T-Mobile Konto oferowane przez T-Mobile Usługi Bankowe

Większość klientów słysząc „T-Mobile” myśli o sieci komórkowej. Ale T-Mobile Konto jest dostępne dla każdego klienta. Produkt, choć jest jeszcze rynkową nowością, można polecić tym, którzy szukają bezpłatnego konta internetowego z ciekawą, szeroką ofertą usług dodatkowych. Rachunek jest dostępny dla klientów, którzy ukończyli 13 lat (niezbędna jest zgoda rodziców).

Czym wyróżnia się T-Mobile Konto wśród innych? Przede wszystkim tym, że można korzystać z niego bez konieczności ponoszenia szeregu opłat. Darmowe jest jego założenie i prowadzenie. Płacić nie trzeba też za kartę debetową, wypłaty z bankomatów czy przelewy. Dodatkowo każdy klient ma możliwość korzystać z atrakcyjnych usług, np. przelewów na Facebooku, limitu w koncie, aplikacji mobilnej czy programu rabatowego Mapa Okazji.

Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem rachunku osobistego T-Mobile Konto, to sprawdź, jakie korzyści możesz osiągnąć. Poniżej szczegółowo przedstawiliśmy podstawowe informacje na temat tego rachunku i usługi, z jakich mogą korzystać klienci.

Garść informacji o T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank

tmobile kontoProdukt T-Mobile Konto to rachunek osobisty oferowany przez T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Choć wspomniane konto założyć może każdy zainteresowany konsument, to najwięcej korzyści osiągną osoby posiadające telefon komórkowy w sieci T-Mobile.

Pojawienie się T-Mobile Usługi Bankowe nie jest przypadkowe – ten produkt ma zapełnić lukę po popularnym Alior Sync, którego usługi były skierowane do klientów aktywnie korzystających z nowoczesnych technologii i rozwiązań (np. technologie mobilne, portale społecznościowe). Oferta T-Mobile Usługi Bankowe również jest skierowana do tej grupy klientów, choć jednocześnie podmiot nie zapomina o tych konsumentach, którzy poszukują po prostu dobrego i bezpłatnego konta z dostępem internetowym i mobilnym. To nie jedyna różnica między tym podmiotem a jego poprzednikiem, czyli Aliorem Sync. Zgodnie z założeniami, nowy bank ma posiadać placówki stacjonarne (dokładnie 10). Dodatkowo w sklepach T-Mobile klienci mogą np. założyć rachunek osobisty czy zastrzec kartę płatniczą.

Konto osobiste T-Mobile Konto. Konto w pigułce

Z jakimi opłatami musi liczyć się osoba podpisująca umowę o prowadzenie konta T-Mobile Konto?

Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne. Dodatkowo użytkownik nie zapłaci za wypłatę gotówki z bankomatów czy dokonanie przelewów krajowych.

Komu dedykowane jest konto?

Bezpłatny rachunek osobisty T-Mobile Konto jest idealny dla oszczędnych klientów, poszukujących produktu wielofunkcyjnego, który można rozbudować, korzystając z szeregu dodatkowych usług. Tym nowoczesnym kontem powinni zainteresować się również klienci sieci T-Mobile.

Jakie korzyści można osiągnąć, zakładając konto?

Największą korzyścią jest możliwość skorzystania z bezpłatnego prowadzenia rachunku. Klient nie zapłaci również za przelewy krajowe czy wypłaty z bankomatu. Również miłośnicy nowoczesnych rozwiązań powinni być zadowoleni – po założeniu konta, można płacić zbliżeniowo telefonem lub skorzystać z przelewów na Facebooku. Dodatkową korzyścią jest fakt, że T-Mobile Konto to konto oprocentowane w wysokości 3% w skali roku – wystarczy, że na rachunek wpłynie wynagrodzenie, stypendium, renta lub emerytura.

Jakie największe wady ma rachunek?

Osoby chcące oszczędzać mogą nie być zadowolone niskim oprocentowaniem środków na koncie oszczędnościowym (1,04%). Dodatkowo większość promocji dostępna jest wyłącznie dla klientów sieci komórkowej T-Mobile.

Gdzie mogę założyć konto ?

Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem rachunku bankowego, to możesz to zrobić bez wychodzenia z domu – wystarczy, że przejdziesz na tę stronęT-Mobile Usługi Bankowe.

Podstawowe informacje o koncie osobistym

Większość z nas wybierając konto bankowe, kieruje się opłatami i prowizjami, jakie będzie naliczał bank. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie usług bezpłatnych i płatnych.

Bezpłatnie bank oferuje:

 • założenie i prowadzenie konta,
 • wydanie karty debetowej (klient otrzymuje kartę MasterCard PayPass, dzięki której może płacić przez Internet lub wykonać płatności zbliżeniowe – poniżej prezentujemy przykładową kartę),
 • karta_tmobile

 • przelewy krajowe ELIXIR,
 • zlecenia stałe i polecenia stałe,
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
 • wypłaty z bankomatów za granicą,
 • wpłaty i wypłaty środków w placówkach banku,
 • przelewy natychmiastowe realizowane w systemie Express Elixir (kosztują 5 zł niezależnie od liczby) lub BlueCash (10 pierwszych jest bezpłatnych, za każdy kolejny trzeba zapłacić 5 zł).

Pozostałe opłaty:

 • 35 zł za przelew SORBNET dla kwot poniżej 1 mln zł, 20 zł bank naliczy przy kwocie co najmniej 1 mln zł (usługa dostępna wyłącznie w placówce T-Mobile Usługi Bankowe),
 • 15 zł za złożenie zamówienia na naklejkę zbliżeniową oraz karty NCF (dzięki niej można płacić zbliżeniowo smartfonem), korzystanie z karty jest bezpłatne,
 • 30 zł za przelew zagraniczny (inny niż europejski),
 • 0,5% kwoty wpłaty (min. 1 zł) przy wpłacie środków we wpłatomatach Euronet (bezpłatne są trzy pierwsze wpłaty w miesiącu).
 • 6 zł za obsługę karty, można tej opłaty uniknąć dokonując transakcji bezgotówkowych na kwote 200 zł miesięcznie
 • 5 zł przelew europejski SEPA

T-Mobile Konto to konto oprocentowane. Oprocentowanie wynosi:

 • 3% dla kwot do 5000 zł (po warunkiem, że w poprzednim miesiącu na konto wpłyną środki z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty lub emerytury),
 • 0% dla nadwyżki ponad 5000 zł i wówczas, gdy brak jest stałych wpływów.

Taryfę opłat i prowizji naliczanych przez bank przy założeniu T-Mobile Konto znajdziesz tutaj. Jeżeli chcesz złożyć wniosek o konto, przejdź na tę stronę T-Mobile Usługi Bankowe.

Jakie są dodatkowe usługi w ramach T-Mobile Konto?

Produkt T-Mobile Konto to rachunek osobisty, który użytkownicy mogą ulepszyć, korzystając z szeregu dodatkowych usług, które niegdyś były dostępne dla klientów Alior Sync. Poniżej prezentujemy, z czego dokładnie mogą korzystać posiadacze rachunku T-Mobile Usługi Bankowe. Usługi są dostępne dla wszystkich osób, które zdecydują się na założenie T-Mobile Konto.

 • Przelewy na Facebooku. Jednorazowy przelew nie może przekroczyć 50 zł. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią nowinki i chcą rozliczyć się ze znajomymi.
 • Menedżer finansów. Prowadzenie budżetu domowego to wyzwanie. Wspomniana aplikacja powinna pomóc, bo pozwala nie tylko zebrać informacje o wydatkach, lecz także pogrupować dokonane transakcje wg kategorii i dokonać ich analizy.
 • Usługa MasterCard Mobile. To kolejna usługa, która przypadnie do gustu zwolennikom technologicznych nowinek. Jej aktywacja oznacza, że właściciel konta może płacić za wybrane usługi telefonem. Szczegóły na temat tej usługi znajdziesz na tej stronie.
 • Program rabatowy Mapa Okazji. To program stworzony z myślą o klientach T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Banku, pozwalający zaoszczędzić pieniądze. Dzięki niemu możesz sprawdzić, gdzie w okolicy uzyskasz zniżki, płacąc kartą. Usługa wykorzystuje geolokalizację – wystarczy, że włączysz GPS w telefonie i otrzymasz szczegółowe informacje na temat rabatów.
 • Limit w koncie. To dodatkowe środki do wykorzystania, których oprocentowanie wynosi 9,6% w skali roku. Jeżeli jesteś zainteresowany, to pamiętaj, że bank policzy opłatę za przyznanie limitu w wysokości 0,5% (min. 25 zł).
 • Konto oszczędnościowe ze zmiennym oprocentowaniem. To zdecydowanie coś dla tych, którzy lubią oszczędzać i być za to nagradzani.

Opinia Redakcji o koncie osobistym

Produkt T-Mobile Konto wyróżnia się wśród innych brakiem opłat za prowadzenie konta czy korzystanie z karty debetowej i przelewy. Z tego względu grupa osób nim zainteresowanych może być bardzo szeroka.

Minusem może być brak możliwości skorzystania z płatności NFC przez klientów, którzy nie są jednocześnie abonentami sieci T-Mobile. Z drugiej strony wszyscy właściciel konta internetowego T-Mobile Konto mogą korzystać z wielu dodatkowych usług: konta oszczędnościowego, przelewów na Facebooku czy menedżera finansów.
Choć T-Mobile Konto miało pierwotnie zastąpić Konto Alior Sync, to dziś z pewnością jest to jeden z lepszych, darmowych rachunków, jakie są dostępne na rynku. A czas pokaże, czy będzie to godny zastępca wspomnianego Konta Alior Sync.

Załóż konto

2 thoughts on “T-Mobile Konto

 1. Konto było całkowicie darmowe, tak jak mBank na początku, ale to chyba norma jak bank wchodzi na rynek to chce czymś przyciągnąć klientów teraz wprowadzili opłate za karte jak sie nie wyda 200 zł, ale ja akurat często używam karty więc dla mnie to nie problem, no i mam przelewy natychmiastowe za darmo

 2. Konto posiadam od dwóch lat. Jestem b. zadowolony przejrzysty interfejs. Przelewy natychmiastowe, dla mnie szczegolnie ważne a mało ktory bank posiada. Opłata za karte 200 zł łatwo ominąc albo można wyłączyc karte w opcjach gdy ktoś korzysta tylko z bankowości elektronicznej. Najlepsze konto jakie miałem do tej pory polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>