konto za zero PKO

PKO Konto za ZERO

Bank PKO BP zaoferował ciekawy produkt w postaci rachunku osobistego Konto za Zero. Zyskają zwłaszcza aktywni konsumenci – by uniknąć opłat za prowadzenie rachunku czy obsługę karty płatniczej, wystarczy zadbać o systematyczne zasilanie konta i przeprowadzać transakcje kartą debetową. Co więcej, by zarządzać swoimi finansami, klienci mogą korzystać zarówno z bankowości elektronicznej, jak i aplikacji mobilnej.Przygotowana przez nas analiza obejmuje zarówno wypunktowanie wszystkich opłat i prowizji, jakie naliczy bank, jak i dodatkowych usług, do których dostęp otrzymują właściciele Konta za Zero. Jeżeli rozważasz założenie rachunku osobistego w PKO BP, to koniecznie zapoznaj się z przygotowanymi przez nas materiałami. Zaczniemy od przybliżenia sylwetki banku PKO BP.

PKO Bank Polski

Współcześnie PKO BP to jeden z największych i najstarszych banków działających na polskim rynku. Początki jego działalności datuje się na 1919 r. Wówczas powołano Pocztową Kasę Oszczędności, która po 1945 r. zmieniła nazwę na Powszechną Kasę Oszczędności. W 1974 r. podmiot ten miał już w ofercie produkty opracowane z myślą o klientach indywidualnych – rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Ale to nie koniec krętej drogi banku. W 2000 r. bank stał się spółką Skarbu Państwa i od tamtego czasu działa pod nazwą PKO BP.

Współcześnie w ofercie banku można znaleźć zarówno produkty dedykowane klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. PKO BP reklamuje się przy tym jako bank łączący tradycję z nowoczesnością i stawiający na przedsiębiorczość, wiarygodność oraz satysfakcję klientów. Wychodząc naprzeciw młodym konsumentom, poszukującym taniego i innowacyjnego rachunku osobistego, bank stworzył wspomniane Konto za Zero. Sprawdźmy, kiedy jego założenie będzie dla klienta korzystne.

Darmowe Konto za Zero banku PKO BP

Z jakimi opłatami musi się liczyć osoba podpisująca umowę o prowadzenie konta z PKO BP?

  • 0 zł prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę do konta,
  • 0 zł wypłaty z ponad 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego,
  • 0 zł przelewy krajowe przez aplikację mobilną IKO i internet.

Konto za ZERO dla kogo?

Konto PKO jest idealnym rachunkiem osobistym dla osób aktywnie płacących kartą. Zadowoleni powinni być również ci, którzy zainteresowani są kontrolowaniem swoich finansów zarówno przez Internet, jak i urządzenia mobilne. Aktywni klienci mogą zyskać bezpłatne prowadzenie rachunku osobistego. Każdy, kto zdecyduje się na podpisanie umowy o prowadzenie Konta za Zero, otrzymuje też dostęp do nowoczesnej aplikacji mobilnej IKO, pozwalającej na uiszczanie rachunków w punktach handlowo-usługowych czy Internecie.

Gdzie mogę założyć Konto za Zero?

Jeżeli warunki zaproponowane przez PKO BP są dla ciebie atrakcyjne, to Konto za Zero możesz założyć przez Internet, przechodząc na tę stronę PKO BP.

Konta za Zero dodatkowe korzyści

Nie tylko opłaty za prowadzenie rachunku osobistego czy podstawowe usługi bankowe są istotne przy wybieraniu najlepszego konta – uwagę warto zwrócić na dodatkowe usługi, jakie oferuje bank. Klienci, którzy zdecydują się na podpisanie umowy o prowadzenie Konta za Zero, otrzymają możliwość korzystania z:

  • Konto Oszczędnościowe Plus. To konto łączące zalety lokaty i konta osobistego. Osoby, które skorzystają z tego rachunku, mogą liczyć, że ich oszczędności zostaną pomnożone – 1,45% w skali roku.
  • Rachunek Walutowy. Przyda się tym, którzy często wyjeżdżają za granicę. Konto jest prowadzone w: EUR, USD, GBP i CHF. Zainteresowani klienci mogą też uzyskać kartę płatniczą do rachunku walutowego.
  • Aplikacja mobilna IKO. Stan środków na Koncie za Zero można sprawdzać za pomocą urządzeń mobilnych. Zainteresowani klienci mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej, umożliwiającej również: wypłaty z bankomatów PKO BP, przelewy środków na numer telefonu odbiorcy w ramach banku PKO czy płacenie w punktach usługowo-handlowych i Internecie.

Konto za Zero opinie

Kto powinien rozważyć podpisanie umowy z bankiem PKO BP? Z całą pewnością osoby aktywnie używające karty debetowej, szukające nowoczesnego rachunku osobistego. Spełniając warunki stawiane przez bank, można otrzymać bezpłatny rachunek osobisty i bez opłat korzystać z karty debetowej. Dla osób posiadających smartfona zawsze przy sobie, ważna powinna być możliwość korzystania z aplikacji mobilnej, pozwalającej na stałe kontrolowanie środków na koncie. To zdecydowanie konto dla osób zamierzających systematycznie z niego korzystać i lubiących nowoczesne rozwiązania technologiczne

Slowa kluczowe , , , , , ,