tmobile konto bankowe

T-Mobile konto

Większość klientów słysząc „T-Mobile” myśli o sieci komórkowej. Ale T-Mobile Konto jest dostępne dla każdego klienta. Produkt, choć jest jeszcze rynkową nowością, można polecić tym, którzy szukają bezpłatnego konta internetowego z ciekawą, szeroką ofertą usług dodatkowych. Rachunek jest dostępny dla klientów, którzy ukończyli 13 lat (niezbędna jest zgoda rodziców).

Czym wyróżnia się T-Mobile Konto wśród innych? Przede wszystkim tym, że można korzystać z niego bez konieczności ponoszenia szeregu opłat. Darmowe jest jego założenie i prowadzenie. Płacić nie trzeba też za kartę debetową, wypłaty z bankomatów czy przelewy. Dodatkowo każdy klient ma możliwość korzystać z atrakcyjnych usług, np. przelewów na Facebooku, limitu w koncie, aplikacji mobilnej czy programu rabatowego Mapa Okazji.

Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem rachunku osobistego T-Mobile Konto, to sprawdź, jakie korzyści możesz osiągnąć. Poniżej szczegółowo przedstawiliśmy podstawowe informacje na temat tego rachunku i usługi, z jakich mogą korzystać klienci.

Załóż konto w T-Mobile

T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Konto to rachunek osobisty oferowany przez T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Choć wspomniane konto założyć może każdy zainteresowany konsument, to najwięcej korzyści osiągną osoby posiadające telefon komórkowy w sieci T-Mobile.

Pojawienie się T-Mobile Usługi Bankowe nie jest przypadkowe – ten produkt ma zapełnić lukę po popularnym Alior Sync, którego usługi były skierowane do klientów aktywnie korzystających z nowoczesnych technologii i rozwiązań (np. technologie mobilne, portale społecznościowe). Oferta T-Mobile Usługi Bankowe również jest skierowana do tej grupy klientów, choć jednocześnie podmiot nie zapomina o tych konsumentach, którzy poszukują po prostu dobrego i bezpłatnego konta z dostępem internetowym i mobilnym. To nie jedyna różnica między tym podmiotem a jego poprzednikiem, czyli Aliorem Sync. Zgodnie z założeniami, nowy bank ma posiadać placówki stacjonarne (dokładnie 10). Dodatkowo w sklepach T-Mobile klienci mogą np. założyć rachunek osobisty czy zastrzec kartę płatniczą.

Darmowe konto bankowe T-Mobile

  • 0 zł za konto,
  • 0 zł za kartę i przelewy internetowe,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów oraz darmowe przelewy natychmiastowe do innych banków (10 w miesiącu i 5% zwrotu wartości zakupów (opłaconych kartą do konta, Android PayTM oraz Blikiem, do 15 zł miesięcznie).

Załóż konto w T-Mobile

Dla kogo jest Konto T-mobile?

Bezpłatny rachunek osobisty T-Mobile Konto jest idealny dla oszczędnych klientów, poszukujących produktu wielofunkcyjnego, który można rozbudować, korzystając z szeregu dodatkowych usług. Tym nowoczesnym kontem powinni zainteresować się również klienci sieci T-Mobile. Największą korzyścią jest możliwość skorzystania z bezpłatnego prowadzenia rachunku. Klient nie zapłaci również za przelewy krajowe czy wypłaty z bankomatu. Również miłośnicy nowoczesnych rozwiązań powinni być zadowoleni – po założeniu konta, można płacić zbliżeniowo telefonem lub skorzystać z przelewów na Facebooku. Dodatkową korzyścią jest fakt, że T-Mobile Konto to konto oprocentowane w wysokości 3% w skali roku – wystarczy, że na rachunek wpłynie wynagrodzenie, stypendium, renta lub emerytura.

Gdzie mogę założyć konto?

Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem rachunku bankowego, to możesz to zrobić bez wychodzenia z domu – wystarczy, że przejdziesz na tę stronę T-Mobile Usługi Bankowe.

 T-Mobile Konto dodatkowe usługi?

Produkt T-Mobile Konto to rachunek osobisty, który użytkownicy mogą ulepszyć, korzystając z szeregu dodatkowych usług, które niegdyś były dostępne dla klientów Alior Sync. Poniżej prezentujemy, z czego dokładnie mogą korzystać posiadacze rachunku T-Mobile Usługi Bankowe. Usługi są dostępne dla wszystkich osób, które zdecydują się na założenie T-Mobile Konto.

  • Przelewy na Facebooku. Jednorazowy przelew nie może przekroczyć 50 zł. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią nowinki i chcą rozliczyć się ze znajomymi.
  • Menedżer finansów. Prowadzenie budżetu domowego to wyzwanie. Wspomniana aplikacja powinna pomóc, bo pozwala nie tylko zebrać informacje o wydatkach, lecz także pogrupować dokonane transakcje wg kategorii i dokonać ich analizy.
  • Usługa MasterCard Mobile. To kolejna usługa, która przypadnie do gustu zwolennikom technologicznych nowinek. Jej aktywacja oznacza, że właściciel konta może płacić za wybrane usługi telefonem. Szczegóły na temat tej usługi znajdziesz na tej stronie.
  • Program rabatowy Mapa Okazji. To program stworzony z myślą o klientach T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Banku, pozwalający zaoszczędzić pieniądze. Dzięki niemu możesz sprawdzić, gdzie w okolicy uzyskasz zniżki, płacąc kartą. Usługa wykorzystuje geolokalizację – wystarczy, że włączysz GPS w telefonie i otrzymasz szczegółowe informacje na temat rabatów.
  • Limit w koncie. To dodatkowe środki do wykorzystania, których oprocentowanie wynosi 9,6% w skali roku. Jeżeli jesteś zainteresowany, to pamiętaj, że bank policzy opłatę za przyznanie limitu w wysokości 0,5% (min. 25 zł).
  • Konto oszczędnościowe ze zmiennym oprocentowaniem. To zdecydowanie coś dla tych, którzy lubią oszczędzać i być za to nagradzani.

Załóż konto w T-Mobile

T-Mobile konto bankowe opinie

Produkt T-Mobile Konto wyróżnia się wśród innych brakiem opłat za prowadzenie konta czy korzystanie z karty debetowej i przelewy. Z tego względu grupa osób nim zainteresowanych może być bardzo szeroka.

Minusem może być brak możliwości skorzystania z płatności NFC przez klientów, którzy nie są jednocześnie abonentami sieci T-Mobile. Z drugiej strony wszyscy właściciel konta internetowego T-Mobile Konto mogą korzystać z wielu dodatkowych usług: konta oszczędnościowego, przelewów na Facebooku czy menedżera finansów.

Choć T-Mobile Konto miało pierwotnie zastąpić Konto Alior Sync, to dziś z pewnością jest to jeden z lepszych, darmowych rachunków, jakie są dostępne na rynku. A czas pokaże, czy będzie to godny zastępca wspomnianego Konta Alior Sync.

Slowa kluczowe , , , , , , , ,