyczne, czy Pakiet Bardzo Pomocny będący oryginalną ofertą banku łączącą m.in. pomoc medyczną i IT.

– Oferta Prestige:

To specjalna oferta banku dla klientów indywidualnych skierowana szczególnie do osób często podróżujących. Usługi finansowe w tej ofercie obejmują konta, karty i operacje walutowe, oraz w złotych. Ułatwia ona m.in. przelewy zagraniczne, a także oferuje ubezpieczenia podróżne i wiele więcej.

– Oferta Bankowość Prywatna:

To oferta skierowana do klientów, których aktywa w Banku Millennium przekraczają milion złotych. Posiada ona wszystkie typowe dla banku usługi dostosowane do najbardziej wymagających klientów. Udostępnia ona usługi doradcy finansowego, a także szersze możliwości inwestycyjne i oszczędnościowe.

Darmowe konto w Banku Millennium

Zgodnie z obecnymi trendami bank oferuje darmowe prowadzenie konta i darmową obsługę przelewów, i kart do konta. W celu uniknięcia opłaty związanej z prowadzeniem konta należy spełnić kilka prostych warunków. W przypadku podstawowego Konta 360° jest to dokonanie minimum jednej transakcji kartą do konta oraz zapewnienie wpływu w wysokości łącznie przekraczającej minimum 1000 zł w ciągu miesiąca kalendarzowego. W przypadku niespełnienia któregoś z warunków pobierane są opłaty za prowadzenie konta i obsługę karty wynoszące po kilka złotych. Wraz z prowadzeniem konta Millennium wykonywanie przelewów internetowych jest darmowe. Podobnie jak wypłaty z bankomatów należących do Millennium (w przypadku bankomatów niektórych innych firm może być pobierana prowizja).

Oferta dla klientów biznesowych, korporacyjnych i samorządowych.

Bank Millennium posiada także ofertę skierowaną, poza klientami indywidualnymi, do firm i przedsiębiorstw. Posiada ona kompleksowe pakiety usług. W jej skład wchodzą:

 • obsługa bieżących rachunków;
 • karty płatnicze;
 • finansowanie potrzeb i handlu;
 • leasing;
 • faktoring;
 • terminale płatnicze;
 • produkty skarbu;
 • usługi powiernicze;
 • Pracownicze Plany Kapitałowe;
 • inwestowanie kapitału;
 • sektor publiczny.

Kredyt bankowy – podstawowy produkt Bank Millennium

Jednym z podstawowych i jednocześnie najbardziej popularnych z produktów Banku Millennium jest kredyt gotówkowy. Przed przystąpieniem do przedstawienia kredytu w liczbach warto wspomnieć, że na stronie banku znajduje się wbudowany kalkulator pozwalający samodzielnie obliczyć wysokość raty i oprocentowanie potencjalnego kredytu na podstawie aktualnej oferty banku.

Przykładowy kredyt w ofercie standardowej w Banku Millennium prezentuje się następująco (dane z kalkulatora na stronie banku w marcu 2021 roku):

 • Kwota kredytu: 15 000 zł;
 • Liczba rat: 60;
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 14,04%;
 • Wysokość raty*: 342,87 zł.

*przy założeniu przelewania wynagrodzenia do Banku Millennium oraz braku ubezpieczenia na spłatę pożyczki.

Wysokość oprocentowania zmienia się w zależności od kwoty kredytu oraz czasu. Pożyczki pobierane na dłuższy okres czasu posiadają niższe oprocentowanie.

Wyciągi bankowe – jak szybko i wygodnie pobrać dokumentację bankową?

Bankowość elektroniczna w Banku Millennium – Millenet, jest wygodna i przejrzysta. Dzięki temu dowolny wyciąg z konta, lub dostęp do innej dokumentacji można uzyskać już po kilku kliknięciach. By pobrać wyciąg z konta należy wykonać kolejno odpowiednie kroki:

 • Zalogować się w bankowości internetowej klikając przycisk logowania na stronie głównej. Znajduje się on po prawej górnej stronie ekranu. Następnie kolejno należy podać Millekod, a następnie hasło do logowania wraz z potwierdzeniem wybranych cyfr z numeru PESEL.
 • Przejść do zakładki „Moje finanse”, gdzie możemy wybrać „Lista wyciągów” lub „Wyciąg z historii transakcji”. Pierwsza opcja daje dostęp do bezpośredniego pobrania automatycznie tworzonych co miesiąc historii wszystkich transakcji.
 • Wybór opcji „Wyciąg z historii transakcji” przeniesie nas do kolejnego okna, gdzie samodzielnie można wybrać okres i konta z których chcemy otrzymać wyciąg. Można wybrać także format pliku w jakim chcemy otrzymać dokumentację.
 • Po kliknięciu przycisku „Pobierz” plik zostanie pobrany na komputer.

Bankowość internetowa w Banku Millennium

W Banku Millennium bankowość internetowa nazywana jest Millenetem. Jest to serwis internetowy obsługujący wszystkie operacje związane z bankowością możliwe do wykonania samodzielnie i umożliwiający zarządzanie finansami. Cieszy się on pozytywnymi opiniami ze względu na prostą intuicyjną obsługę, oraz mnogość przydatnych funkcji. Millenet pozwala na wygodne zarządzanie finansami dzięki podglądowi stanu kont, lokat i stanów kredytów wraz z dostępem do historii transakcji i wbudowanemu narzędziu Managera Finansów. Poza możliwościami dokonywania typowych operacji finansowych serwis oferuje także usługi urzędowe – MilleUrząd pozwalające na obsługę Profilu Zaufanego, składanie wniosków o świadczenia 500+ oraz 300+, dostęp do Platformy Usług Elektronicznych ZUS i rejestrację numeru telefonu na kartę.

Oferta Bank Millennium dla firm

Oferta skierowana dla firm ma ułatwić klientom zarządzanie ich biznesem pod kątem finansowym. W związku z tym bank oferuje specjalne konta firmowe wraz z ich obsługą internetową. Dla rozwijających się firm oferta przewiduje leasing dla rozwijania floty samochodowej, czy kredyty gotówkowe lub inwestycyjne. Przedsiębiorców może zainteresować także faktoring, czy inkaso dokumentowe. Nadwyżki mogą zostać ulokowane na jednej z lokat znajdujących się także w ofercie Banku Millennium dla firm.

Dlaczego warto skorzystać z usług Banku Millennium?

Pierwszym aspektem zwracającym uwagę na Bank Millennium jest jego bogata oferta kont osobistych, oszczędnościowych, kredytów, lokat, czy ubezpieczeń dostępnych zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorstw, co jest w stanie sprostać szerokiemu gronu klientów. Bank Millennium powstał jako jeden z pierwszych banków komercyjnych w Polsce, a obecnie posiada jedną z najlepiej ocenianych aplikacji mobilnych w sektorze bankowym oraz intuicyjny system bankowości internetowej, do czego świetnie odnosi się jedno z haseł reklamowych banku – „Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu”. Bank stara się także stale implementować nowe produkty w ofercie coraz bardziej wykraczające poza usługi typowo bankowe, co jeszcze bardziej ma ułatwiać wszelkie operacje finansowe, a w rezultacie życie codzienne jego klientów.

Czym się wyróżnia oraz ciekawostki i liczby na temat Banku Millennium

Bank Millennium wyróżnia się nie tylko ofertą, ale także profilem działalności i swoją historią. Do faktów na temat tego banku można zaliczyć:

 • Powstał w wyniku inicjatywy władz państwa jako jeden z pierwszych banków komercyjnych w kraju.
 • Obecnie większość akcji, w wysokości 50,1%, należy do portugalskiej spółki Banco Comercial Português.
 • Pozostali akcjonariusze posiadający ponad 5% to: Nationale-Nederlanden OFE (9,06%), OFE PZU „Złota Jesień” (7,06%) oraz Aviva OFE (6,33%). (wg. stanu na 31 grudnia 2020 roku)
 • Jest pierwszą w Polsce notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych spółką tego typu.
 • Joao Bras Jorge jest Prezesem Zarządu Banku Millennium od 24 października 2013 roku.
 • Do Grupy Banku Millennium należą usługi z zakresu leasingu, domu maklerskiego, fundacji, Tworzywo Funduszy Inwestycyjnych oraz Millennium Goodie.
 • Posiada siedzibę w Warszawie i prawie 700 oddziałów w całej Polsce.
 • W 2018 roku Bank Millennium posiadał 1,8 mln klientów.
 • Bank prowadzi obsługę dla klientów z niepełnosprawnościami oraz infolinię w języku rosyjskim i ukraińskim.
 • Jest siódmym największym bankiem w Polsce pod względem aktywów w wysokości 101,320 mld zł (dane za III kwartał 2020 roku).
 • Spółka zmieniała dwukrotnie nazwę i najdłużej utrzymuje się pod obecną (od 2003 roku).
 • Od początku działalności spółka przejęła dwa banki – Bank Gdański w 1997 roku, oraz Eurobank w 2019 roku.
0 0 głosy
Ocena
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Miejsce 7
4.4/5
Konto Mój Biznes
Konto Mój Biznes

Jeżeli założysz konto w promocji, to jego prowadzenie konta przez 2 lata będzie darmowe.

STANDARDOWO:
Opłata wynosi 0 zł, jeżeli spełnisz min. jeden z następujących warunków :
•w poprzednim miesiącu zapewnisz łączne wypływy zewnętrzne na konto min. 1000 zł (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków bankowych – indywidualnych lub związanych z prowadzoną przez Posiadacza rachunku działalnością gospodarczą – prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku przez Bank Millennium S.A.)
lub
•w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 przelew do ZUS lub US.

Dodatkowo, Bank nie nalicza opłaty za prowadzenie rachunku nowo założonym firmom (do 12 miesięcy od daty rozpoczęcia działalności) przez pierwszych 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 500 zł w ciągu poprzedzającego miesiąca kalendarzowego.

Opłata nie jest pobierana za miesiąc kalendarzowy, w którym karta została wydana.

Karta

•0 zł - w bankomatach Millennium
•1 zł- w bankomatach Santander Bank Polska i Planet Cash
•3.5%, min. 5 zł - w pozostałych bankomatach

Bankomaty

•0 zł- przelewy wewnętrzne
•0 zł - pierwsze 20 przelewów zewnętrznych w miesiącu
•1 zł - każdy kolejny przelew zewnętrzny

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu. Tożsamość potwierdzisz,logując się na swoje konto osobiste w innym banku.
Darmowe prowadzenie konta firmowego i kont walutowych w GBP, EUR, CHF, USD przez dwa lata w ramach promocji.
Standardową opłaty za konto i kartę można łatwo uniknąć.
Nowoczesna aplikacja mobilna.
Pakiet 20 darmowych przelewów internetowych w miesiącu.
Wysokie prowizje za wypłaty i wpłaty środków w oddziale i wpłatomacie.
Wysokie prowizje za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.
Wysoka prowizja za konto w przypadku niespełniania warunków zwolnienia z opłat.
Standardowo opłata za prowadzenie rachunku walutowego wynosi 15 zł/mies. i nie da się jej uniknąć.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 10
3.9/5
Konto 360°
Konto 360°

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•zapewnisz łączny wpływ zewnętrzny na konto w wysokości min. 1000 zł
oraz
•wykonasz min. jedną płatność kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•zapewnisz łączny wpływ zewnętrzny na konto w wysokości min. 1000 zł
oraz
•wykonasz min. jedną płatność kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Karta

W przypadku spełniania warunków zwolnienia z opłat za konto:
•0 zł
W przypadku nie spełnienia warunków:
•0 zł - w bankomatach Millennium
•1 zł- w Polsce w bankomatach Santander Bank Polska i Planet Cash
•5 zł - w innych bankomatach

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu za pośrednictwem kuriera lub na selfie.
Jeżeli spełnisz dwa proste warunki, konto, karta i bankomaty w Polsce będą darmowe.
Nowoczesna aplikacja mobilna z ciekawymi usługami dodatkowymi (możesz w niej kupić bilety do kina, bilet komunikacji miejskiej, ubezpieczenia AC/OC lub turystyczne, zapłać za parking lub autostrady-Autopay.
Program "Lubię to polecam" (bilety do kina, vouchery do sklepów, moneyback)
Do 25% zwrotu za zakupy online w ponad 800 sklepach z goodie cashback w aplikacji mobilnej.
Pakiet Bardzo Pomocny(oferuje pomoc medyczną oraz domową) bezpłatnie przez 6 miesięcy (max. 7 razy w roku), potem 4,98 zł miesięcznie.
Manager Finansów - bezpłatna usługa pozwalająca kompleksowo zarządzać budżetem domowym.
Wysokie prowizje w przypadku niespełnienia warunków zwolnienia z opłat.
Brak płatności mobilnych Google Pay.
Wysokie prowizje za płatności kartą i wypłaty z bankomatów za granicą.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 7
4.6/5
Karta kredytowa Millennium Impresja
Karta kredytowa Millennium Impresja

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•dokonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu.

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Darmowa karta przy min.5 transakcjach bezgotówkowych w poprzednim miesiącu.
Wygodne raty 0% (RRSO 1,89%) – możliwość rozłożenia wykorzystanego limitu lub wybranych transakcji powyżej 300 zł na atrakcyjne miesięczne raty.
5% zwrotu za zakupy w 25 sklepach Partnerów (do 50 zł miesięcznie), niezależnie od innych promocji i rabatów.
Możliwość połączenia karty Impresja z goodie przez aplikację Banku Millennium - nawet do 25% zwrotu za transakcję (cashback) w około 800 sklepach internetowych.
Program Inspiracje - Płacąc kartami Banku Millennium w sklepach oraz punktach usługowych, możesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów.
Niska opłata miesięczna za kartę dodatkową, której można uniknąć.
Wysoki limit kredytowy do 100.000 zł.
Krótszy okres bezodestkowy niż u konkurencji (max. 51 dni).
Wysokie prowizje za wypłaty z bankomatów (3.99%, min. 9.99 zł).
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 8
4/5
Konto Oszczędnościowe Profit
Konto Oszczędnościowe Profit

Konta

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku.
Wyższe oprocentowanie 0.5% w skali roku przez 60 dni do 50.000 zł dla nowych środków.
Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci Millennium.
Dowolny moment wypłat, bez utraty odsetek.
Do otwarcia konta oszczędnościowego wymagane jest Konto Osobiste w Millennium.
Niskie oprocentowanie standardowe 0.01%.
Tylko jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 7.5zł.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 5
4.5/5
Konto Walutowe
Konto Walutowe

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•Konto Walutowe zostało założone przez Millenet,
i/lub
•Konto Walutowe zostało wskazane jako rachunek do obsługi pożyczki/kredytu hipotecznego indeksowanego do waluty, dla której prowadzone jest konto.

Konta

Karta

Bankomaty

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Darmowe prowadzenie konta, jeżeli założone zostanie przez Millenet lub wskazane jako rachunek do obsługi pożyczki/kredytu.
Darmowe przelewy przychodzące.
Darmowe wpłaty wpłaty gotówki we wpłatomatach i placówkach Banku Millennium w walucie konta.
Możliwość korzystania z karty debetowej Millennium Mastercard Voyager rozliczanej w EURO, bez dodatkowych prowizji.
Atrakcyjny wybór produktów oszczędnościowych (w tym konta oszczędnościowego oraz lokat terminowych).
Wymagane konto osobiste w Millennium.
Tylko cztery dostępne waluty.
Opłaty za kartę i bankomaty nie da się uniknąć.
Brak kantoru walutowego (transakcje przeliczane są według kursu przyjętego w danym momencie).
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Miejsce 7
4.4/5
Konto Mój Biznes
Konto Mój Biznes

Jeżeli założysz konto w promocji, to prowadzenie konta przez 2 lata będzie darmowe.

STANDARDOWO:
Opłata wynosi 0 zł, jeżeli spełnisz min. jeden z następujących warunków :
•w poprzednim miesiącu zapewnisz łączne wypływy zewnętrzne na konto min. 1000 zł (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków bankowych – indywidualnych lub związanych z prowadzoną przez Posiadacza rachunku działalnością gospodarczą – prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku przez Bank Millennium S.A.) lub
•w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 przelew do ZUS lub US.

Dodatkowo, Bank nie nalicza opłaty za prowadzenie rachunku nowo założonym firmom (do 12 miesięcy od daty rozpoczęcia działalności) przez pierwszych 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Konta

Opłata wynosi 0 zł, jeżeli:
•wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 500 zł w ciągu poprzedzającego miesiąca kalendarzowego

Opłata nie jest pobierana za miesiąc kalendarzowy, w którym karta została wydana.

Karta

•0 zł - z bankomatów Millennium
•1 zł- z bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash
•3.5%, min. 5 zł - z pozostałych bankomatów

Bankomaty

•0 zł- przelewy wewnętrzne
•0 zł - pierwsze 20 przelewów zewnętrznych w miesiącu
•1 zł - każdy kolejny przelew zewnętrzny

Przelew internetowy

Płatności mobilne

Konto założysz bez wychodzenia z domu. Tożsamość potwierdzisz,logując się na swoje konto osobiste w innym banku.
Darmowe prowadzenie konta firmowego i kont walutowych w GBP, EUR, CHF, USD przez dwa lata w ramach promocji.
Standardową opłaty za konto i kartę można łatwo uniknąć.
Nowoczesna aplikacja mobilna.
Pakiet 20 darmowych przelewów internetowych w miesiącu.
Wysokie prowizje za wypłaty i wpłaty środków w oddziale i wpłatomacie.
Wysokie prowizje za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.
Wysoka prowizja za konto w przypadku niespełniania warunków zwolnienia z opłat.
Standardowo opłata za prowadzenie rachunku walutowego wynosi 15 zł/mies. i nie da się jej uniknąć.
więcej
Przeznaczenie konta
X
Oprocentowanie rachunku
X
Opłata za otwarcie konta
X
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
X
Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
X
Pokaż szczegóły
Nie znaleziono
Couple with credit card buying on-line with a laptop

Ranking kont osobistych

W dzisiejszych czasach ciężko funkcjonować bez posiadania choć jednego konta w banku. Jeśli czeka Cię podjęcie decyzji odnośnie tego, w jakim banku konto otworzyć, to niestety nie udzielimy Ci na to pytanie jednej, prawidłowej odpowiedzi. Podpowiemy jednak na, co zwrócić uwagę podczas wyboru konta osobistego.

Banking online

Ranking kont firmowych

Wiele osób prowadzących działalność gospodarczą zastanawia się jak i w jakim kierunku rozwijać swoje przedsiębiorstwo, aby działało jak najsprawniej. Świetnymi rozwiązaniami dla posiadaczy firm stały się konta bankowe dla firm. Kontem firmowym nazywamy bankowy rachunek bieżący, który przeznaczony jest dla posiadaczy działalności gospodarczych.

Ranking Konto Darmowe

Ranking kont darmowych

Zastanawiasz się nad założeniem darmowego konta w banku, ale pytania bez odpowiedzi i wątpliwości sprawiają, że odwlekasz tę decyzję albo nie wiesz, jak się do niej zabrać? Doskonale trafiłeś! Nasz specjalistyczny portal z precyzją i dokładnością omawia różnorakie zagadnienia, związane z zakładaniem kont bankowych.

Ranking Konto Maklerskie

Ranking kont maklerskich

Podczas przygotowywania naszego rankingu kont maklerskich uwzględniliśmy najciekawsze oferty tych domów maklerskich, które działają na terenie Polski. Oceniając poszczególne produkty wzięliśmy pod uwagę nie tylko takie czynniki jak opłaty i prowizje, ale także dostęp do rozmaitych instrumentów finansowych.

Ranking kont walutowych

Ranking kont walutowych

Świat zmienia się na naszych oczach, również w kwestiach bankowości i prowadzenia różnych operacji związanych z działalnością gospodarczą poza ramami ojczystej waluty. W czasach globalizacji i stałego przemieszczania się po całym świecie, coraz więcej osób doświadczyło podobnej sytuacji.

Ranking konto studenckie

Ranking kont studenckich

Już od dłuższego czasu polski rynek bankowy pełen jest ofert dla młodych - czyli tak zwanych kont studenckich. W założeniu mają one być jak najtańsze, najczęściej po prostu darmowe, tym samym banki zupełnie nie zarabiają na swoich młodych klientach.