Gdy założyłeś już konto bankowe

Gdy już założyłeś konto bankowe

Kuszące promocje kredytowe

Załóżmy, że założyłeś już konto w banku X i potrzebujesz kredytu. Większość z nas wyśle zapytanie do „swojego” banku w pierwszej kolejności. Błąd! Bank X zachęcił Cię 100% darmowym kontem, bo liczył właśnie, że skorzystasz z jego wysoko-oprocentowanego kredytu. Straciłbyś dość dużą sumę pieniędzy! Rozwiązaniem jest doradca finansowy – najlepiej Gemini, Open Finance lub Expander, który za darmo (w razie potrzeby) sprawdzi, w którym Banku najlepiej będzie wziąć kredyt.

Przeoczenie wprowadzanych zmian

Od dłuższego czasu korzystasz z konta w banku Y, jest darmowe. Nagle Bank wprowadza zmiany w kilkunastostronicowym regulaminie – tabeli opłat, teoretycznie ma takie prawo.

Konto darmowe z gwiazdką

Naprawdę powszechna sztuczka reklamowa, polega na reklamie przez Bank konta jako darmowego, lecz wprowadzeniu pewnych warunków. Nie spełniając ich, jednak płacisz prowizję za konto. Musisz wykonać płatności kartą na pewną kwotę lub mieć odpowiednio wysokie saldo, czy też nie wypłacać z każdego bankomatu, aby konto było naprawdę darmowe.

Na stronach poradnika znajdziesz dokładne analizy wszystkich opłat, dzięki temu nie nadziejesz się na dodatkowe koszty. Skorzystaj z aktualnego rankingu kont żeby sprawdzić, które konto jest w tej chwili najkorzystniejsze

Slowa kluczowe ,