konto Inteligo

Konto indywidualne Inteligo

Rachunek osobisty zaoferowany przez Inteligo cieszy się zainteresowaniem wśród klientów od początku działalności banku na polskim rynku. Wśród innych produktów wyróżnia się nie tylko niskimi opłatami, lecz także nowoczesnymi kanałami dostępu. By pomóc osobom zainteresowanym w podjęciu decyzji o założeniu tego konta, przygotowaliśmy szczegółową analizę. Zachęcamy do zapoznania się zarówno z opłatami i prowizjami, dodatkowymi usługami, jak i podstawowymi informacjami na temat banku Inteligo.

Banku Inteligo

Na polskim rynku bank Inteligo rozpoczął działalność w maju 2001 r. i szybko stał się rozpoznawalny wśród klientów, o czym świadczą liczby – po pierwszym roku działania miał już ponad 100 tys. klientów. Sukces banku to przede wszystkim interesująca oferta, która jest dedykowana klientom indywidualnym.

W 2002 r. Bank Inteligo został przejęty przez PKO Bank Polski. Od tego czasu oferta banku uległa znacznym przekształceniom. Polityka podmiotu jest zorientowana na wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy są zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami. Klienci mogą korzystać m.in. z płatności za transakcje internetowe czy obracać obligacjami skarbowymi przez Internet. Za rozbudowaną i ciekawą ofertę Inteligo było wielokrotnie nagradzane – zdobyło m.in. tytuł „Przyjaznego Banku Newsweeka”.

Darmowe konto indywidualne Inteligo

Z jakimi opłatami musi się liczyć osoba podpisująca umowę o prowadzenie konta z Inteligo?

  • 0 zł za prowadzenie konta i krajowe przelewy przez Internet,
  • 0 zł za wypłaty z sieci bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK,
  • 0 zł za kartę, wystarczą płatności bezgotówkowe na min. 100 zł m-c rozliczone w okresie, za który pobierana jest miesięczna opłata za kartę.

Załóż konto Inteligo

Dla kogo jest konto Inteligo?

Rachunek osobisty zaproponowany przez bank Inteligo jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących taniego konta internetowego. Konto zaoferowane przez bank Inteligo powinno spełnić oczekiwania klientów chcących korzystać z nowoczesnego konta internetowego. By było ono całkowicie bezpłatne, wystarczy dokonać transakcji kartą debetową na kwotę co najmniej 100 zł. Dodatkową korzyść mogą osiągnąć osoby chcące płacić za towary i usługi przez urządzenia mobilne – wystarczy wykorzystać aplikację IKO, by było to możliwe. Nie bez znaczenia jest też atrakcyjne oprocentowanie lokat czy możliwość powiązania konta z rachunkiem maklerskim w Domu Maklerskim PKO BP.

Gdzie mogę założyć Konto indywidualne Inteligo?

Jeśli zdecydowałeś się na założenie rachunku osobistego w Banku Inteligo, to wniosek możesz złożyć, przechodząc na tę stronę banku Inteligo – klikając poniżej

Dodatkowe usługi konta Inteligo

Dodatkowe usługi pozwalają na ulepszenie posiadanego konta. Inteligo proponuje swoim klientom następujące usługi:

  • Rachunek oszczędnościowy. Osoby, które skorzystają z rachunku oszczędnościowego, mogą pomnażać zaoszczędzone środki. Oprocentowanie na tym rachunku wynosi 2,3% w skali roku.
  • Możliwość otrzymania debetu na koncie przez Internet. Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowymi środkami, to wystarczy, że na twoim koncie została zaksięgowana jedna wpłata. O debet możesz się starać bez konieczności wychodzenia z domu.
  • Płatności mobilne. Nie rozstajesz się ze swoim smartfonem? Nie musisz! Dzięki aplikacji mobilnej IKO możesz płacić, wykorzystując urządzenia mobilne.
  • Kanał Dostępu SMS. Dzięki tej usłudze klient może dokonać płatności i doładować telefon przez wysłanie SMS. W ten sposób można też uzyskać informacje na temat salda czy historii rachunku. Usługa jest bezpłatna – osoba zainteresowana płaci wyłącznie za wysłanie wiadomości (zgodnie z obowiązującą ją taryfą).
  • Powiadomienia SMS, E-mail oraz na Komunikator Internetowy. Aktywacja tej usługi wiąże się z tym, że klient będzie otrzymywał automatyczne powiadomienia np. o wpływach na konto. Powiadomienia wysyłane na pocztę i komunikator są bezpłatne, za pozostałe bank naliczy opłatę w wysokości 5 zł miesięcznie.
  • Możliwość powiązania rachunku z kontem w Domu Maklerskim PKO BP.

Załóż konto Inteligo

Konto indywidualne Inteligo opinie

Na korzyść rachunku osobistego oferowanego przez Inteligo przemawia przede wszystkim możliwość uzyskania całkowicie darmowego konta bankowego – wystarczy, że klient wykonana transakcje kartą na kwotę co najmniej 100 zł (w porównaniu z innymi bankami to niska kwota). Dla części osób nie bez znaczenia może być również to, że środkami na koncie można zarządzać zarówno elektronicznie, jak i przez aplikację IKO. Minusem jest konieczność wypłaty gotówki tylko w bankomatach należących do PKO BP lub BZ WBK – w przeciwnym razie bank naliczy opłatę. Mimo wszystko konto osobiste zaoferowane przez Inteligo jest atrakcyjną alternatywą dla innych produktów bankowych dostępnych na rynku.

Załóż konto Inteligo

Slowa kluczowe , , , , , ,