Lubię to! Konto BPH

Konto osobiste Lubię to! Konto oferowane przez bank BPH nie jest rynkową nowością, ale w ostatnim czasie oferta została gruntownie odświeżona. Dzięki temu korzyści przemawiających do zainteresowania się otworzeniem tego konta w BPH jest sporo. Jedną
z głównych jest możliwość skorzystania ze zwrotu 3% wydatków za zakupy opłacone kartą. Łącznie zyskać można aż do 600 zł rocznie i dodatkowo 50 zł za skorzystanie z limitu w saldzie debetowym. Promocja trwa do 30 czerwca.

Produkt przygotowany przez bank BPH Lubię to! Konto wyróżnia się pod wieloma względami. Poza ciekawą, zapadającą w pamiętać nazwą, uwagę warto zwrócić na koszty prowadzenia rachunku. Oferta jest zdecydowanie opracowana z myślą o oszczędnych.

Nasza analiza obejmuje nie tylko wskazanie kosztów związanych z podpisaniem umowy o prowadzenie konta Lubię to! Konto, lecz także zweryfikowanie, z jakich dodatkowych usług mogą skorzystać osoby decydujące się na jego otwarcie.

Garść informacji o BPH

lubie to konto bphBank BPH działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Jego historia jest dość kręta i zaczęła się w 1989 r. Właśnie wtedy doszło do wydzielenia Banku Przemysłowo-Handlowego ze struktur Narodowego Banku Polskiego. Przez lata działalności bank był wiele razy poddawany zmianom. W 2001 r. został połączony z Powszechnym Bankiem Kredytowym, a kilka lat później włączony do Pekao SA. Dziś większościowym udziałowcem BPH jest Grupa General Electric.

Oferta banku BPH jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorców i korporacji. Bank stawia na partnerskie wartości, a poszczególne produkty są opracowane z myślą o potrzebach konsumentów. Wśród produktów oferowanych przez bank można wskazać m.in. na produkty inwestycyjne, konta osobiste, lokaty, rachunki oszczędnościowe czy kredyty: gotówkowe i hipoteczne.

Poza rozbudowaną ofertą, bank nie zapomina o najważniejszym – kontakcie z klientami. Osoby korzystające z usług banku mają do swojej dyspozycji ponad 400 oddziałów i placówek partnerskich. Do tego dochodzi również możliwość kontaktu telefonicznego lub przez Internet.

Jak na tle ogólnej oferty banku prezentuje się produkt Lubię to! Konto?


Konto osobiste Lubię to! Konto w pigułce

Z jakimi opłatami musi liczyć się osoba podpisująca umowę o prowadzenie konta z BPH?

Bank BPH postawił na tani produkt, dzięki czemu osoby zainteresowane nie będą zobowiązane do dokonywania opłat za prowadzenie kotna. Jeżeli w danym miesiącu właściciel wykona przynajmniej 4 transakcje kartą płatniczą, nie zapłaci 6 zł za obsługę karty do konta. Poza darmowym prowadzeniem konta, bank nie przewidział dodatkowych opłat za korzystanie z bankomatów w Polsce. Klient otrzymuje bezpłatnie kartę do konta i bez ponoszenia kosztów wykonuje przelewy w PLN przez Internet. Bank nie pobiera też dodatkowych opłat za doładowanie telefonu komórkowego.

Komu dedykowane jest konto?

Założeniem rachunku osobistego Lubię to! Konto w BPH powinny zainteresować się osoby, które nie lubią przepłacać i przynajmniej kilka razy w miesiącu płacą za zakupy kartą. Dzięki temu konto można mieć za darmo.

Jakie korzyści można osiągnąć, zakładając konto?

Poza możliwością uniknięcia opłat za kartę i bezpłatnego prowadzenia rachunku, nie bez znaczenia jest możliwość skorzystania z programu moneyback. W jego ramach zyskać można nawet 600 zł rocznie. Osoby, które zdecydują się na podpisanie limitu na koncie, otrzymają dodatkowo 50 zł (warunkiem jest utrzymanie umowy przez 6 miesięcy).

Jakie największe wady ma rachunek?

Osoby, które założą konto Lubię to! Konto w BPH muszą liczyć się z naliczaniem dość wysokiej opłaty za zlecenia stałe. Drogie są również przelewy europejskie.

Gdzie mogę założyć konto Lubię to! Konto?

Rachunek Lubię to! Konto można założyć m.in. przez Internet, przechodząc na stronę Banku BPH.

Podstawowe informacje o koncie osobistym Lubię to!

Wybierając konto, niezbędne jest zorientowanie się w aktualnej ofercie banków i porównanie podstawowych paramentów poszczególnych produktów. Ważne są nie tylko koszty, jakie wiążą się z otwarciem konta, lecz także dodatkowe korzyści czy możliwości. Jak wyglądają te parametry w przypadku konta Lubię to! Konto oferowanego przez bank BPH?

Bezpłatnie bank oferuje:

 • prowadzenie konta,
 • wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • wydanie karty do konta,
 • przelewy w złotówkach przez Internet,
 • obsługę karty do konta, jeżeli zapłacisz min. 4 razy za zakupy kartą płatniczą – inaczej zostanie naliczona opłata w wysokości 6 zł,
 • kartę NFC MasterCard, jeżeli dokonasz min. 4 transakcji tą kartą – w przeciwnym przypadku zostanie naliczona opłata w wysokości 3 zł miesięcznie,
 • doładowanie telefonu.

Pozostałe opłaty:

 • 5 zł za przelewy natychmiastowe w systemie BlueCash,
 • 30 zł za przelew SORBET dla kwot poniżej 1 mln zł, 10 zł dla kwoty co najmniej 1 mln zł,
 • 2 zł za realizację zlecenia stałego,
 • 1 zł za realizację polecenia zapłaty,
 • 10 zł za przelew SEPA,
 • 60 zł za przelew gotówkowy w opcji SHA (podział kosztów),
 • 9 zł za wypłatę gotówki w oddziale banku,
 • 2,5% (min. 12 zł) za wypłatę z bankomatów za granicą.

Z pełną ofertą możesz zapoznać się na tej stronie. Wniosek o rachunek osobisty Lubią to! Konto złożysz, przechodząc na
stronę Banku BPH.

Promocja „Pieniądze Cię lubią” – zyskaj nawet 650 zł

Specjalna oferta „Pieniądze Cię lubią” została przygotowana z myślą o nowych klientach, którzy nie posiadają jeszcze konta osobistego w banku BPH. Do końca czerwca 2015 r. osoby zainteresowane mogą zyskać aż 650 zł, zakładając konto Lubię to! Konto i zamawiając kartę debetową. Na czym polega promocja?

Aby otrzymać zwrot w postaci 3% od transakcji przeprowadzanych kartą debetową w sklepach stacjonarnych i internetowych (maksymalnie 50 zł miesięcznie), niezbędne jest regulowanie w taki sposób płatności za zakupy. Promocja trwa aż 12 miesięcy. Dodatkowe 50 zł czeka na tych klientów, którzy skorzystają z limitu w saldzie debetowym. Warunkiem otrzymania premii jest złożenie wniosku o limit do końca czerwca 2015 r. i utrzymanie usługi przez kolejne 6 miesięcy.

Jeżeli chcesz zapoznać się z regulaminem promocji, to odwiedź tę stronę.

Jakie są dodatkowe usługi w ramach Lubię to! Konto?

Specjaliści doskonale wiedzą, że klienci chętnie korzystają z dodatkowych usług. Takie są dostępne również dla tych, którzy korzystają z rachunku osobistego Lubię to! Konto. Co konkretnie przewidziano dla klientów? Oto lista:

 • Konto walutowe. Jest ono prowadzone w 3 walutach: euro, dolarach amerykańskich i frankach szwajcarskich. Posiadacze konta walutowego mogą wypłacać pieniądze z bankomatów za granicą bez dodatkowych opłat.
 • Limit w koncie LINIA FAIR. Korzystając z limitu, klient otrzymuje 500 zł w saldzie debetowym. Bank nie nalicza opłat za przyznanie i odnowienie limitu w pierwszym roku korzystania z usługi.
 • Dostęp do asystenta finansowego. To specjalne narzędzie, za pomocą którego można kontrolować wydatki i przeprowadzać ich analizę. Przyda się każdemu, kto chce kontrolować swoje wydatki.
 • Pracowite Konto Oszczędnościowe. Usługa opracowana z myślą o tych, którzy oszczędzają i chcą zarabiać na oszczędzaniu. Rachunek jest oprocentowany 0,25% w skali roku.
 • Płatności NFC. Posiadasz numer telefonu komórkowego w sieci Orange lub T-Mobile? Dzięki tej usłudze możesz płacić zbliżeniowo swoim telefonem komórkowym.

Opinia Redakcji o koncie osobistym Lubię! to Konto

Na plus oferty przygotowanej przez bank BPH jest przede wszystkim brak opłat za podstawowe czynności. Zyskają również osoby, które dotychczas nie były klientami banku – dla nich przygotowana została specjalna promocja moneyback, w ramach której można zyskać 50 zł miesięcznie przez 12 miesięcy kalendarzowych. Takich produktów w ofertach banków nie ma wiele i dlatego warto zainteresować się Lubię to! Konto.

Minusem Lubię to! Konto są przede wszystkim dość wysokie opłaty za zlecenia stałe czy przelewy SEPA. Osobom zainteresowanym szeroką ofertą dodatkowych usług również konto może nie przypaść do gustu, bo oprocentowanie jest niskie, a oferta lokat mało korzysta.

Komu dedykowane jest konto osobiste Lubię to! Konto? Z całą pewnością osobom potrzebującym rachunku do przeprowadzania podstawowych operacji, czyli przelewów, płatności internetowych czy płacenia kartą płatniczą. Osoby chcące być premiowane za oszczędzanie lub korzystające np. ze zleceń stałych, powinny zapoznać się z ofertą pozostałych banków działających na polskim rynku.

Załóż konto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>